Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

Dla mnie idolem w sportach walki jest MAREK PIOTROWSKI. To on prezentował na ringu wszystkie cechy z jakich my Polacy jesteśmy dumni

Zgadzam sie w 100% a dyskusja dlaczego Gołota a nie Michalczewski przy klasie Marka Piotrowskiego staje se bezsensowna. Olać ich obu
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

moge autograf?


........ spoko, autograf zawsze. Byle byś buzi nie chciał :rofl:
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

moge autograf?


........ spoko, autograf zawsze. Byle byś buzi nie chciał :rofl:

Obiecałem sobie, ze nie bede odpowiadać, na Twoje posty...


Najpierw piszesz o wieszaniu "trenera za jaja", teraz piszesz o "buzi" od kolegi-B. Lubimy sado-maso? Aaaa...kajdanki i skórzana bielizna z cwiekami? Fajnie, fajnie-tylko wara od mojego tematu. Uwierz mi, naprawde nikogo, nie interesuja Twoje preferencje...

Nie mam pojecia, dlaczego moderator nie reaguje...
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
.......... widzę że tracisz nerwy człowieczku. Może porozmawiaj sam ze sobą ?
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
1. Dyskusja ciekawa ale zeszla na typowo polskie tory ;-) ty taki nie taki...
2. Marek Piotrowski to naprawde gosc z klasa, ktoremu zycie dało bardzo mocno w dupe. I mowie tu takze o zyciu prywatnym. Kto wie ten wie a reszta niech sobie doczyta :)
3. Gołota vs Michalczewski:

Z Golota w moim odczuciu jest jesden zasadniczy problem. To facet ktory za szybko zostal wpuszczony na głęboka wodę. Bokserzy, strongmani itp duzy ludzie sporow silowych nie sa najczesciej wielkimi mowcami ale przeciez nie za to biorą $$$. Gołota nie dojrzał psychicznie do wygrywania i to potwierdziła jego kiepska psychika w kilku walkach. Nie pomagaja nawet psychologowie bo przy stresie Golota robi cos podswiadomego czyli wg mnie najzwyczjniej sie boi. Stach to ludzka rzecz tym bardziej jak przed toba staje murzyn z bronxu ktory ocieka od sterydów :) . Czy Golota az tak kocha Polske to nie wiem ale wiem jedno ze jest wlasnie naszym niespelniomym Malyszem za ktorym zawsze wszyscy pojda. A czy robi to z pobudek patriotycznych czy innych to nie wiem i ciezko to ocenic.

DM wybrał drogę kasy. Widac ze nie miał az tak duzo wymagajacych przeciwnikow ale pamietajmy, ze on byl w zajebistej formie a jego lewy prosty badz co abdz przejdzie do histrorii boksu. Skoro mowicie ze byla ustawka w wiekszosci walk to dlaczego nie bo tej rekordowej? Ano dlatego ze boks to przede wszsytkim $$$ a nie ambicje sportowe. Liczy sie
sprzedaz i zysk a nie boks. I Michalczewski nie ma na to wplywu. Wpadl w kociol, w ktorym
nie on rozdaje karty a promotorzy i sponsonrzy. Takie sa fakty.
Co do patriotyzmu to jest troche racji w tym, ze sie chlopak zaprzedał ale pamietajmy, ze wykonał dobry ruch walczac znowu pod polska flaga.
Wkurzjace jest to ze dopiero teraz kiedy mineło juz sporo lat od komuny (ale przeciez w polsce do tej walki dokladal wiec gdzie te zyski z boksu w Polsce).
Nie lubie Michalczewskiego za jego nadymanie! Do prasy, do Goloty i czasem mam wrazenie , ze kazdy jest dla niego smieciem. Brak mu czasem klasy sportowca.

Tak czy siak obaj panowie maja swoje na sumieniu. I Goloty bym tez tak nie bronil bo juz kilka osob mowilo, ze jesli sie boisz to zamien rekawice na pole do szachow :)

