Skocz do zawartości


Zdjęcie

Deskorolka jako bron masowej zagłady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
Heheheheheheheheehehehe :) :) :)
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
ej wiecie co takiew pytanie co sadzicie o powaleniu przeciwnika bmx albo rolkami :) :) nie moge z tego tematu hehe
wsumie to taka deska mozna zakonczyc sprawe


marian"lepiej pobiegnij kopnij w jaja ,a jak sie skurczy to dokoncz go dechą "to chyba najlepszy sposob,jakiej bys nie mial deski to jest ona dosc ciezka i powolna
  • 0

budo_grozes desperades
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinond

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
a ja jezdze na rolko...
i chyba tylko parter wchodzi w gre :D
  • 0

budo_gospel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

ej wiecie co takiew pytanie co sadzicie o powaleniu przeciwnika bmx albo rolkami



Hmm z rolkami nie byłoby tak ciezko. Sam jeżdżę na rolkach i przeciętnie rolka do agresive inline skatingu jest ciezka :P np. moja wazy ponad 5 kg. teraz pomysl sobie jakie skutki musi miec kopniecie takim ciezarem w piszczel lub kolano 8)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
Gdzies po necie krazy filmik jak koles na ulicy walnol agresora deska w leb. Agresor padl jak martwy i lezal tak z 15 sekund , pozniej sie podniosl , dostal jeszcze raz tylko lzej i chwiejnym krokiem ( od kraweznika do krawezniak ) podszedl gdzies. Poszukaj sobie na jakis stronkach z bojkami ulicznymi , powinno byc :D
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
no tylko kopnij kogos porzadnie jak jesteś na rolkach. zasada zachowania pedu podpowiada ze im mocniej kopniesz tym mocniej sam lecisz do tyłu. a i sam zamach może nastręczać problemów :-p

jednym słowem deska rulez :-p
  • 0

budo_gospel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

no tylko kopnij kogos porzadnie jak jesteś na rolkach. zasada zachowania pedu podpowiada ze im mocniej kopniesz tym mocniej sam lecisz do tyłu.


Teoria teorią ale wierz mi jeżeli długo jeździ sie na rolkach i ma sie wyczucie to nie sprawia to wiekszego problemu :) oczywiscie nie chodzi mi o jakies wyrafinowane kicki tylko zwykłego kopniaka w piszczel tak jak czasem dzieci kopią 8)
  • 0

budo_nesca
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

Witam, dzisiaj jezdzac na desce mialem nie mile spotkanie z panami w kreszu, a ze ich bylo 4 a ja jezdzilem z duzo mlodszymi kolegami to moja duma musiala jakos zcierpiec liscia w twarz i musniecie stopa w klate (chyba byl slabo rozciagniety;p). Panowie sobie odeszli a ja zaczalem myslec jaki skutek wywoluje jebniecie kantem deski w ktoras czesc ciala, sam juz sie nie raz przekonalem w czasie trikowania, ze deska+piszczel to nie mile polaczenie i dlatego pytam sie Was bardziej doswiadczonych czy w razie sytuacji podbramkowej walic po piszczelach i uciekac w podskokach czy jest jakies lepsze miejsce na uderzenie by zneutralizowac opponenta? :> Naturalnie gowno mnie obchodzi ktora kosc mu moglbym takim trafieniem zlamac byle by bardziej bolalo bo palka sie juz powoli przegina gdy widze jak dresiarsto zaczepia skaterow :evil:


złap za trucki i z ,,nosa" lub ,,taila" i uderz w brzuch i najlepiej uciekaj :) Ja polecam raczej nie uzywanie siły.Pogada..pogada...moze lekko uderzy i pojdzie.Jak beda ci wyrywali decka to rob jak napisalem wyzej:) PoZdro
  • 0

budo_zorin01
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wodzisław śląski

