Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Zapraszamy wszystkich kolegow z roznych organizacji karate do wziecia udzialu w Pucharze Polski Seitedo Karate w dniu 3 grudnia 2005 .
Regulamin zawodow na naszej stronie internetowej w dziale aktualnosci [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Turniej jest otwarty dla wszystkich organizacji karate.
Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
moze bede z kolega z klubu - 70%
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
czesc Tedo dawno cie tu nie bylo :) my bedziemy , ja jednak chyba nie bede walczyc bo mam problemy z barkiem chyba ze wylecze :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Bez nadziejny termin , gdyż w tych okolicach czasowych jest wiele interesujących turniejów i mistrzostw w Kraju i europie-życzę miłej imprezki :wink:

Ps. Stawiam na Maniaka i jego ekipę łowcy sukcesów zagarna wszystko :!: tak tak trzymać
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Witam ZAPAS!!!! Fajnie że będziecie, mam nadzieję że przybęą także inni będący na forum!!!! MANIAK też rzyjedziecie??? Karateka 1 pamiętaj że przyjadą te ekipy, które będą chciały. Wybiorą ten turniej, który będzie im odpowiadał,ale dziękujemy, impezka pewnie będzie ok. Pozdrawiam!!!!
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

jest wiele interesujących turniejów i mistrzostw w europie-życzę miłej imprezki :wink:


A możesz podać jakieś konkretne informacje (państwo, datę, adres itd) o tych imprezach Kyokushin kan w Europie ?Jesteśmy zainteresowani jako łowcy sukcesów :) :)

Tedo nie wiem, nie ode mnie to zależy. Jeśli bedą chetni to pewnie ktoś sie do was wybierze.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Jako mistrzowie dziwnych imprezek ,a jednoczesnie biegli poszukiwacze różnych przygód w sieci - powinneś sobie to znaleść w sieci :) poczynając od krajowych imprezek :P .

Ps. Sam tak kiedyś określałeś udział w tych dziwnych zawodach 8) , zmiany pogodowe nadchodzą :wink:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Tedo , czy przechodzicie do Seido Nakamury ? cos tam wyczytalem na Waszej stronce .
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
kARATEKA 1 powtórzę pytanie za Maniakiem bo chyba nie dosłyszałeś podaj terminy i miejsce rozgrywanych w tym czasie Wielkich Turniejów w kraju i za granicą. Znam tylko jeden rozgrywany w Rotterdamie ''Holland Oyama Cup" 13.11. ale Ty w nim nie startujesz jeśli jest inaczej to nas oświeć
  • 0

budo_blade_18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Siemka ja tez mam pytnie :D czy nie wiecie gdzie i kiedy odbywaja sie turnieje w Polsce ?? :?: najlepiej turnieje Krate Shotokan :) :) :) :) :) :) Z gory dzieki za odp :)
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

(...)

(...)


co to ma qwa byc? :evil: czy to jest temat dotyczacy tego o co pytacie? apeluje do mod'ow byc wlepiali ostrzezenia za offtopowanie

Update - od nas z klubu Kyokushin z Przeworska bedzie prawdopodobnie (jeszcze nie 100%) 3 osoby, kategoria 14-18 lat

pozdrawiam
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Kol. Sępek sam sobie poszukaj w sieci ,a nie na wkręta :)
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
No to my tez przyjedziemy. 3 osoby na 100% , i jeszcze moze 2 kolegow.
Pozdrowka.
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

Jako mistrzowie dziwnych imprezek ,a jednoczesnie biegli poszukiwacze różnych przygód w sieci - powinneś sobie to znaleść w sieci :) poczynając od krajowych imprezek :P .

