Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grzegorz Proksa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Grzegorz Proksa
Bravo!

Chłopak, ma dopiero 21 lat a juz 3 zwyciestwa na zawodowym ringu, na 3 walki w ogóle.

Wczoraj, stoczył swój pojedynek na galii w Sheffield ---> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jego przeciwnik, był znacznie lepszy niz wskazywałby na to jego rekord (1-3-0).

Co do Grześka, to robi OLBRZYMIE postepy, pamietam go bardzo dobrze z amotorstwa...niesamowite. W piatkowej walce zaprezentował umijetnosci spokojnie z pierwszej 20 najbardziej lukreatywnych rankingów. Tempo, technika, odwaga w ringu, pomysłowosc....(lisat długa i otwarta). Powiem szczerze, ze nie ma sie do czego przyczepic.

Chyba każdy juz słyszał/widział jak Proksa zlał na sparingu Ko-taia...Mitsrza swiata, boksera kompletnego, czołowke swiatowa.

Daje mu 2 lata na zdobycie Mistrza swiata, a 3 na wywalczenie pasa, którejs z 4 prestiżowych organizacji.... .
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa

Bravo!

Chłopak, ma dopiero 21 lat a juz 3 zwyciestwa na zawodowym ringu, na 3 walki w ogóle.

Wczoraj, stoczył swój pojedynek na galii w Sheffield ---> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jego przeciwnik, był znacznie lepszy niz wskazywałby na to jego rekord (1-3-0).

Co do Grześka, to robi OLBRZYMIE postepy, pamietam go bardzo dobrze z amotorstwa...niesamowite. W piatkowej walce zaprezentował umijetnosci spokojnie z pierwszej 20 najbardziej lukreatywnych rankingów. Tempo, technika, odwaga w ringu, pomysłowosc....(lisat długa i otwarta). Powiem szczerze, ze nie ma sie do czego przyczepic.

Chyba każdy juz słyszał/widział jak Proksa zlał na sparingu Ko-taia...Mitsrza swiata, boksera kompletnego, czołowke swiatowa.

Daje mu 2 lata na zdobycie Mistrza swiata, a 3 na wywalczenie pasa, którejs z 4 prestiżowych organizacji.... .


Normalnie wizjoner z Ciebie :) a Mistrzostwo Świata a "wywalczenie pasa" to nie to samo??
  • 0

budo_wr0bel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa
chodzi o to ze 2 lata na zdobycie mistrz. swiata jakiejs gorszej org , a 3 na prestizowa ;D .... przynajmniej ja tak zrozumialem
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa

chodzi o to ze 2 lata na zdobycie mistrz. swiata jakiejs gorszej org , a 3 na prestizowa ;D .... przynajmniej ja tak zrozumialem

zzz, też tak zrozumiał...ale musiał cos napisać :wink:
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa
Ja równiez mam pewną wizje dla Proksy, patrząc na poczynania Albercika z tej samej grupy, to może on do końca kariery walczyc z leszczami żeby tylko nie podjąć ryzyka ew. przegranej.
  • 0

budo_psycho cowboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa
Poza tym przeciwnik nie był jakiś wspaniały. To że miał szczelną gardę a Proksa walił jak w niego jak w worek to nie znaczy że był dobry. Nic dziwnego że przegrał 3 z 4 walk jak prawie nie zadaje ciosów. Proksa nawet gardy nie musiał trzymać.

Ale fakt jest faktem że chłopak obiecujący...
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa
spoko walka faktycznie proksa pokazal sie z dobrej strony, szkoda tylko ze dla niemal pustej sali. na mnie konkretne wrazeni zrobila jego szybkosc i moc ciosow, mocno obijal anglika w dobrym tempie, zamykal go przy linach. ale potem sie ocknalem ze to nie pelno wymiarowy pojedynek wiec inaczej sie silami gospodaruje na 4 niz na 12 rund.
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa
Specjalnie czekalem na jego walke, i musze powiedziec ze... normalnie automat z chlopaka jest :) Gdyby jeszcze w zwarciu trzymal leprza garde to zaoszczedzilo by Mu to troche "wrarzeń" :) :)
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa
Podobał mi się ten facet w ringu poza 1 wyjątkiem: jak powiedziała Aga Rylik, był za odważny - szedł do przodu i opuszczał ręce gdy był już w niebezpiecznym dystansie :/ Kurde, żeby jakoś głupio nie przegrał...
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa

