Skocz do zawartości


Zdjęcie

mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia
powaznie mysle ze warto wspomniec co nieco o tych mistrzostwach,mimo iz polski boks amatorski ma sie srednio jak nie powiedziec cienko,uwazam iz warto poswiecic tym zawodom troche uwagi,,chciałbym sie dowiedziec jak obstawiacie niektore kategorie, znajacych temat zapytac czy sa mozliwe przekrety,a nie moge sie ich doczekac ze wzgledu na bioracego w nich udział kumpla w superciezkiej licze na jego niespodzianke!!!!!!!!!
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia

powaznie mysle ze warto wspomniec co nieco o tych mistrzostwach,mimo iz polski boks amatorski ma sie srednio jak nie powiedziec cienko,uwazam iz warto poswiecic tym zawodom troche uwagi,,chciałbym sie dowiedziec jak obstawiacie niektore kategorie, znajacych temat zapytac czy sa mozliwe przekrety,a nie moge sie ich doczekac ze wzgledu na bioracego w nich udział kumpla w superciezkiej licze na jego niespodzianke!!!!!!!!!


Polski boks matorski ma sie TRAGICZNIE, chyba najgorzej (nie liczac czasów wojennych) odkad powstał.

Czy beda przekrety? Oczywiscie, to jest pewne. Przkret są juz na turniejach dzielnicowych, od samych poczatków zawodnicy muszą ogldac pokazy skur...,przepraszam, fuszerki a przedewszystkim nieuczciwosci.

Widział ktos ostatnie "Czarne Diamenty"? Kpina. Albo moze był tkos świadkiem najwieskzego Polskiego przekretu stulecia? Chodzi mi o walke Kowalski-Ziemlewicz. Skandal.

Jak sie kolega nazywa? Jak ma nazwisko i obrotnego trenera (umijetnosci w Naszym bokserskim swiadku tak wazne nie sa...) to pewnie zajdzie daleko...przykre, ze Ci to mwóie już przed zawodami, nie znajac nawet nazwiska...takie realia, albo masz koneksje w PZB, ale jesteś dupa, i nie ma znaczenia, czy sie nazywasz Malejuda czy Lennox Lewis.
  • 0

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia
no to to co mówisz jest smutne ale mysle faktycznie ze jest w tym troche prawdy "bokserski poker"z pewnościa tez istnieje,ja wierze ze mu sie uda a trenerem jego jest pan skrzecz to chyba nie najgorzej jesli chodzi o układy?
  • 0

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia
jaki marny jest nasz boks ze nawet nikt nie chce pisac o tak ważnym wydarzeniu jak mistrzostwa polski moze teraz jak sie zaczna coś sie ruszy
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia

jaki marny jest nasz boks ze nawet nikt nie chce pisac o tak ważnym wydarzeniu jak mistrzostwa polski moze teraz jak sie zaczna coś sie ruszy

Większosć osób nic o tym nie pisze-bo najzwyczajniej nic o tym nie wiem. Marketing LEŻY.

Jak Polski Związek Bokserski szantażuje zadłużone kluby.

Nasza liga pięściarska upadła, bo kluby nie miały pieniędzy na stypendia i premie dla swoich zawodników, ani na wyjazdy na mecze. Kilka drużyn zbankrutowało i już wcześniej wycofało się z ligi. Teraz każe im się za to płacić regulaminowe kary. Tylko z czego?
Prezydium zarządu Polskiego Związku Bokserskiego 19 sierpnia wydało decyzję,że kluby, które zalegają centrali pieniądze, nie zostaną dopuszczone do indywidualnych mistrzostw kraju w Płońsku (7-11 września). Z tego co wiemy, dotyczy to Gwardii Wrocław i Warszawa, Gwarka Łęczna, Katowic, Jaworzna, GKS Jastrzębie, Zabrza. To kto będzie w Płońsku boksował?

- My wycofaliśmy się z ligi, bo nie mieliśmy pieniędzy na dalszy udział w niej. Teraz mamy za to zapłacić karę 2,5 tys. zł. Skąd to wziąć? Do Płońska jedziemy i jak nas nie dopuszczą do startu, to może z innymi klubami założymy nowy związek bokserski? - zastanawia się Bolesław Charendarz, trener Gwarka Łęczna.

- Związek ma jeszcze 260 tys. zł długu z kadencji poprzedniego zarządu. W ciągu ośmiu miesięcy udało nam się spłacić 100 tys. zł, ale wierzyciele wciąż straszą nas sądem. Trzeba się z nimi układać i szukać środków na likwidację zaległości. A według statutu, należą nam się też pieniądze od klubów, które przecież podjęły jakieś zobowiązania. Zaproponowaliśmy im spłatę tylko 50% długów i umorzenie reszty, albo rozłożenie należności na raty. Nie zareagowały - wyjaśnia prezes PZB Adam Kusior.

- Panie prezesie, ale przecież te kluby to bankruci. Nie mają na pokrycie choćby 5% swojego zadłużenia - oponujemy.

