Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muay Thai w Gdyni?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_corleone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Muay Thai w Gdyni?
(Od razu uprzedzam, ze szukałem w wyszukiwarce, ale niestety - prawie niczego nie znalazłem... :? )

Po pierwsze, to witam, gdyż to mój pierwszy pościk tutaj :)

A wiec.... chodzi mi o kluby Muay Thai w Gdyni...wie ktos cos o nich? jakie są,gdzie (ewentualne namiary mile widziane) itp? Co sądzicie ogólnie o nich? o poziomie treningów i te pe i te de?

z tego co wiem, jeden klub jest na Władysława IV.... jeden to Mighty Bulls...a jeden podobno jest na Galeonie, na ul.Morskiej...ale nic wiecej o nich nie wiem, wiec bardzo prosze....potrzebne mi sa ta info niezmiernie :)

Kolejna sprawa....dziwi mnie fakt, ze na oficjalnej stronie MT jest link do klubów MT w Gdansku - ale o Gdyni nie wspominają...zastanawia mnie, co to moze oznaczac.... (po prostu nie chce trafic do jakiejs "podróbki" MT...)

Z góry wielkie dzieki!
  • 0

budo_dżonas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gdyni?
Jeżeli chodzi o treningi w Galeonie to w wakacje odbywały się 2 razy w tygodniu, poniedziałki i środy, koszt 70 zł. Trener to Maciek Kartawik wyszkolony w USA, konkretnie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_corleone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gdyni?
chetnie posłucham wiekszego gorna ludzi....co sadzisz o galeonie? dobra sekcja?

wie ktos cos o pozostalych sekcjach?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024