Ja równiez mam pewną wizje dla Proksy, patrząc na poczynania Albercika z tej samej grupy, to może on do końca kariery walczyc z leszczami żeby tylko nie podjąć ryzyka ew. przegranej.


nie pierdol, proksa i dragon to zupelnie inni zawodnicy. po drugie, prokse of poczatku porwadzi Veres a dragon zajal sie jak ten juz mial duzo czesc kariery za soba. Proksa bedzie w czoowce, ale jak wysoko zobaczymy.
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa

Ja równiez mam pewną wizje dla Proksy, patrząc na poczynania Albercika z tej samej grupy, to może on do końca kariery walczyc z leszczami żeby tylko nie podjąć ryzyka ew. przegranej.


nie pierdol, proksa i dragon to zupelnie inni zawodnicy. po drugie, prokse of poczatku porwadzi Veres a dragon zajal sie jak ten juz mial duzo czesc kariery za soba. Proksa bedzie w czoowce, ale jak wysoko zobaczymy.


Bawią mnie takie wizje że będzie w czołowce, narazie walczy z zerami, praktycznie przed galami a nie na galach i przed nim jeszcze daleka droga na której może nie raz się potknąć, bo to jest boks :!: a jak jego kariera się rozwinie zalezy głównie od jego promotora a nie trenera, od jego układów, kontaktów no i kasy, szczególnie kasy :!: Wiec nie masz pojecia o czym piszesz bo to promotor decyduje z kim walczysz kiedy i kto cie trenuje. A promotor tej grupy delikatnie mówiac prowadzi grupe dość asekuracyjnie.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa

Bawią mnie takie wizje że będzie w czołowce, narazie walczy z zerami, praktycznie przed galami a nie na galach i przed nim jeszcze daleka droga na której może nie raz się potknąć, bo to jest boks :!: a jak jego kariera się rozwinie zalezy głównie od jego promotora a nie trenera, od jego układów, kontaktów no i kasy, szczególnie kasy :!: Wiec nie masz pojecia o czym piszesz bo to promotor decyduje z kim walczysz kiedy i kto cie trenuje. A promotor tej grupy delikatnie mówiac prowadzi grupe dość asekuracyjnie.

Nie moge uwierzyc w to co piszesz... 8O Takie stwierdzenie, o "asekuracyjnosci" włodarzy PBP, jest dosc komiczne biorac pod uwage konkurencujną gupe, cyrk objazdowy, z logiem HKP na czele... . Oni są asekuracyjni, i w dodatku tak smieszni, ze aż załosni.

Nie uznałbym pojedynku Sosnowski-Norris za jakąkolwiek ostroznosć, podobnie kilku innych pojedynków rodem z Polisch Boxing Promotions
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa

Nie uznałbym pojedynku Sosnowski-Norris za jakąkolwiek ostroznosć, podobnie kilku innych pojedynków rodem z Polisch Boxing Promotions


Hmm Noriss -Sosnowski? tylko dlaczego w ostatniej chwili zmienili liczbe rund? 6 rund to Noriss ostatnio walczył 87 roku :D na stoczonych 36 pojedynków Albercika :!: :!: wiekszość to 4 i 6 rundówki ja wiem to nie asekuracja to rozkrecanie się :) jak przekroczy 100 pojedynków zacznie walczyć 10 rundówki :) jedną co prawda ma na koncie ale każdy wie jak sie skończyła.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa


Nie uznałbym pojedynku Sosnowski-Norris za jakąkolwiek ostroznosć, podobnie kilku innych pojedynków rodem z Polisch Boxing Promotions


Hmm Noriss -Sosnowski? tylko dlaczego w ostatniej chwili zmienili liczbe rund? 6 rund to Noriss ostatnio walczył 87 roku :D na stoczonych 36 pojedynków Albercika :!: :!: wiekszość to 4 i 6 rundówki ja wiem to nie asekuracja to rozkrecanie się :) jak przekroczy 100 pojedynków zacznie walczyć 10 rundówki :) jedną co prawda ma na koncie ale każdy wie jak sie skończyła.

