Skocz do zawartości


Zdjęcie

co z cenami i ilością zajęć w tygodniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Widzę że po porozumieni życie na forum KM zamarło może ten temat je troszku rozrusza.
Myśle że po wyzwoleniu się od miesięcznych characzy i ogólno krajowych wytycznych co do ilości i zakresu zajęć "...nadejszła wiekopomna chwila ..." coby się zastanowić nad wysokością cen za treningi , bo z tego co się oriętuje to ilość zajęć w tygodniu będzie uzależniona od czasu wolnego delikwenta i zasobności jego portfela.
Trzy treningi w tygodni Judo dla dzieciaka kosztują mnie za cały miesiąc 30pln. Dla dorosłych dwa treningi po półtorej godziny kosztują za cały m-c 35pln. Czy wysokość opłat miesięcznych nie jest zbyt wysoka za KM .
  • 0

budo_sapateiro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
porównywanie kravki z judo bądź karate w zakresie płatności nie ma najmniejszego sensu. to dwa różne światy :wink:
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Ja nie chcę porównywać wiem jakie są ceny i tam i u nas tak tylko się zastanawiam że obniżenie ceny np. do 50pln miesięcznie wpłynełoby na ilość zainteresowanych treningami. Wiesz mając za mniejsze pieniądze taia lub bjj ludzie idą tam gdzie taniej a u nas się utarło że skoro ceny "sam wiesz kto" wywindował do wysokości 90 i ludzie płaca to należy to tak utrzymać, ale skoro wkmf zaczyna dopiero rozwój jaką zachętą przyciągniesz ludzi na treningi? Myśle troszku do przodu w przyszłość , i zależy mi aby wkmf się rozwijał. Pozdrawiam
  • 0

budo_g.adamczyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Płatności za treningi nie zależnie co się trenuje to od dawna temat do gorliwej dyskusji. Wiele czynników wpływa na cenę oferowanych usług, są to między innymi: jakość, miejsce, sprzęt, dodatkowe zajęcia itp. Czy cena jest za wysoka to w wielu przypadkach odczucia subiektywne gdyż również względy ekonomiczne odgrywają w kształtowaniu opinii ogromną rolę. W systemie KM ceny kształtują się od 60 do 250 zł/m i wynika to właśnie z tych czynników, które podałem powyżej.
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
no i wszystko jasne . Wiesz gdyby lublin leżał koło sosnowca to sam bez jedngo słowa dałbym 250pln za korzystanie z twojego klubu.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
250 zl za miesiac? Ohhh f..k. To chyba lekka przesada. Co jest w cene wliczane? Caly sprzet klub sponsoruje czy co. Kurde widze ze niezle sa przegiecia cenowe w kravce. Treningi meisieczne drogie, egzaminy na stopnie drogie(w dodatku czesto obowiazkowe), seminaria drogie. Hyh. Nic dziwnego ze jest duzy odplyw ludzi na inne sw.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
ale przecioez to nie jest istotne
istotne sa 2 rzeczy
1. niech odchodza, ale najpierw i tak zaplaca - to ta mniej idealistyczna
2. jesli ktos chce cwiczyc to zaplaci i 500zl bo warto - to ta idealistyczna :)
jestem oczywiscie za ta druga

z tego co zauwazylem to srednia cena krav maga w polsce to 120zeta za mc za zajecia 2 razy w tyg a i tak obecnie cwiczy w klubach KM wiecej ludzi niz u mnie, a gdybym ja dal taka cene pewnie cwiczyloby ze mna 5 - moze to i dobrze by bylo, dla tych 5 zwlaszcza :)

ostatn w opolu byl rabat dla kobiet - placily 50 po potrzebuja na kosmetyki :)
pozdrawiam Cieplo!
  • 0

budo_astigmatic
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
hehe u nas w Gdyni babki maja po 70zl a kolesie 100 :P ale warto naprawde mysle ze cena tutaj niegra roli skoro ktos chce trenowac ten styl samoobrony zawsze jest jakis sposub na zdobycie 100 zl miesicznie wkoncu to niejest majatek nawet dla osoby ktora nie pracuje... mysle ze warto trenowac to co sie lubi a nie tam gdzie jest taniej a wcale nielubimy danego stylu itd.
  • 0

budo_szuler
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Dlaczego kobiety płacą mniej niż mężczyźni?

(ich koszty trenowania są mniejsze czy to poprostu taki chwyt marketingowy?)
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Ja płace 130 zł za miesiąc KM ale mimo wszystko jestem zadowolony bo treningi są naprawde zaje... a reszta to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zako
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
To moge wiedzieć jaka jest w koncu cena za miesiąc KM byłbym wdzieczny bo mam ochote sie zapisać???
  • 0

budo_zako
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
TO USWIADOMI MNIE KTOS Z TYMI CENAMI I ILOSCIAMI TRZENINGÓW W MIESIAC CHODZI KONKRETNIE O LUBLIN :twisted:
  • 0

budo_ac_grzechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Ja płacę 80 zeta miesięcznie za 2 treningi w tygodniu + 20 zeta za każdy dodatkowy trening indywidualny w soboty!
g.
  • 0

budo_dawidkck
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Powiem wam ze droga ta kravka ...
  • 0