P.S. Najlepszy jest przemek saleta. A napewno medialnie...
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
koshirae- piszesz że DM brak mu klasy sportowca- ja nie bardzo się z tym zgadzam- gość po pierwszej przegranej walce umiał podejść i pogratulować wygranej przeciwnikowi (choć jak dla mnie wynik mógł być w obie strony)...Gołota nigdy swojemu przeciwnikowi nie pogratulował bo albo nie był w stanie bo lezał półprzytomny na dechach, albo uciekł z ringu albo się obraził "bo znowu go oszukali"...co do wyjazu obu panów z kraju: to czy drogi kolego Duncan nie widzisz różnicy pomiedzy wyjazdem z kraju dla kasy a wyjazdem (ucieczką) przed wymiarem sprawiedliwości? jak dla Ciebie Gołota to patriota to ja gratuluje...wiesz ja wole wyjechac za granice za kasą którą uczciwie zarobie niżm uciekać jak tchórz przed konsekwencjami swoich czynów. jak się jest głupim i się ropbi coś głupiegop to trzeba ponosić tego konsekwencje a nie uciekać a potem udawać wielkiego patriote.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
ale golota poszedl do stanow, bo mu sie za nim psy szwendaly a nie bo zioma przekrecil na kasie albo sie na wspolasa wypial, kazdy kombinuje jak moze, dal noge a co mial robic, mial jak frajer czekac az go zawina?
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
widzisz rzozio Ty ma masz nieco inny stosunek do prawa niż ja i nieco inny stosunek do ludzi którzy je łamią...ja uważam że jak ktoś nie umie przyjąć konsekwencji swoich działan to jest głupia pizda i tchórz...koniec kropka...i dla mnie Gołota takim tchórzem jest, pokazał to wiele razy, zarówno swoja ucieczką z kraju jak i ucieczkami z ringu.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

widzisz rzozio Ty ma masz nieco inny stosunek do prawa niż ja i nieco inny stosunek do ludzi którzy je łamią...ja uważam że jak ktoś nie umie przyjąć konsekwencji swoich działan to jest głupia pizda i tchórz...koniec kropka...i dla mnie Gołota takim tchórzem jest, pokazał to wiele razy, zarówno swoja ucieczką z kraju jak i ucieczkami z ringu.


Powtórze sie...Gołota uciekał przed prawem, Michalczewski przed Polskoscia (za pieniądze), w takim obrocie sprawy, mam "tchórzostwo" Gołoty w dupie.

Co do ucieczek Gołoty z ringu...tylko widzisz, Gołota miał przynajmniej przeciwnika, który go do tego zmusił. Porównasz proporcjonalnie klase Tysona, Bowa czy Lennox'a do jakiegolwiek przeciwnika Michalczewskiego? No, fakt...są brzydsi niz Patrycja :D

Czy jakbys zrobił cos "niezgodnego z prawem" to czybyś poszedł na komisariat i sie zgłosił? Badźmy szczerzy...

Gołota to Nasz BOHATER, tak, racja, troche "inny", ale jakby na to niepatrzeć...to był kiedys wielki bokser, i to nie dlatego, ze ma 198 wzrostu... .
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
rozumiem że dla ciebie każdy pospolity bandyta uciekający z kraju mógłby byc idolem? dla mnie takie coś przekreśla gościa raz na zawsze...dziwie sie i wstydze troche za to że dano mu list zelazny,ale widać w tym kraju są równi i równiejsi,tacy dla których prawo istnieje i tacy dla których prawo to fikcja
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

Gołota to Nasz BOHATER, tak, racja, troche "inny", ale jakby na to niepatrzeć...to był kiedys wielki bokser, i to nie dlatego, ze ma 198 wzrostu... .


Gołota to raczej Twój BOHATER,a nie nasz. Mów zawsze za siebie nie za nas. Wielu na tym forum się z Tobą nie zgadza, więc wyjaśnij do kogo odnosi się zwrot "nasz". Czy wg Ciebie za słowem "nasz" kryją się prawdziwi polscy patrioci?
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

Najłatwiej jest przekreślić czyjeś wysiłki, gorzej jest im sprostać i tyle samo osiągnąć

Bardzo piękne i madre słowa.

A co do wypowiedzi Duncan'a to powiem krótko, bele sie nie obraź: pierdolisz idź na piwo :) . Skoro jesteś handlowcem nie sportowcem to chyba jednak pomyliłeś fora.

A jeśli chodzi o Michalczewskiego to dobry z niego bokser i temu nikt nie zdoła zaprzeczyć. Gołota, swoją drogą bardzo dużo osiągnął ale też tylko dzięki temu że nie został w naszym pięknym kraju :) . Życzę każdemu na tym forum by w swojej dyscyplinie osiągnął choc połowę tego co osiągnął któryś z ww. zawodników.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

A co do wypowiedzi Duncan'a to powiem krótko, bele sie nie obraź: pierdolisz idź na piwo :) . Skoro jesteś handlowcem nie sportowcem to chyba jednak pomyliłeś fora.

Z czym pierdole? Może jakaś argumentacja, czy moze tylko chciałeś mnie obrazić?

TAK, jest sportowcem, TAK jestem handlowcem, co to sie wyklucza czy jak?

