Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
No więc zrobiłem sobie wakacyjną przerwe na siłowni czyli 2 miechy bez ćwiczeń tylko w worek :P i czy jak zaczne chodzićod września no to jakie będą spadki duże czy mało podkreślam że byłą pare razy zwałka :D :D I jescze jedno jak podnosiłem 70 kg 8 razy czyli serie no to w ile to powinienem odrobići czy dam rade brać z 80 kg serie za rok :>? i nie biore żadnych odżywek bo chce być naturalny i czystky bez żadnych dopalaczy :D . z Góry dziękuje za odpowiez :D
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
Spadki oczywiscie beda, przerwa w treningu jest czasami dobra, ale taka ~2 tygodniowa, pozniej zaczynasz tracic miesnie. Odrobisz spadki szybko w miare, ale nie ma jak powiedziec w ile, to zalezy od czlowieka, tak samo z tymi 80 kilo.

Pozdrawiam.

PS: Odzywki to nie doping ;)
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
doping nie ale dopalacz a ja chce byc naturalny :D ale dzięki za odpowiedz pozdro :)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
odzywka to tez nie dopalacz i po tym tez sie jest naturalnym ...
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?

No więc zrobiłem sobie wakacyjną przerwe na siłowni czyli 2 miechy bez ćwiczeń tylko w worek :P i czy jak zaczne chodzićod września no to jakie będą spadki duże czy mało podkreślam że byłą pare razy zwałka :D :D I jescze jedno jak podnosiłem 70 kg 8 razy czyli serie no to w ile to powinienem odrobići czy dam rade brać z 80 kg serie za rok :>? i nie biore żadnych odżywek bo chce być naturalny i czystky bez żadnych dopalaczy :D . z Góry dziękuje za odpowiez :D


Ludzie, ale wy macie problemy... nikt nie odpowie Ci w ile odrobisz, bo kazdy jest indywidualnoscia...

Podam Ci moj przyklad. Trenowalem rok na silowni. Max na sztandze przy 63kg wagi ciala podnosilem 105 1x. Potem mialem 1,5 roku przerwy, bo non stop karate... Poszedlem potrenowac na 3 tyg. Wazylem 60kg a max 1x potrafilem wyszarpac 115-117 kg.

PS. Kazdy jest inny wiec nikt Ci nie powie czego ile podniesiesz...
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
przy wadze 60 kg chce mi powiedzic że wyciągnołeś 115 kg?
co ty jesrteś super men albo brałeś koksu i nic ci nie dało albo jesteś jakimś mutantem przecierz 115 kg to by cie wgniotło bo nie masz na czym ten cięzar utrzymać ;/
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
Ehehehehe. :lol:

Deriusuzu - i po co było sie chwalić ?? Młody Cie rozgryzł :rofl:

( kurde, ale fajnie - znam kilku mutantów 8) )
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?

przy wadze 60 kg chce mi powiedzic że wyciągnołeś 115 kg?
co ty jesrteś super men albo brałeś koksu i nic ci nie dało albo jesteś jakimś mutantem przecierz 115 kg to by cie wgniotło bo nie masz na czym ten cięzar utrzymać ;/


A tego pana też uznasz za mutanta :roll:

Waldemar Baszanowski- 145 kg (wyciskanie), 137.5 (rwanie), 175 (podrzut) oraz 450 (trójbój). Przez cały czas startował w wadze lekkiej (67.5 kg, obecnie wazy 71 kg).


Startował on kilkadziesiąt lat temu, od tego czasu znacząco zmieniło sie żywienie sportowcy dokładnie wiedzą co mają jeść itd., są szeroko dostępne suplementy.
Niektórzy mają większe uwarunkowania genetyczne inni mniejsze więc nie mów na ludzi że są mutantami, cchyba że im zazdrościsz.