Norris, to bardzo dobry pięsiarz, niezwykle doswiadczony...Sosnowki z nim wygrał. Co do rund...myśle, ze akurat w tym przypadku, było to jak najbardziej wskazane, gdyz to był pierwszy klasowy rywal Alberta...zreszta on ma pewną wartosc medialną, głupio by było starcic "kure znoszące złote jajka" (a taką jest Sosnowski) przez nieodpowiedni dobór dystansu, badź przeciwnika. Ale dobrze, byc moze jest prowadzony, nieco zachowawczo...ale czy Kotai, jest? Ba, czy Proksa? Już bym nie powiedział.Zreszta w swojej stajni ma kilku bokserów, o słabym, kiepski rekordzie...np. Kopec, czy Snarski. Czy wiesz, kim pierwotnie mial walczyc 23 Miszi? Z bokserem ze swiatowej czołowki...albo nie, nie wymienie jego nazwiska, przecież je znasz, prawda?

A moze teraz skupisz sie na HKP? Bardzo chciałbym usłyszeć Twoją opinie na temat...

P.S
Co do Albercika...gra sie takimi kartami jakie sie ma.



Szkoda, ze odniosłeś sie tylko do tej częsci mojego postu.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa


Nie uznałbym pojedynku Sosnowski-Norris za jakąkolwiek ostroznosć, podobnie kilku innych pojedynków rodem z Polisch Boxing Promotions


Hmm Noriss -Sosnowski? tylko dlaczego w ostatniej chwili zmienili liczbe rund? 6 rund to Noriss ostatnio walczył 87 roku :D na stoczonych 36 pojedynków Albercika :!: :!: wiekszość to 4 i 6 rundówki ja wiem to nie asekuracja to rozkrecanie się :) jak przekroczy 100 pojedynków zacznie walczyć 10 rundówki :) jedną co prawda ma na koncie ale każdy wie jak sie skończyła.

Norris, to bardzo dobry pięsiarz, niezwykle doswiadczony...Sosnowki z nim wygrał. Co do rund...myśle, ze akurat w tym przypadku, było to jak najbardziej wskazane, gdyz to był pierwszy klasowy rywal Alberta...zreszta on ma pewną wartosc medialną, głupio by było starcic "kure znoszące złote jajka" (a taką jest Sosnowski) przez nieodpowiedni dobór dystansu, badź przeciwnika. Ale dobrze, byc moze jest prowadzony, nieco zachowawczo...ale czy Kotai, jest? Ba, czy Proksa? Już bym nie powiedział.Zreszta w swojej stajni ma kilku bokserów, o słabym, kiepski rekordzie...np. Kopec, czy Snarski. Czy wiesz, kim pierwotnie mial walczyc 23 Miszi? Z bokserem ze swiatowej czołowki...albo nie, nie wymienie jego nazwiska, przecież je znasz, prawda?

A moze teraz skupisz sie na HKP? Bardzo chciałbym usłyszeć Twoją opinie na temat...

P.S
Co do Albercika...gra sie takimi kartami jakie sie ma.



Szkoda, ze odniosłeś sie tylko do tej częsci mojego postu.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa


Nie uznałbym pojedynku Sosnowski-Norris za jakąkolwiek ostroznosć, podobnie kilku innych pojedynków rodem z Polisch Boxing Promotions


Hmm Noriss -Sosnowski? tylko dlaczego w ostatniej chwili zmienili liczbe rund? 6 rund to Noriss ostatnio walczył 87 roku :D na stoczonych 36 pojedynków Albercika :!: :!: wiekszość to 4 i 6 rundówki ja wiem to nie asekuracja to rozkrecanie się :) jak przekroczy 100 pojedynków zacznie walczyć 10 rundówki :) jedną co prawda ma na koncie ale każdy wie jak sie skończyła.

