Skocz do zawartości


Zdjęcie

CITY EXTREM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

CITY EXTREM
Wlasnie, City extrem, do tej pory - glownie z braku srodkow finansowych - nie bylem w stanie na zadna sie wybrac. Interesuje mnie jak mniej wiecej one wygladaja, jakie prowadzone sa dzialania itp. Swoje pytanie kieruje oczywiscie bardziej do czlonkow IKMF bo wlasnie Instutut tworzy extrymy. Jakie sa waze wrazenia bo moje dochody sa raczej mizerne wiec chcialbym wiedziec czy warto zainwestowac.
Pozdrawiam
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
Oj warto warto... :) Ja najprawdopodbniej jade na najblizszy 24-25 wrzesnie- czy jakos tak, no i wlasnie za swoje oszczednosci. W wakacje bylem na obozie - niesamowite przezycie :D Moim zdaniem warto.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
Wlasnie rowniez zastanawiam sie nad ta najblizsza extrymą, a na oboz niestety rowniez kasiory nie starczylo, mozesz jakos przblizyc ,sposob,zakres dzialan byl bym wdzieczny
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
)Sam nigdy nie bylem na extremie, ale znam relacje wielu osob. (w tym mojego brachola) Zatem : sa bardzo fajne treninigi sytuacyjne, np. autobus, ciasne pomieszczenia trening CQB (close qarter battle), podejrzewam ze tez HSR (high stress reaction) no i integracyjny frill :twisted: :twisted: :twisted: . Po za tym zawsze znakomita kadra instruktorska. Ogolnie to raczej jest podobnie jak na obozach wakacyjnych, a ten byl po prostu... to trzeba przezyc. (szczegolnie trening reagowania w stresowych sytuacjach - jesli zdradze jego przebieg to jesli Ty kiedys bedziesz mial okazje to cwiczyc bedzie to bezsensowne- nie mniej jednak mozna wymyslic dziesiatki sytuacji ktore sie nadaja do High stress reaction... to jest po prostu genialne - mysle ze jesli bylo pierwszy raz w Polsce na obozie, to na extremach tez powinno byc. Ogolnie to co wynioslem z obozu to : nowe doswiadczenia, bardzo przydatne, poznalem kilka bardzo fajnych osob z calej Polski (niektorzy jada na tego extrema-jestesmy wstepnie umowieni :D ) Mozna tam zobaczyc tak jakby inna kravke od tej ktora masz na sekcji - po prostu BAJER... chcialbym wrocic jeszcze kiedys na oboz...
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
Tym ktorzy sie wybieraja na City extr. Polecam zabranie wszelkich mozliwych ochraniaczy(kolana, przedramiona, szczeka itd) Bo slyszalem ze czasem niektorzy przeginaja troche ;)
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
O tak! Niekotrzy nawet troche bardzo. Raz nie zalozylem na rozgrzewkei przez nastepne 3 dni mialem problem z piszczelem. :X
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
Ja nigdy nie uzywalem innych ochraniaczy niz na strefe kroku no i szczenke :D a piszczele ... no coz lata pilki noznej robia swoje 8) . Extrymy rozkladane sa dwu dniowo jesli sie nie myle tak ?? sa prowadzone chocby w czesci jakies normalne treningi techniczne czy odrazu scenariusze ??
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
Radze Ci jednak wziac ochraniacze na piszczele, inaczej ZGINIESZ MARNIE :!: :twisted:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
W takim badz razie bede zmuszony sobie pozyczyc :D Mam jeszcze pytanie odnosnie np. przebierania sie, gdzie mozna zostawic rzeczy kiedy juz sie idzie na "akcje" ?? niby glupie pytanie ale calkiem istotne :-)
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
Treningi masz na sali, bierzesz plecaczek, do niego: woda, ochraniacze i co tam jeszcze chcesz , zostawiasz przy laweczkach i cwiczysz :) a jesli jest gdzies treninig ze tak powiem..terenowy, to trener mowi ze np. nie potrzebne ochraniacze. Zazwyczaj wtedy bieglismy gdzies dalej, np. do lasu czy na plaze...
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
a co to w ogóle jest takiego? jakieś info mbym poprosił:)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
Extrymy organizowane sa przez IKMF prawie zawsze co miesiac i prawie zawsze w Łodzi (koszt niestety 100zl). Trwa to 2 dni podczas tych dwoch dni organizowane sa rozne scenariusze (walki w parkach, pociagach itp.)czesto rowniez w nocy. To tyle co wiem wiecej probuje sie dowiedziec w tym temacie :)
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
beatles napisał

Treningi masz na sali, bierzesz plecaczek, do niego: woda, ochraniacze i co tam jeszcze chcesz



i do plecaczka jescze np kredeczki i plastelinke i farbki i EXTRIMKA JAK MALOWANA :lol:
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
dziś drugi dzień extrimki.. ciekawie jakie atrakcje przygotowali teraz :D
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
skorpiob byłes w Łodzi na extrimce?
podziel się wrażeniami :D
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
Niestety nie bylem bo nie udalo mi sie zorganizowac hajsu :cry:
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
skorpiob nie przejmuj sie tym. dużo nie straciłeś - widocznie nie było nic ciekawego.
sam chif chifów, ekspert wszystkich ekspertów wypiął sie na extrim i pojechał robic wode z mózg gdzie indziej :) :) :)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
nie zgadzam sie z Toba i uwazam ze duzo stracilem bo swietnie jest sie uczyc od (jak to ujelem) chief'a chief'ow.
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
ale czif czif ekspert olał extreme i pojechał do Germanii :lol:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CITY EXTREM
Nie musi byc obecny na kazdej extreemie, sa tez rowniez inni instruktorzy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024