PS. Joe ladnier (waga ciała-110kg) wyciska 332,5kg :wink: co do koksów sie nie wypowiadam bo sie nie znam.
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
Ja przy podobnej wadze podnosilem 110 kg, to tez nie jest wcale mało. Przerwa jest dobra bo miesnie moga sie wtedy zregenerowac. Ja chodzilem na silownie ( i jadlem kreatyne+HMB+Białko) i nie widzialem specjalnych efektów, bardzo delikatne. Jak przestalem chdzoic na silownie, zrobilem sobie troche przerwe i poszedlem na trening karate ( bo w lipcu i przez pół sierpnia nie bylo) to goscie powiedzieli ze niemozliwe zebym na samych odżywkach zrobił taką siłę, smiali sie ze przykoksiłem. Kazdy organizm reaguje inaczej. Ja nie cwiczylem na mase. Podnosilem w miare duze ciezary, ale dynamicznie a pozniej ten ciezar powoli opuszczalem.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?

przy wadze 60 kg chce mi powiedzic że wyciągnołeś 115 kg?
co ty jesrteś super men albo brałeś koksu i nic ci nie dało albo jesteś jakimś mutantem przecierz 115 kg to by cie wgniotło bo nie masz na czym ten cięzar utrzymać ;/

:rofl:
czyli ze niby jak chcesz podniesc 115kg to musisz te 115kg wazyc?
chryste, co za bzdura...
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
no chyba przy 115 kg chyba by sie połamał :P przynajmniej mi sie tka wydaje ale przecierz nie moge wszystkiego wiedzieć i nie zazdroszcze mu jak ktostam napisał :D bo każdy jest inny czyli skoro tak mowił że podnosiłtzn. karate to jest super trening na siłe :P
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
Nie połamałby się, aczkolwiek jest to spory wynik jeśli zrobiłeś to właściwie bez treningu...
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?

przy wadze 60 kg chce mi powiedzic że wyciągnołeś 115 kg?
co ty jesrteś super men albo brałeś koksu i nic ci nie dało albo jesteś jakimś mutantem przecierz 115 kg to by cie wgniotło bo nie masz na czym ten cięzar utrzymać ;/


Praktycznie człowiek potrafi podnieść 2x tyle co sam waży. Mało jest takich a ja jestem jednym z nich i nie bawie sie w koksy.

PS. Rozśmieszają mnie wasze wypowiedzi.
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
Acha... jeszcze jedno. Jakbyście uważnie czytali, to nie poszedłem na siłownie po 1,5 roku przerwy i poprostu wycisnełem. Na start max było chyba 75kg. Po 3 tygodniach 115...
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
Ehm, jedno sprostowanie.
Przecietny, niecwiczacy czlowiek jak podniesie swoja wage to dobrze, mnostwo moich kumpli swojej wagi nie potrafi podniesc.
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
A ja jak kiedyś poszedłem na siłownie i nigdy w życiu nie miałem z nią żadnej styczności swoją wagę potrafiłem podnieść. Teraz nawet jakbym nie trenował 2 lata, to jestem w stanie podnieść nawet 80kg przy wadze ciała 60kg.
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
Aaa i jeszcze jedno. Wcale nie wyglądam jak mutant i wypraszam sobie takie teksty. Jakby was interesowało jak wyglądam to możecie zobaczyć póki serwer działaTUTAJ
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy przerwa w trenignu na siłowni jest dobra?
no spoko tylko ile masz wzrostu bo jak widziałem fotke no to nie wyglądasz na 60 kg bo wiesz ja waże 72 i mam 182 cm wzrostu i kurcze no taki chłop to ja nie jestem jestem szczupły a 80 kg dre na standze i mam 16 lat i kurcze psozedlem na siłownie po tych 2 miesiacach i wiecie co nic a nic mi nie spadłą siłą ale wytrzymałośc ;/ jezusie zrobiłem sztange hantle a kulki to juz nie miałem siły ale jest ok to przez to że nie brałem odrzywek naturalnie mieśnie i siłą poszła sorki Derezius czy jakośtak ;p ale ty muszisz miec ze 1 m wysokości ;p bo kawał chłopka jesteś i ważysz tylko 60kg ;p
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024