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Przez takie ceny KM bardzo cierpi. Jest coraz mniejsze zaintersowanie tym skądinąd fajnym systemem. Ludzie mając do wyboru treningi kickboxingu czy bjj za 50 zł wiadomo na co pójdą. BJJ w Łodzi na dwóch sekcjach w sumie 105 zl i treningi 5 razy w tygodniu + sparingi w sobote a w niedziele jak ktos chce wolna mata.
Sory ale nie ma porównania.
Boks w jednym Łódzkim klubie to koszt 30 zł/msc a zaplecze mają takie, że inne sekcje mogą jedynie pozazdrościć.
Karate Shidokan 70 zł, 3 razy w tygodniu + zajęcia thai boxingu 3 razy w tygodniu - wszystko w cenie.
Czasami ludzie na forum pytają, dlaczego na sekcji KM mało jest "konkretnych zawodników", powód jest prosty - cena.
Ja ćwicze KM i bardzo mi się podoba. Ale ceny to nie są w tych sekcjach dla normalnych ludzi.
Dla mnie KM powinna kosztować za 3 treningi w tygodniu nie więcej niż 60 zł., wtedy jej poziom by gwałtownie skoczył - wierzcie mi.
  • 0

budo_hajagriva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
ja płace w IKMF we Wro 120 zł za miesiąc 2 x po 1,5 h ...dodatkowe zajęcia z boksu 30zł ...

seminarium bylo, od startu w październiku, jedno za 10 zł ...słownie dziesięć :-) w programie zajęcia w autobusie, parter, dźwignie, w sumie 3 x po 1,5 h ...

coz mamy wolny rynek ( podobno ;-) ) wiec popyt robi cene, skoro sa ludzie ktorzy trenuja za taką kase to po co to zmieniać? , poza tym organizacja zajęć tez kosztuje, a ludzie ktorzy sie tym zajmują muszą coś z tego mieć, to raczej normalne...jasne ze chcialbym płacić jak najmniej i dostać jak najwięcej...to tez normalne :D ...ale jak to sie mowi "wszystko jest sztuką możliwego ..." z tego co widze płace średnią cene ...a ponieważ chce trenowac właśnie Krav Mage, pozostaje mieć nadzieje ze cena sie utrzyma i nie bedzie rosła ....

no chyba ze pojawi sie konkurencja ktora zaoferuje conajmniej taki sam poziom treningow za niższą cene ( WKMF ? ) ....no to sze wtedy pomyszli i mosze sze zrobi jaki geszeft ;-) ...
  • 0

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Prawda ale instruktorów bjj (konieczna mata) czy kickboxingu również kosztuje sala, i przygotowanie zajęć, a jednak składki są sporo niższe.
Ja za 120 zł to miałbym opłaconą niezłą sekcję + suplementy po części. Generalnie mało ludzi ćwiczy KM, mnóstwo ludzi odeszło z sekcji własnie przez cene.
KM nie może być systemem dla wybranych-majętnych bo wkrótce będzie tak, że jedyni ludzie na sekcji to 40 -letni lekarze, prawnicy, biznesmeni, którzy za wiele do systemu nie wniosą.
Treningi muszą kosztować ale bez przesady.
Podstawowym zarzutem przeciw KM jest jej cena, bo żeby naprawdę być skutecznym, to trzeba dużo ćwiczyć (bardzo dużo ćwiczyć), co okazuje się być bardzo dużym wydatkiem.
Lepiej ćwiczyć boks, czy inną sztukę walki - tańszą i wierzcie mi, skuteczność również wysoka w samoobronie.
Uważam, że jeśli składki byłyby niżesze na sekcje przychodziłoby więcej ludzi, młodych, zapalonych fighterów a mniej "dziadków którzy chcą się po ruszać."
  • 0

budo_hajagriva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
"KM nie może być systemem dla wybranych" no ale jakby skompilowana zaostała przez przedstawicieli narodu wybranego ;-) ...

"Lepiej ćwiczyć boks, czy inną sztukę walki - tańszą i wierzcie mi, skuteczność również wysoka w samoobronie" oki oki ....ale ja chce ćwiczyć krav mage ;-) nic innego mnie nie interesuje ...

ćwiczysz kravke ? gdzie ? we wro sa sami młodzi ludzie ....raczej nie widzialem 40-sto latkow no moze z dwoch ...( m.in. instruktora :D )

i na koniec dobra rada nie zamęczaj sie idź na BJJ ....albo kickboxing

ps. slowo wyjasnienia pracuje na czarno na budowach + rodzina na utrzymaniu wiec raczej kokosow nie mam ale daje rade ...bo chce... wszak chcieć znaczy móc ...
  • 0

budo_hajagriva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
o sorrry właśnie doczytalem ze ćwiczysz kravke ... jestem mało uważny ...

i jeszcze a propo cen moj kupmel za aikido dla córy płaci 80 zl miesiecznie ...karate ( jakieś tam ) sala w centrum Wro 100 zl za 8 treningow ( ciekawy system, karnety na treningi, jak opuscisz nie tracisz kasy )...a np. kolesie z Prudnika za karate 5 razy w tygodniu ! 30 złotych !!! ...mówiłem wolny rynek :)
  • 0

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Uważaj na panów z BJJ i kickboxingu bo kopy w jaja mogą ci nie pomóc.
A KM jest fajna i ciągle ją trenuję. Jednak u nas na sekcji sporo ludzi w przedziale wiekowym 30 - 50 lat, już nie tak sprawnych ale za to majętnych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024