Miron...wielu sie ze mna niezgadza? Pokaż mi tych "wielu"...Ty, schizofrenik, i kto? Popatrz ile sie jak najbardziej zgadza.

Nasz bohater-Polaków. Oczywscie wszystko sportowych stosunkach...
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
Nie no pszepraszam nie chciałem Cię obrazić. Chodziło mi o to że zbyt desperacko bronisz swoich racji, choćby przez to że przyznajesz że Gołota to bandzior i uciekał przed prawem, po to by udowodnić że Michalczewski ma podwójne obywatelstwo :roll: ...

Gołota uciekał przed prawem, Michalczewski przed Polskoscia (za pieniądze), w takim obrocie sprawy, mam "tchórzostwo" Gołoty w dupie.

Wg. mnie masz racje Gołota to bandzior a Michalczewski wyjechał za granice za chlebem bo u nas by sie za bardzo pewnie nie dorobił. Czy handlowiec, który wyjedzie za granice i zarabia tam pieniądze a później wydaje je w Polsce też jest zdrajcą i "sprzedawczykiem"?? Przemysl lepiej swoją wypowiedź zanim coś napiszesz lub choćby przeczytaj to co napisałeś za kilka dni... może zauważysz że może cie troszke poniosło :wink:

P :) ZDR :)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

Miron...wielu sie ze mna niezgadza? Pokaż mi tych "wielu"...Ty, schizofrenik, i kto? Popatrz ile sie jak najbardziej zgadza.

Nasz bohater-Polaków. Oczywscie wszystko sportowych stosunkach...

Pokaż mi tych zgodnych jak najbardziej. Idź na polskie ulice i zapytaj o Gołotę pierwszego lepszego Polaka. Ciekaw jestem czy Ci przyzna rację, że Gołota to "nasz bohater-Polaków". Co do wyzwisk pod moim adresem to proszę do woli, bo mnie to nie wyprowadza z równowagi. :)
One raczej pokazują wieśniactwo kogoś innego.
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
Taka fajna i bezsensowna dyskusja a ja w niej nie uczestnicze :) no to kolejno, najpierw Michalczewski, prosty chłopak i tego nie zmienią żadne miliony euro ale o to nie mozna miec pretensji, po prostu taki jest. Uciekł dla kasy? w tych latach wielu polaków wyjachało do kasy ale nielicznym sie powiodło a on do nich należy i to chyba też nie jest takie złe. Jednak nigdy nie zapomne jednego, w latach 90 była taka gazeta "sztandar młodych" pisywał w niej chyba najwiekszy fachowiec od boksu Janusz Pindera i przeprowadził wywiad z Michalczewskim i była tam wypowiedz, że tak naprawde wisi mu jakie ma obywatelstwo, jaki kraj prezentuje, interesuje go tylko kasa i może reprezentować kazdy kraj który więcej zapłaci. Można powiedzieć ok niech mu bedzie, tylko dlaczego nagle taka miłości do ojczyzny?? i to jest dla mnie żałosne...
A teraz Gołota nazywanie go "naszym bohaterem" jest żenujące, polscy bohaterowie raczej słyneli z męstwa, waleczności a tych cech u Gołoty zdecydowanie brakuje. Uważam że "fenomen" Gołoty nadaje się do badań naukowych jak można byc tak ślepym żeby mu wszystko wybaczać. On zawsze olewał kibiców jak i zreszta ostatnio treningi to raczej "fochmen" niż zawodnik, czy powazny zawodnik w czasie przygotowań do walki o MS skacze ze spadochronu :?: czy powazny zawodnik kiedy mu przesuwaja walke mówi "to świetnie pojade na narty" czy powazny zawodnik przed swoja ostatnio tak wazna walką z Brewsterem, przychodzi na trening i mowi że chyba dziś nie bedzie trenował bo mu sie nie chce! a jest kilka dni przed walka? Podsumowując, jeden i drugi jest kontrowersyjny i napewno nie dojdziecie do porozumienia :)
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

Gołota to Nasz BOHATER......



