Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
widziałem kilka walk ulricha jeszcze za czasow boskowania darka michalczewskiego,stawiam obiektywnie na adamka,on ma serce do walki i umiejetnosci mysle ze wystarczy to na ulricha,nie jestem przekonany czy na reszte z tego rankingu.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf

widziałem kilka walk ulricha jeszcze za czasow boskowania darka michalczewskiego,stawiam obiektywnie na adamka,on ma serce do walki i umiejetnosci mysle ze wystarczy to na ulricha,nie jestem przekonany czy na reszte z tego rankingu.

Z jakiego "rankingu"? Rankingu układów, i papierowych bilnasów na przekreconych walkach...to jest tego bilans,ranking czy jak to sie zwie.

Adamek wygrałby z kazdym, opócz Roy'a, tzn. jest lepszy od kazdego niz Roy, z tego oto "rankingu".
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
duncan co ty piszesz, to jakis kawal jest, adamek jest dobry ma jaja, charakter i twardy leb i wzrost
w lapach raczej wata, tachnik taki sobie, to co robil z brigsem to byl boks jakim sie w irlandii jaraja ale adamek za krotki na usa jest
od ulricha jest lepszy, tu twoj rycht ale niemiaszki prekreca mu te walke jak go nie usadzi a nie usadzi
lepiej mu bylo isc na tarvera ale sie nie dalo tego ustawic bo wrocil rjj
rjj to juz nie nr1
a adamek jak tak bedzie zbieral to 5 walk i emerytura
coby bylo jasne, lubie adamka, ma serducho do walki, ale nie widze go na dlugo
  • 0

budo_imp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
Takie rankingi to chyba komputer generuje losowo :) Adamek ma ducha walki, charakter i glowe do walki, ale walczy z niemcem w niemczech. Z mistrzem swiata wygrywa sie bardzo wyraznie albo przez KO. Ale nie w tych czasach, teraz mistrz bije goscia przez 12 rund a sedziowie glosuja na tego drugiego, bo to ich rodak albo sa kumplami promotora. Jak Adamek go nie znokautuje, badz nie zniszczy doszczetnie to moze byc zle.
  • 0

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
mysle podobnie ulricha oprawi,ale z tymi amerykanami moga byc problemy ,mimo wszystko adamek jest niesamowity przede wszystkim za wole walki
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
Panowie najpierw niech Tomek zawalczy jako MS w pełnej formie, bez złamanego nosa a pozniej możecie krytykować że nie ma silnego ciosu czy słabą ma technike. Pamietajcie że walka z Briggsem odbyła sie w specyficznych warunkach z poważna kontuzją i bez sparingów w najważniejszym momencie cyklu przygotowawczego do walki. I nie martwił bym sie az tak tym ze walka odbywa sie w niemczech, to walka o tytuł WBC gdzie King ma zdecydowanie lepsze układy od Kohla i równiez WBC obiecało szczegolnie zwrocic uwaga na uczciwy przebieg pojedynku, jedno odszkodowanie WBC juz płaciło i raczej nie ma ochoty na następne.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf

duncan co ty piszesz, to jakis kawal jest, adamek jest dobry ma jaja, charakter i twardy leb i wzrost
w lapach raczej wata, tachnik taki sobie, to co robil z brigsem to byl boks jakim sie w irlandii jaraja ale adamek za krotki na usa jest
od ulricha jest lepszy, tu twoj rycht ale niemiaszki prekreca mu te walke jak go nie usadzi a nie usadzi
lepiej mu bylo isc na tarvera ale sie nie dalo tego ustawic bo wrocil rjj
rjj to juz nie nr1
a adamek jak tak bedzie zbieral to 5 walk i emerytura
coby bylo jasne, lubie adamka, ma serducho do walki, ale nie widze go na dlugo

rzozio, to musze, sie z Tobą, niezgodzić... .

1. Adamek, ma technike bajeczną...

2.Tarver to #1, wiec dlaczego miałby isc, właśnie na niego?

3.Jesli tylko jego kariere się dop. pokieruje, to mozę byc dłuzej niż myslisz...powinnien ewolułować, z każdym pojedynkiem, łykać doswiadczenia. Ja patrze na Adamka, w całkiem jasnych barwach...jasne, to nigdy nie bedzie Roy z lat 92-98, ale zawsze Ulricha czy innego Drewsa zleje, i w tym upatruje szansy!

