Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi Krav Maga - Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_ts
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Treningi Krav Maga - Wrocław
Witam,

Mam pytanie odnośnie treningów Krav Magi we Wrocławiu. Przeglądnąłem już większość wypowiedzi na forum, jednak nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

We Wrocławiu zajęcia prowadzi zarówno Instytut jak i Stowarzyszenie KM. Moje pytanie brzmi gdzie radzicie pójść, jesli nie ma się żadnej wcześniej bazy w sztukach walki (bardzo krótka przygoda z Muay-Thai) i zależy mi również na nauczeniu sie podstaw uderzeń, gardy, etc (traktuję to całkowice jako hobby i dodatkowo jestem trochę podstarzały, bo pod 30-kę :wink: )?

Nie chodzi mi tutaj o kwestie co jest lepsze (czy Instytut czy Stowarzyszenie) , ale o to gdzie treningi mają właśnie więcej interesujacych mnie elementów udzerzeń, etc. Mam nadzieję, że to w jakiś sposób zrekompensuje mi brak systemu bazowego .

Wiem, że pierwsze zajęcia KM są darmowe, ale co można ocenić po 1 zajęciach?...

Dzięki za rady i informacje.

Pozdrawiam,
TS

p.s. Zadałem to pytanie również na forum Krav Magi, ale z tego co zauważyłem, mało osób tam zagląda.
  • 0

budo_mikei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi Krav Maga - Wrocław
Ja trenuję w instytucie a stowarzyszenia z autopsji nie znam więc nie bedę sie wypowiadał. Instytut ma stały kontakt z Izraelem i wprowadzają na bieżąco nowinki ze swiata. Co do technik uderzanych to od września sa dodatkowo fakultatywne zajęcia z boksu. Ponadto we Wrocławiu są już trzy miejsca gdzie można trenować w instytucie. Co do wieku to nie ma przeszkód. Ja mam podobny i radzę sobie całkiem nieźle.
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi Krav Maga - Wrocław

Instytut ma stały kontakt z Izraelem i wprowadzają na bieżąco nowinki ze swiata.


Kontakt chyba telefoniczny... Z całym szacunkiem dla "Instytutu", a powiedz mi jeszcze kto ten nowinki sprowadza i wprowadza :lol:
  • 0

budo_gosiagosia
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi Krav Maga - Wrocław
A ja trenuję w Stowarzyszeniu i nie narzekam :) Na treningi chodzą ludzie w różnym wieku. Te dla początkujących przeprowadzane są w taki sposób, żeby ludzie, którzy wcześniej nie mieli styczności ze sportami walki nie mieli problemów z wykonywaniem technik.

Jeśli masz jakieś pytania możesz pisac tutaj albo w gg. Pozdrawiam. :-)
  • 0

budo_ts
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi Krav Maga - Wrocław
Dziękuję wszystkim za informacje - były bardzo pomocne. Cieszy mnie, że chwalicie zarówno Instytut jak i Stowarzyszenie. Jesli nie ma duzych różnic w nauce podstaw technik uderzeń, etc. zdecyduje... łatwość dojazdu i lokalizacja :-) .

Pzdr,
TS
  • 0

budo_gosiagosia
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi Krav Maga - Wrocław
Jeśli chcesz poczytac więcej o treningach na Piotra Skargi, to zajrzyj na to forum: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024