Ps. Sam tak kiedyś określałeś udział w tych dziwnych zawodach 8) , zmiany pogodowe nadchodzą :wink:


Po takej odpowiedzi to sie poprostu nie mogę pozbierać :) :) :peace:

Wiesz my, jak to określiłeś poszukujemy różnych imprezek w sieci, przez to możemy jechać do różnych organizacji, uczestniczyć w imprezach w innych państwach i nawiązać nowe kontakty, znajomości - takim właśnie sposobem jedziemy na Mistrzostwa Holandii, mamy też mozliwość w grudniu powalczyć u Niemców, na lato już mamy propozycję od Węgrów, Ukraińców (właściwie o każdej porze roku) na wspolne treningi, Rosjan, Łotyszy, Litwinów itd. Problem jest tylko w tym, ze nie wszędzie można być...jak widzisz nie zamykamy się w jednym środowisku tak jak Wy :wink: i nie czekamy az ktoś do nas przyjedzie bo jesteśmy tymi och i ach :wink: :)

I tak właśnie uczestniczyliśmy w zawodach Seitedo, które z początku były dziwne pod względem sędziowania - kiedyś była juz o tym mowa, Oyama Karate, oraz Royama Karate - tak więc i Wy się zaliczacie do tych "dziwnych imprezek", jak to pięknie określiłeś :)

Ja nadal czekam na to zebys mi powiedział jakie imprezy organizuje te 5 państw, które reprezentują Kyokushin kan w Europie. Jak widzę nie tylko ja jestem zainteresowany, wieć może udzielisz konkretnej odpowiedzi i nie wymiguj sie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Podobnie jak w zeszlym roku Karateka1 znajduje wymowki zeby nie wystartowac (ostatnio bylo ze to nielegalne zawody)
Pozdrawiam
ps. Milo by bylo spotkac cie Maniak na zawodach :) pozdro dla ekipy
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Czy podziemie uważasz za nielagalne :)

Moniak jeżeli dziwną imprezką są zawody zrobione prze lagalnie działająca organizację to wybacz :wink: chyba nie należy przypominac wątku Mistrzostw Polski Kyokushin w Szydłowcu co :oops:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
A po drugie co za porządna organizacja czy stowarzyszenie zaprasza na swoje zawody na forum internetowym :( Mam nadziej,że to nie świadczy o jej słabości i przewidywanej niskiej frekwencji :wink: Bo chyba to wyjaśnia cały problem :!:

Ps. A jak się zawody nie wyjdą dobrze, to pamiętajcie winę za to ponosi karateka1 :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Mistrzu,Szefie,Kierowniku(czytaj KARATEKA1)-to nie jest słabość, mylisz pojęcia, jesteśmy ludzmi, którzy są otwarci na nowości tego świata(w tym wypadku internet i co za tym idzie forum). Każda forma przyciągnięcia wojowników na turniej jest właściwa(nie chodzi tu o niską frekwencję. Mamy wystarczającą ilość wojowników, którzy mogą startować w zawodach). Turniej jest wtedy ciekawszy, walki bardziej widowiskowe, zacięte itp. Staramy się zatrzeć podziały między organizacjami(jeszcze takie są). Mam nadzieję,że kiedyś to zrozumiesz i przestaniesz mącić wodę wszędzie tam, gdzie sie pojawisz. Proszę dorośnij wreszcie!!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
vop 23 witam!!! Nic mi nie wiadomo o takich krokach. Shihan pojechał tam na zaproszenie Kaicho, co wiązało się z 20-tą rocznicą Seido Karate w Wielkiej Brytanii. Moim zdaniem jest to wyróżnienie i fakt ten świadczy tylko o tym , jak szerokie kontakty ma nasza organizacja. Pozdrawiam!!!!
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

A po drugie co za porządna organizacja czy stowarzyszenie zaprasza na swoje zawody na forum internetowym Sad Mam nadziej,że to nie świadczy o jej słabości i przewidywanej niskiej frekwencji Wink Bo chyba to wyjaśnia cały problem Exclamation

Ps. A jak się zawody nie wyjdą dobrze, to pamiętajcie winę za to ponosi karateka1 Smile



Ty naprawdę nic nie rozumiesz?

Każda forma przyciągnięcia wojowników na turniej jest właściwa(nie chodzi tu o niską frekwencję. Mamy wystarczającą ilość wojowników, którzy mogą startować w zawodach). Turniej jest wtedy ciekawszy, walki bardziej widowiskowe, zacięte itp.



Dokładnie, zgadzam się, wtey na pewno będzie ciekawiej. Świeże mięso jest potrzebne :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024