Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś do poczwiczenia w domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_ziksel
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Coś do poczwiczenia w domu
Witam, mam 15 lat i chciałem sie żebyście mi podali jakieś linki albo obrazki jak trzymac garde
jak maja wychodzic ciosy i takie tam ? Dzieki z gory za opowiedzi
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś do poczwiczenia w domu

Witam, mam 15 lat i chciałem sie żebyście mi podali jakieś linki albo obrazki jak trzymac garde
jak maja wychodzic ciosy i takie tam ? Dzieki z gory za opowiedzi


Pytanie elementarne i odpowiedź też
Idź do klubu. W domu i na siłowni to sobie kondycję możesz wyrabiać. Ćwicząc z kaset, poradników, z kolegami wyrobisz sobie koszmarne nawyki, które potem będzie bardzo trudno (a wręcz niemożliwe) wyplenić
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś do poczwiczenia w domu
pozatym, albo pare tematow nizej albo w odleglosci kilku stron jest "trening w domu" czy jakos tak..i wszystko wyjasnione.
  • 0

budo_ziksel
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś do poczwiczenia w domu
A jeszcze jedno podlibyście mi jakąś diete albo coś. Bo mam ok 176 wzrostu i waże 56 kg na ten wzrost to jest moim zdaniem bardzo mało ... Chodze jeszcze na pływalnie i uprawiam Trial rowerowy wiec jakoś nie umiem przytyć tylko ciągle chudne. Poradzcie coś !! PROSZE
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś do poczwiczenia w domu
Mam podobny problem... ale jakoś sobie radze. Podstawa to więcej i częściej jeść. Inaczej nic nie uzyskasz. Ja staram się jeść równe posiłki co 2-3 godziny. Ilość kalorii jaką obecnie zjadam w ciągu dnia to ok 3500 kkal. Jest to strasznie mordercze i nie wytrzymuje dłużej niż miesiąc, potem przychodzi efekt jojo i masa spada o ok. 3 kg... Mam szczęście jak w tym czasie uda mi się coś zrobić na siłowni... Druga sprawa to sen. Czym więcej śpisz, tym szybciej regenerują się tkanki i potrzebujesz mniej energii do życia. W twoim wieku, jeszcze chyba za wcześnie na siłownie, bo efektów pewnie nie będzie, a tylko się zniechęcisz. Trzecia sprawa to DNA. Jak nie jesteś uwarunkowany fizycznie do bycia wielkim, to z tym nie wygrasz łatwo (jeżeli wogóle da się z tym wygrać). Nie polecam żadnych anabolików... To efekt krókotrwały, jeżeli chodzi o mięśnie, a długotrwały, jeżei chodzi o zdrowie.

PS. Pisząc ten tekst zjadam paczke ryżu z kawałkami kurczaka i kukurydzą :wink: . Następny posiłek o 18...
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś do poczwiczenia w domu
Jeszcze jedno... dużo łatwiej jest schudnąć, niż przytyć!!! Obecnie ważę 68, przy wzroście 185 i póki co jeszcze udaje mi się jeść jak świnia. Jak zacznie się rok akademicki, to będę się martwił... Przypuszczam, że jeżeli jesteś wytrwały, to uda się tobie przytyć. Ja powoli, ale systematycznie podnoszę masę. W zeszłym roku ważyłem 62. Więc życzę powodzenia.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś do poczwiczenia w domu
Żeby przybrać mase jedz tluste śniadania (np. jajecznice z boczkiem i serem żółtym) i pij piwo co drugi wieczór przed snem a kiedy nie piwo to bardzo gęsta kaszka manna na mleku z miodem i płatkami owsianymi. Takie śniadanko da ci ogromną dawkę energii na ponad pół dnia przez co białko z węglami (to które zjesz póxniej w tym wysoko energetyczna kolacyjka) będzie odkładane na następnych pare godzin by w końcu podczas snu było zużyte na odbudowe i nadbudowe tkanek, czyli budowanie masy :) . A jeśli chodzi o tego browarka na noc, no to wpływa na wzrost apetytu (może to i dziwne ale zauważyłem że po piwie na noc rano jestem bardziej głodny niż zwykle :? ) a co najlepsze na to jak się wysypiamy :)

Może ktoś mnie skrytykować albo wyśmiać za to co napisałem ale tak faktycznie jest. Masa rośnie i to nie całkiem tłuszczowa :)

P :) ZDR :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś do poczwiczenia w domu

A jeszcze jedno podlibyście mi jakąś diete albo coś. Bo mam ok 176 wzrostu i waże 56 kg na ten wzrost to jest moim zdaniem bardzo mało ... Chodze jeszcze na pływalnie i uprawiam Trial rowerowy wiec jakoś nie umiem przytyć tylko ciągle chudne. Poradzcie coś !! PROSZE


Najpierw to powedz ile masz lat.

Po drugie, trenujesz sporty które wspomagają odchudzanie, jeśli nei chcesz ćwiczyć pod zawody tylko dla siebie to się tak o mase nie martw. Ciut za mało wazysz ale byc może taka twoja uroda lub jestes wiekiem młody. Podejrzewam że masz około 16 lat, jesli tak to się nie przejmuj wagą, wzrośnie.
  • 0

budo_street fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wierzbica

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś do poczwiczenia w domu
Nie warto ćwiczyć w domu - na pewno nie technikę - kondycję jak najbardziej. W domu bez trenera nauczysz się żle uderzać itp. W klubie pod okiem trenera który będzie cię poprawiał dojdziesz do czegoś - a tak sam to lipa - więc dawaj szybko do klubu. Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024