rzozio, sztama czy jak? :)
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
adamka widzialem 2 razy i nie widze gdzie ta technika, nie jest zly ale z brigsem mial duzo farta, ze to tak punktowali, dali by w druga mary by nie bylo, brigs ma twardy leb ale dobry technik by go do 8 rundy ulozyl przez tko, brigs to dobra chuliganka i tyle, brigs sie chyba wzial z kb i to widac

i tak jest fuks, ze nie poszedl w rewanz z brigsem, bo jak tu by udupil to by cofka byla o rok z hakiem

a tarvera mial brac, bo tarver sie zaraz sypnie i byl spory ocwaj, ze na adamka trafi mu ta koncowka a ja nie to tarver by nie skonczyl adamka i dalsze uklemki na mistrza by dostal
nie wiem o co sie z ta sztama rozchodzi, nic do ciebie nie mam, piszesz dobrze ale i jest, ze takie cos palniesz, ze nie wiem czy taka masz zamiare leciec w kit czy nie wiesz, na ten przyklad, ze adamek to moze tylko do roya miec cykora, a na moje to on by szybciej roya od brigsa poskladal, insza repka, ze w ten moment zaden omega nie zna co moze roy i tarver i tu byl fuks adamkowi uderzyc w tarvera
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
My, tu gadu gadu na forum a do walki zostało 5 dni...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Fotki Ulricha...on nawet wyglada jak Niemiec :evil:

A co do sondy z niemieckiej strony promotorskiej VonJungingena...

Thomas Ulrich vs. Tomasz Adamek: Who will win?
Ulrich by decision (17%)
Ulrich by knockout (17%)
Adamek by decision (14%)
Adamek by knockout (53%)

Ś-M-I-E-CH N-A S-A-L-I
:lol: :lol: :lol: :lol:

Tak patrze na to wszystko...Adamek wygra przez KO.
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
Ano właśnie...

Po dwóch ostatnich wałkach w "krainie cudów", jak liczyli Krasniqi'ego po bombie od Lamona conajmniej do 15-tu, i skandalicznym werdykcie Valuev - Larry Donald, gdzie mutant dostał po prostu wpierdol od Amerykanina, a sedziowie widzieli: 114:114, 114:113 i ..... 117-112 :rofl: obawiam się o Tomka.


Brewster wygrał bo ma młotek w rekach i urwał głowe Krasnikiemu, Donalda przerobili, choc na punkty wygral ZDECYDOWANIE, różnie może być. Coprawda niby w WBC takich wałków jak w WBO nie ma, ale jakoś niezbyt mi się podoba że Tomek walczy w Niemczech :twisted:

Z drugiej strony jak Tomek wygra z Niemcem na jego terenie, będzie to tylko świadczyło o jego klasie. TOMEK LUTUJ! :D
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
Moze ja juz się nie bede rozpisywać, na temat walk w Niemczech, ichniejszych "mistrzów", i sedziowania... w każdym razie, w przypadku Adamka, raczej niewchodzi przekret w gre, choć zawsze moze byc dyskwalifikacja-pamietajmy!

Adamek znokautuje go 4-6 rundą. Von Jugingen twierdzi, ze nokautu nie da sie przewidzieć...otóż się da, teraz Ci mówie Thomas! Zostaniesz znokautowany, i pamietaj synku te słowa gdyż są prorocze.

Von Jugingen! To będzie największy dramat w Twoim zyciu! I wiesz co, gdy jakikolwiek Polak walczy z Niemcem to staje się nacjonalistą...

Jestem spokojny o wynik tej walki...jak nigdy dotąd.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf

Jestem spokojny o wynik tej walki...jak nigdy dotąd.

ja chce postawic na te walke, ty jestes pewien ale nie chce udupic, to sie bez jajec pytam - kalkuluje sie naszego obstawiac? bo on lepszy ja wiem i king sedziow zaklepal nie lewusow ale ja cos tego nie biore, ze bedzie bez walka a za ko an chclastake bym nie poszed
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
rzozio szanuje Cie, i bym wała Tobie nie wkręcał-tu na forum jestes moim ziomkiem! Ja, Ty i P-14 mamy wyraźnie pokaźna wiedze na temat boksu, merytorycznie jesteśmy na tym forum w scisłej czołowce...(mowa o boksie rzecz jasna)

Pytasz mnie o hazard :twisted: , to wszystko zależy ile i na co chcesz postawić...ja od siebie powiem tyle.

Jestem pewien tej walki.


Stawiaj spokojnie na wygrana Adamka...czy na KO? Hmmm...szanse oceniam 3:1, ze Adamek znokautuje Von Jugingena... .

Reasumujac, na zwyciestwo Naszego Mistrza-w ciemno :!: :!: :!: Dylemat czu postawic na KO, czy nie...raczej tak. Znam się na tym gównie, za duzo pojedynków widziałem, mysle, ze umiem oceniać szanse...Adamek powinnin wygrac przez KO, mam swojego człowieka w obozie Adamka, Adamek, nigdy jeszcze tak niepracował, nigdy w takiej formie nie był...a Ulrich to nie Traver czy Roy.