Norris, to bardzo dobry pięsiarz, niezwykle doswiadczony...Sosnowki z nim wygrał. Co do rund...myśle, ze akurat w tym przypadku, było to jak najbardziej wskazane, gdyz to był pierwszy klasowy rywal Alberta...zreszta on ma pewną wartosc medialną, głupio by było starcic "kure znoszące złote jajka" (a taką jest Sosnowski) przez nieodpowiedni dobór dystansu, badź przeciwnika. Ale dobrze, byc moze jest prowadzony, nieco zachowawczo...ale czy Kotai, jest? Ba, czy Proksa? Już bym nie powiedział.Zreszta w swojej stajni ma kilku bokserów, o słabym, kiepski rekordzie...np. Kopec, czy Snarski. Czy wiesz, kim pierwotnie mial walczyc 23 Miszi? Z bokserem ze swiatowej czołowki...albo nie, nie wymienie jego nazwiska, przecież je znasz, prawda?

A moze teraz skupisz sie na HKP? Bardzo chciałbym usłyszeć Twoją opinie na temat...

P.S
Co do Albercika...gra sie takimi kartami jakie sie ma.



Szkoda, ze odniosłeś sie tylko do tej częsci mojego postu.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa


Nie uznałbym pojedynku Sosnowski-Norris za jakąkolwiek ostroznosć, podobnie kilku innych pojedynków rodem z Polisch Boxing Promotions


Hmm Noriss -Sosnowski? tylko dlaczego w ostatniej chwili zmienili liczbe rund? 6 rund to Noriss ostatnio walczył 87 roku :D na stoczonych 36 pojedynków Albercika :!: :!: wiekszość to 4 i 6 rundówki ja wiem to nie asekuracja to rozkrecanie się :) jak przekroczy 100 pojedynków zacznie walczyć 10 rundówki :) jedną co prawda ma na koncie ale każdy wie jak sie skończyła.

Norris, to bardzo dobry pięsiarz, niezwykle doswiadczony...Sosnowki z nim wygrał. Co do rund...myśle, ze akurat w tym przypadku, było to jak najbardziej wskazane, gdyz to był pierwszy klasowy rywal Alberta...zreszta on ma pewną wartosc medialną, głupio by było starcic "kure znoszące złote jajka" (a taką jest Sosnowski) przez nieodpowiedni dobór dystansu, badź przeciwnika. Ale dobrze, byc moze jest prowadzony, nieco zachowawczo...ale czy Kotai, jest? Ba, czy Proksa? Już bym nie powiedział.Zreszta w swojej stajni ma kilku bokserów, o słabym, kiepski rekordzie...np. Kopec, czy Snarski. Czy wiesz, kim pierwotnie mial walczyc 23 Miszi? Z bokserem ze swiatowej czołowki...albo nie, nie wymienie jego nazwiska, przecież je znasz, prawda?

A moze teraz skupisz sie na HKP? Bardzo chciałbym usłyszeć Twoją opinie na temat...

P.S
Co do Albercika...gra sie takimi kartami jakie sie ma.



Szkoda, ze odniosłeś sie tylko do tej częsci mojego postu.
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grzegorz Proksa
Kotai funkcjonuje w tej grupie i od początku funkcjonował na zupełnie innych zasadach niż krajowi zawodnicy, postawił swoje warunki, ale to zupełnie inna historia... Natomiast nie wiem dlaczego nazywasz Sosnowskiego "kurą znoszącą złote jajka", chyba jako żart?? Promotor chce tylko odzyskac "wtopioną" kase która wlozył w Sosnowskiego przez te lata, wiec scenariusz jest taki, będzie bardzo ostrożnie dobierał coraz lepszych przeciwników którym juz zbytnio nie zależy na wygranych ale to pozwoli pojść w góre na rankingach Albercikowi, aż zawalczy o jakiś tytuł i pewnie sromotnie przegra, ale chociaz kasa bedzie odzyskana hmm.. częsciowo :) a co do grupy HKP to raczej pisanie o niej nadaje się na forum na osobny temat.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024