................ :rofl: Stary lecz sie, na nogi - bo na głowe już za późno.
Widać że Cie tu atakują, wskocz szybko na drugie konto i im troche poślij.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
Ciezko powiedziec ktory jest sportowo wiecj osiagnał. Szczerze powiedziawszy to walki Michalczewskiego od zawsze mam w dupie i nigdy nie uważałem go za Polaka. Mimo to uwazam ze to jego sprawa ze zmienił obywatelstwo i mial to tego prawo - miał w dupie Polaków jak oni jego - normalna sprawa. To ze Michalczewski zdecydowal sie walczyc pod flagą Polski jest dla mnie śmieszne - zarobil jako Niemiec to przypomnialo mu sie o Polsce. Moze komus sie to wydac chwalebne ale jak dla mnie zrobił to za późno.Gołota zaś w sumie stoczył tylko 6 dobrych walk z w miare klasowymi rywalami (Byrd, Norris, Sanders, Grand i 2 razy Bowe). Natomiast za wzór dla młodzieży nie może być stawiany żaden. Michalczewski to dziwkarz i damski bokser, Golota to kryminalista i gwałciciel (poszkodowana nie wniosła oskarżenia dlatego że trener kadry narodowej jej za to zapłacił) Nic mnie w tym momencie nie obchodzi wiek w jakim Golota dopuścił sie tych czynów bo sam bylem w tym wieku i niczego podobnego nie dokonałem. Tego ze Gołota olewał kibiców bym nie powiedział, raczej to ze walczył przede wszystkim dla siebie i swoich pieniedzy nie dla kibiców. W sumie to zrozumiałe bo to on nadstawia głowy a gdy przegrywa cała Polska ma go za szmaciarza a przegrać moze kazdy. Tymniemniej walczac o najwyzsze stawki zapewnił kibicom wiele wrazen i pewnie dlatego ludzie umieja wybaczać mu wszystkie grzechy. Jaśniej świeci w tym momencie gwiazda Michalczewskiego ktorego stać bylo na pogratulowanie swojemu rywalowi, ktory nie uderzał poniżej pasa a czesc swoich zarobków przeznaczał na fundacje Równe Szanse, ktoremu publika (niemiecka) po przegranej walce zgotowała owacje na stojąco. Niech kazdy sam oceni ktorego ceni wyzej. Ja olewam ich obu a polskim puncherem numer jeden w histori jest Marek Piotrowski za postawe w ringu jak i poza nim . Amen
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.
[quote name="budo_.]koshirae- piszesz że DM brak mu klasy sportowca- ja nie bardzo się z tym zgadzam- gość po pierwszej przegranej walce umiał podejść i pogratulować wygranej przeciwnikowi (choć jak dla mnie wynik mógł być w obie strony)...Gołota nigdy swojemu przeciwnikowi nie pogratulował bo albo nie był w stanie bo lezał półprzytomny na dechach, albo uciekł z ringu albo się obraził "bo znowu go oszukali".../ciach/....[/quote]

Z tą klasą chodziło mi bardziej o jego wypowiedzi w mediach. Nie wiem z czego to wynika ale gdy w ringu (i tego nigdy nie zaprzeczalem) potrafi sie zachowac jak profesjonalista to czasem, az mi sie zygac chce jak to slysze, ze ten to jest taki a ten to taki i ze ile to DM dolozyl do walk
tylko daltego zeby walczyc w Polsce...Zawsze uwazalem, ze jezeli np robisz cos charytatywnie to rób to anonimowo a nie z wielka pompa. Tak wiem, chce odkupic winy z przeszlosci ale wg nic na sile.
Co do walki z gonzalesem to zostal ewidentnie wydymany choc byl wyjatkowo spiety i slaby jak na tygrysa przystalo ;) . Ale to tylko potwierdza teorie o zielonym stoliczku dzieki, ktorem rekord Rockyiego nie został pobity.

Pozdrawiam
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs. Michalczewski .... o tym dlaczego Gołota.

widzisz rzozio Ty ma masz nieco inny stosunek do prawa niż ja i nieco inny stosunek do ludzi którzy je łamią...ja uważam że jak ktoś nie umie przyjąć konsekwencji swoich działan to jest głupia pizda i tchórz...koniec kropka...i dla mnie Gołota takim tchórzem jest, pokazał to wiele razy, zarówno swoja ucieczką z kraju jak i ucieczkami z ringu.


1.Piszesz bardzo madre rzeczy i zgadzam sie w stu procentach ale z jednym zastrzezeniem.
Golota najwyzszych lotow filozofem nie jest a jego cios wazy tyle co wagon wegla :) wiec moze on tylko chcial go odepchnac i nie pomyslal dobrze :)

2.Poza tym pamietaj ze ludzie Golota mial i wg dalej ma slaba psyche a co za tym idzie latwo go sprowokowac.

3.Polskie sady niestety maja tendencje, ze za byle gowno wymagluja Cie na nie wiem ile czasu
a zlodziej i bandyta jeszcze Cie pozniej oskarzy, ze mu krzywde zrobiles. Ja bym tak nie przesadzal bo nie widzialem akt i sprawe znamy tak naprawde tylko z gazet lub czasopism (modna konfiguracja słów), ktore nie sa do konca wiarygodne.
To tak troche off topic ale jesli juz wyciagnales takei argumenty :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024