Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Karateka ostatni raz wypowiadam sie w tej sprawie w tym temacie, jako ze mam wątpliwą przyjemnośc wymiany poglądów z toba.

Maniaku boli Cię ,że organizacja robi imprezy ? no cóż jeżeli ma robić dla kogo to robi w przecieieństwie do ..................... .
Każdy troche inteligenty wie ,że ten okres to sezon startowy ,a przez pozostałe meisiące trzeba procować.


Nie, nie boli mnie nic, róbcie imprezy nawet co tydzień. Tylko dlaczego w odniesieniu do naszych startów masz jakies uwagi, pomimo tego, że sami startujecie w zawodach? czy to nie jest juz hipokryzja - krytykujesz kogs innego, a dokłądnie w ten sam spoósb postęujesz? kazdy ma prawo wyboru.

no własnie sezon startowy, praca, trening itd... czym odbiega dzialalnośc mojego klubu od innych? robimy to samo, więc w czym tu tkwi problem? dlaczego sie do naszej dzialalności przyczepiasz podczas gdy sam postępujesz identycznie.

i nie martw sie mamy zamiar zrobic kilka imprez w przyszłm roku nie tylko dla członków naszegoklubu/federacji, ale i dla chętnych z zewnąttrz.

Ponadto mnogość imprez jak to okresliłeś jest adresowana dla różnych grup zawodniczych tak więc nie zawsze startują ci sami w przecieiństwie do ............ .


Prosze, prosze...chyba nie dokonca... łatwo znaleźc nazwiska osób startujących we wszytkich waszych imprezach...kluby sportowe mają to do siebie , ze gromadzą osoby w różnym wieku i im także daje sie szanse spróbowania swoich sil w rywalizacji sportowej. Dzialalność Uks Sparty pod tym względem nie odbiega od działalności innych klubów - startuja seniorzy , juniorzy , dzieci w odpowiednich kategoriach i formułach (kata i kumite - bez zadnych clikerów, walk rezyserowanych czy innych udziwnień).

Zresztą czy to ze startuja ci sami to zle? w koncu doświadczenie i obicie trzeba gdzies zdobyc, a im czestszy kontakt z mata, klimatem zawodów i róznymi sposobami walki tym lepiej dla zawodnika i jego umiejętności. juz kiedys ci pisałem, ze podstawa rozwoju umiejętności jest dywersyfikacja możliwośc obiektywnego weryfikowania swoich umiejetności - masz wtedy "kompleksowy" obraz swoichumiejetności i swoich braków...pomyśl nad tym...lepiej jak zawodnik walczy częściej niz jakby miał walczyć rzadziej...


Czytając twoj ą stronkę odnosze wrażenie ,że cała działalnośc klubu skupia się od zawodów w ........................ do zawodów w ........................... .


Mam prośbe zbyś wiecej nie czytał tej stronki. Tak bedzielepiej. A dzialalność tego klubu to znacznie wiecej niz tylko zawody. to, ze czegoś nie ma w internecie nie znaczy ,ze nie mialo miejsca.

I same sukcesy no no .


Widze, ze stałes sie chorobliwie zazdrosny. Przeciez masz sie czym pochwalić - Turek najlepszy jest w powiecie, w województwie, masz czempionów i w ogóle tylko przyklasnąc...

Oszczedz sobie ironie następnym razem. bede wdzięczny.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Uuuu ! Jaki Turek ?
To kolega Karateka 1 nie jest z Gdanska ?
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

Uuuu ! Jaki Turek ?
To kolega Karateka 1 nie jest z Gdanska ?


no wszyscy wiedza ze koleka z Turka, na innym forum znany jako Turcja - ubek z milicji
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)

Uuuu ! Jaki Turek ?
To kolega Karateka 1 nie jest z Gdanska ?


no wszyscy wiedza ze koleka z Turka, na innym forum znany jako Turcja - ubek z milicji


Maniak dzieki za zmyłę, no to dałeś im przynętne łykneli jak ślepe kury hihihihhi zobacz jakich mamy bystrych karateków!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
Karateka1 bądz rozsądny i sam napisz jak sie nazywasz. Masz duszę wojownika??? Jesteś SENSEI czy NIE???? Ja wiem kim ty jesteś i Ty wiesz że mam 100% pewność jeżeli chodzi o Twoją osobę. Na zaproszenie nie przyjechałeś!!!!!!
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAPRASZAMY NA PUCHAR POLSKI SEITEDO KARATE (OTWARTY)
:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024