Skocz do zawartości


Zdjęcie

Deskorolka jako bron masowej zagłady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

no tak, teraz nie mogę odpowiedzieć, bo dostanę ostrzeżenie od 'sprawiedliwego' moda.
ale zaryzykuję:
jeśli teraz osoby, pracujące w kancelarii, zajmujące się wszystkimi papierkowymi sprawami w szkole i zastępująca nauczycieli w niektórych okolicznościach teraz nosi miano woźnego, to tak, jestem woźnym. Jeszcze w formie konserwatora we czwartki robię dzieciakom ćwiczenia korekcyjne na basenie, fajnie? kierując się Twoim chamskim postem mogę śmiało stwierdzić, że być może jutro z Tobą będę miał zajęcia, zmień tylko majtki do pływania.


Sorka - ale nie pracujesz - jestes stazysta jak napisales w profilu, a stazysta sie dopiero uczy pracowac ...
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

raz miałem okazję (...)

Wiesz co?
Ja z raczej nie nastawiam się z góry negatywnie do ludzi (np. Rzozio po bliższym poznaniu znacznie u mnie zyskał), ale wyjaśnij może dokładniej o co w tym chodzi.

przecież nie czekałem na ten moment od urodzenia ;) Miałem okazję nie napisałem w sensie- "w końcu nadarzyła się okazja rzucić deckiem".

Warhead fakt, jestem stażystą. Ale jak niektórzy sprzedając na allegro nazywają swoje zajęcie pracą to chyba ja również mogę używać takiego słowa?
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

jestem stażystą. Ale jak niektórzy sprzedając na allegro nazywają swoje zajęcie pracą to chyba ja również mogę używać takiego słowa?

Ooo tak, jak najbardziej. Tylko nie podpieraj się jego "autorytetem" i wyniesionym z pracy "doświadczeniem" kiedy radzisz komuś jak ma postąpić. Ktoś może odebrać to poważnie, co może przynieść opłakane dla niego skutki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024