- Decyzja PZB wpłynęła do Dolnośląskiego Okręgowego Związku Bokserskiego 2 września, a ja ją otrzymałem dopiero wczoraj, to jak mogliśmy się do niej ustosunkować? Mamy prawo odwołać się od niej. Do Płońska wybieramy się walczyć w IMP. My już wielokrotnie pisaliśmy do związku, by nam umorzył kary za niesłuszne walkowery, które oddawaliśmy rywalom z powodu kontuzji naszych zawodników. PZB jednak nie odpowiadał na nasze pisma. A mijały ustawowe terminy na taką odpowiedź. Uznaliśmy więc, że PZB przyjął naszą argumentację i kary nam darował - tłumaczy trener Gwardii Wrocław Ryszard Furdyna.

- Niech kluby przyjadą do Płońska z jakąkolwiek kasą i próbują z nami negocjować- proponuje prezes Kusior.

A my proponujemy sympatycznemu prezesowi, z którym wiązaliśmy tak duże nadzieje, by sprawniej szukał sponsorów, nie zaś szedł na łatwiznę i doił bankrutów (biedne kluby), którzy takimi się stali także przez wieloletnią indolencję granatowomarynarkowych działaczy z PZB


A to o Mistrzostwach..

Andrzej Rżany (51 kg) będzie walczył w Płońsku (8-11 września) o 11. tytuł mistrza Polski w boksie. Dotychczas w tym mieście odbyły się dwa turnieje rangi mistrzostw kraju. W obu zawodnik Gwardii Wrocław sięgał po złoty medal.
"Rżany ma bardzo dużą szansę, aby po raz 11. stanąć na najwyższym stopniu podium i tym samym wyrównać rekord wspaniałego pięściarza, jakim był Zbigniew Pietrzykowski" - powiedział prezes Polskiego Związku Bokserskiego, Adam Kusior.

Przed rokiem w Poznaniu w finale Rżany przegrał z Rafałem Kaczorem. Tym razem zawodnik AKS Strzegom nie wystąpi, bowiem jest zawieszony przez PZB za udział w bójce na zgrupowaniu kadry na warszawskich Fortach Bema, z udziałem niebezpiecznego narzędzia (poszkodowany inny bokser reprezentacji Krzysztof Cieślak przeszedł operację, kilka tygodni spędził w szpitalu).

W piątek odbyła się w Płońsku konferencja prasowa przed 76. MP w boksie. To mazowieckie miasto będzie organizatorem mistrzostw po raz trzeci - poprzednio w 1995 i 2000 roku. "Sprawy organizacyjne są niemal dopięte. Organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowania widzów, którzy lubią i znają się na pięściarstwie" - dodał szef PZB.

O medale mistrzostw Polski będzie walczyło ponad stu zawodników z kilkunastu klubów. W tym gronie jest cała krajowa czołówka, przygotowująca się do listopadowych mistrzostw świata w Chinach.


Podziwiam Rzanego.... :!: :!: :!:
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia
Przykre jest to, że sport, który w Polsce ma tak długie i wspaniałe tradycje (tylu mistrzów i medalistów olimpijskich, i nie tylko olimpijskich), praktycznie przestał istnieć. Szczerze mówiąc aż mnie ściska, gdy widzę co w tej tragicznej sytuacji robi PZB... Byle tylko dokopać i tak ledwo zipiącym klubom. Obawiam się, że niedługo polski boks amatorski będzie wyglądał tak: zapaleńcy ćwiczący w undergroundowych sekcjach, pod okiem zapaleńców trenerów/byłych bokserów, nieoficjalne quasi-turnieje bez profesjonalnej 'obsługi"(lekarze itp.)... Wielka szkoda...

A postawa Rżanego mi imponuje - że też temu człowiekowi się jeszcze chce... Życzę Mu z całego serca tego 11 tytułu MP.

Swoją drogą jak wam się wydaje, jak się potoczy sprawa klubów, które mają zostać wykluczone z MP? Może faktycznie powstanie alternatywny związek bokserski
  • 0

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia
wykluczenie tych klubów byłoby chyba najgorszym świnstwem i uważam ze wtedy powinny byc zbojkotowane mistrzostwa,a propo czy ktos wie gdzie na bieżaco bedą leciec informacje o walkach przeciez dzis juz zaczeły sie walki a na żadnej stronie nie ma informacji,załamae sie chyba jak sie nic nie dowiem
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia
w telegazecie powinno cos byc tam czasem informuja, przynajmniej 4liga pilki nawet jest :lol:
a najwiekszym swinstwem to bylo wywalenie ligi.
  • 0

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia
ja pierd....zadnych informacji na temat wynikow ale porazka,niech ten polskiboks sie wysra (mowa o stronie) z tego co wiem kumpel walczy dzisjaj z zeszłorocznym mistrzem wagi ciezkiej mankut około 80 walk ale co za skandal ze nie ma żadnych wynikow rozjeb..ten cały internet !
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa polski w boksie 7-11 wrzesnia

ja pierd....zadnych informacji na temat wynikow ale porazka,niech ten polskiboks sie wysra (mowa o stronie) z tego co wiem kumpel walczy dzisjaj z zeszłorocznym mistrzem wagi ciezkiej mankut około 80 walk ale co za skandal ze nie ma żadnych wynikow rozjeb..ten cały internet !

Nie chrzań o sraniu tylko podeślij im informacje. To są tylko ludzie nie o wszystkim wiedzą, ale są na tyle sympatyczni, że napewno wykorzystają to co im napiszesz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024