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
mozesz zlapac deske za obydwa trucki i zaslaniac sie nia w razie ataku...a tak w ogole to moze zrob prawko,kup sobie golfa 2 i po prostu przejedz chuja..hehe.... :)
  • 0

budo_wiko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

ej wiecie co takiew pytanie co sadzicie o powaleniu przeciwnika bmx albo rolkami :)


Lata temu w moim miasteczku szła dziewczyna wieczorem z lodowiska z figurówkami przełożonymi przez ramię. Ktoś się wobec niej zaczął niewłaściwie zachowywać w ciemnym zakątku no i dostał w łeb łyżwami. Podobno dość duże uszkodzenia.
  • 0

budo_czuczu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

mozesz zlapac deske za obydwa trucki i zaslaniac sie nia w razie ataku...


Deska jest dobra na pierwszy cios, potem możesz sie nią bronić a kolesi prubować kopami położyć, a w najgorszym wypadku zawsze mozna rzucić deske i spierdzielać (dla prawdziwego sk8 to nie do pomyślenia) Ale deska to dobra bron, szkoda że już nie jeżdze :-)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

palka sie juz powoli przegina gdy widze jak dresiarsto zaczepia skaterow :evil:


Poczytaj komiks "Jeż Jerzy" tam są tricki antydresiarskie z deską
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_janchatko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
Kiedy bylem jeszcze mloody i byla moda na te takie smieszne hulajnogi (jakies 5 lat temu ?), to skutecznie sie tym obronilem przed dwoma kolesiami zadnymi mojego telefonu. Obawiam sie ze moglem nawet jednemu polamac reke .. przezycie bylo co nie lada :D w kazdym razie, jak sie da glupia hulajnoga, to deska tez sie da :)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
deska dobra bron, twarde elementy, jakby naturalne uchwyty (trucki). kiedys byl taki film "kids" o zdegenerowanej nowojorskiej (chyba) mlodziezy, tam z tego co pamietam byla scenka masakrowania deskorolka.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
raz miałem okazję wypróbować swój wtedy niezniszczalny deck Nervousa. Czasami kręcą się łebki, bo wiedzą, że zdarza nam się przynieść kamerę na miejscówkę, by nagrać jakąś sekwencję. Zdarzyła się sytuacja, że jeden zaczął spieprzać z plecakiem jednego z chłopaszków, którzy zawsze kręcą się po miejscówce, to zacząłem go gonić z deską pod pachą i rzuciłem go deckiem w plecy. Wyłozył się, zabrałem plecak, a on uciekł, tyle. Stary ćpun, więc nie było zadnych burd, że przyszedł z 20 kumplami na SOLÓWKĘ (hehehehhe)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
to ty jestes tym woźnym w podstawówce torek?
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
no tak, teraz nie mogę odpowiedzieć, bo dostanę ostrzeżenie od 'sprawiedliwego' moda.
ale zaryzykuję:
jeśli teraz osoby, pracujące w kancelarii, zajmujące się wszystkimi papierkowymi sprawami w szkole i zastępująca nauczycieli w niektórych okolicznościach teraz nosi miano woźnego, to tak, jestem woźnym. Jeszcze w formie konserwatora we czwartki robię dzieciakom ćwiczenia korekcyjne na basenie, fajnie? kierując się Twoim chamskim postem mogę śmiało stwierdzić, że być może jutro z Tobą będę miał zajęcia, zmień tylko majtki do pływania.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
:rofl:
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady
Oj torek nie wroze tobie dlugiego pobytu na Budo... Idz lepiej i nawalaj sie z kolegami dyskorolka... To ci moze na dobre wyjdzie.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Deskorolka jako bron masowej zagłady

raz miałem okazję (...)

Wiesz co?
Ja z raczej nie nastawiam się z góry negatywnie do ludzi (np. Rzozio po bliższym poznaniu znacznie u mnie zyskał), ale wyjaśnij może dokładniej o co w tym chodzi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024