TAK, rzozio stawiaj na KO!!!

P.S
Ryzyko zawsze jest...niczego nie obiecuje, pisze tylko,ze wszystkie znaki na niebie i na ziemie wskazuja, ze Niemiec bedzie latał ! ! !
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
rzozio...ankity/sondy... jedna ze strony promotorskiej Ulricha, jedna z Polski

Adamek vs Ulrich. Co się wydarzy?
Wygra Adamek na punkty
16% [ 5 ]
Wygra Ulrich na punkty
16% [ 2 ]
Wygra Adamek przed czasem
66% [ 16 ]
Wygra Ulrich przed czasem
0% [ 0 ]
Nikt z nich nie będzie zwycięzcą /remis, NC/
0% [ 0 ]
Do walki nie dojdzie
0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 23


ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Thomas Ulrich vs. Tomasz Adamek: Who will win?
Ulrich by decision (17%)
Ulrich by knockout (17%)
Adamek by decision (14%)
Adamek by knockout (53%)


Ze strony... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


rzozio, Polacy w Von jugingena nie wierzą, Niemcy w niego nie wierzą...a z wywiadów wynika nawet, ze on w siebie nie wierzy...praktycznie wszyscy typują KO dla Adamka...nawet pobratyńcy Ulricha...
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
dziekowa, ale ja cos sie waham, bo za naszego wiele sie nie skubnie, postawie 1.0 a 1.3 ugram a moze i nie a ryzyk jest
tu jest krotka pilka - bedzie ko albo nie, bo jak nie to widziales walujew-donald? na moje tam ten gorylek wygral 2 no max 4 rundy a tam jaki skosny fiutek dal mu 117-112, jak tak nie maja cykora oszplic boksera ze stajni kinga to czemu nie tak samo pojechac z naszym
on mial wiele farta, ze mu dali ten pasek, bo by briggs dostal i tez mary by nie bylo i nie dalo by sie mowic, ze walek, a szkopek nie jest lewus, jeden go johnson poskladal no ale to jest 1 liga
ja na taka typerke mam czuja, jasne, ze nie wiem kto wygra, ale wiliams-tyson i brewter-golota ucelilem, umoczylem tylko na sosnowski-norris ale trochu frajer bylem, bo mnie ucieklo przypatrzec na ile rund oni sie umowili
jeszcze raz - na ulricha nie stawiam ale mozemy sie udziwic, bo on ustoi do konca a punkty to oni wiesz jak licza
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
rzozio, widziałem walke Donalda z Valujewem...amerykanin powinien wygrac :!:

Dużo prady w tym co piszesz, tylko weź pod uwage jak Ulrich przentował sie w ostanich walkach, obity jak prosie, ledwo sie trzymał na nogach...
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf

ja cos sie waham, bo za naszego wiele sie nie skubnie, postawie 1.0 a 1.3 ugram a moze i nie a ryzyk jest


W stsie za Adamka 1.60 placa a na Urlicha 2.0. Jakbym mial stawiac to postawil bym na naszego, ale nigdy nie wiadomo czy nagle jakas dyskwalifikacja czy remis nie wyskoczy :D

Obym sie mylil, ale po mojemu to Adamek nie bedzie mial lekko w tej walce. Jestem niemal pewny ze Urlicha nie znokautuje. Wlasnie byc moze to, ze bedzie za wszelka cene chcial go znokautowac, dzialac bedzie na jego niekorzysc. Obserwuje od jakiegos czasu opinie na temat tej walki i widac, ze im blizej walki, tym bardziej wszyscy pewni, ze Adamek jest w zyciowej formie i go rozniesie na strzepy (od razu mi sie przypomina sytuacja z Golota - Brewster i Michalczewski - Tiozzo, bylo dokladnie tak samo, a jak sie skonczylo, wszyscy wiemy)
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
Ja jestem bardziej ostrożny z typowaniem, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja że zdecydowanie wygra Tomek :D ale to jest boks i widziałem przegraną nie jednego pewniaka i troche nie podoba mi się że prawie wszyscy uważaja walkę z Von Jugingenem :) za formalność a żadna walka o MS nie jest formalnością... Pamietajcie to dla Von Jugingena również wielka szansa i tylko frajer by się nie przygotował do tej walki maksymalnie do swoich możliwości.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
RZOZIO, widziałeś co Adamek mu zrobił?


Mówiłem Ci.
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza obrona Tomasza Adamka -15 październik Düsseldorf
no i po walce, dobrej walce. brawo dla adamka!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024