Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak trenować na worku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak trenować na worku?
no więc mam pytanko jak trenować na worku bo ostatnio jakiśtydzień temu kupiłem sobie worke z braciszkiem :D i sobie w pierwszy dzień waliliśmy w niego tylko nie cepami jak pewnie beda odpowiedzi tylko normalnie :D jak już ktośco coś umie :D potem sobie świczyłem tylko lewą reke lewy prosty przez 2 dni po pól godziny a potem ćwiczyłem lewy prawy ze wszystkimi uwagami skret stopy biodra i na koniec barku jakoś tak :D przez rok trenowałem u nauczyciela w szkole troszeczke boksu to było w formie samoobrony :D ale byłboks troszke no technike mam już wyrobioną bo z kolegami czestko na rękawice sie bijemy :D no ot MOJE PYTANIE JEST CO MOGE JESZCZE DODAĆ SOBIE DO TRENINGU ?najlepiej cościekawego na szybkość :D .
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
mozna na niego pluc, mozna go wyzywac, a jak zamontujesz lustro to mozna miny przed walka cwiczyc
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
Jak ty tak ćwiczysz to ty kurwa chyba klaun jestes :twisted: ja mówie o takim normalnym treningu żeby umiećwięcej a nie tak jak ty ale dzięki ze wogle cośnapisaleś ;p :twisted:
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
rObak sobie jaja robi bo co Ci możemy powiedzieć przez neta ??
Trenowałeś przez rok boks, czyli wiesz o co chodzi... To w czym problem ??
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
kup sobie hantelki 0,5kg i poćwicz walkę z cieniem. Tylko nie wal w worek trzymając hantelki.
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
no ale wiesz to nie był rok boksu takiego w klubie tylko że mój nauczyciel od w-f był bokserek i nas uczyłprzyokazji tej samoobrony to były tylko podstawy garda i taki9e tak technike mam ćwiczyłem z tydzień postawe i trzymanie gardy nieodsłanianie twarzy przy ciosie po czytałem troche o tym tylko mi chodzi jużo zeczy takie bardziej zaawansowane :P możecie dac zdjecia jakięś moze filmiki :D cokolwiek byle sie tylko kształcić tu mój e-mail :P [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dzięki za pomoc :D
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
do szkolenia techniki konieczny jest trener - patrząc z boku wyłapie niedociągnięcia, których Ty nie zauważysz. Samodzielnie możesz popracować nad szybkośćią, siłą i kondycją, ale w kwestii techniki samodzielność nie popłaca.
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
napewno nie będe Michalczewski ale ja mówie tylko o podstawie że wiem co jak robić :D ale dziękuje że to powiedziałeśa na boks tak ogólnie nie chce chodzić bo tam gdzie ja mieszkam na boks chodzą same czubki które chca sie bić po ulicach i zaczepiają ludzi a ja jestem spokojny :P :twisted: j
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
Cwicz sobie na worku rozne kombinacje ciosow (ale skoro nic nie trenowales a tak mozna powiedziec to raczej techniki nie masz to sie duzo nie nauczysz :? ). Pojdz na ten boks zapoznasz sie z kolegami co sie napierdalaja po ulicach i bedziesz mial mocne plecy :lol:
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
Mam technike :P mówie ci :D ale ok dzięki :P
  • 0

budo_bartq
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
Skoro masz technike to wez worek i cwicz w rundach po 2-3 minuty i jedna minuta przerwy. Zacznij od kilku 3-4 rund a potem zwiekszaj ilosc. Tylko nie przesadzaj lepiej zrob 4 rundy ale porzadnie niz 40 uderzajac tylko od czasu do czasu. Jak chcesz szybkościowki to 30sek pracy i 30 odpoczynku ale zap.... na maxa, i tak 16-18 razy. Sa rozne kombinacje czasow i ilosci serii. Dodaj skakanke, walke z cieniem, potem groszke (tez w rundach z minutowymi przerwami) i godzinka zleci.
  • 0

budo_pielgrzym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kraina wilka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
Jeśli masz ciężki worek polecam bandaż bokserski-usztywni nadgarstki i jakieś piąstkówki.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
zrob to co ja jak czytam takie rzeczy jak twoj post - podejdz do worka i mocno przywal w niego z bani.
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
dzięki bartq i pielgrzym :D dobre rady :D :D napewno zaczne :P taj robić pozdro :D
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
Tak serio to dobrze rozgrzej barki, nogi, wszystko, porozciągaj nadgarstki,owiń łapy bandażem i ...pokolei, zacznij od prostych, potem haki, kombinajce, odpocznij, jeszcze raz kombinacje. TYLKO BEZ CHAOSU, wszystko rób poprawnie i w tempie. Potem kopnięcia: tak samo, wpierw techniki oddzielne potem kombinacje a na koniec 5min freestylu przy Slipknocie co doprowadza do ataku serca :twisted: :twisted: :twisted:
Albo się wfisty spytaj.
  • 0

budo_ciabar16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
no jedyna sensowna odpowiedz dzieki Ci bardzo :D włąsnie sobie to juztrenowałem przez 2 tygodnie ;P i teraz jest coraz lepiej D::D
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
nie chcac zakladac nowego tematu chcialbym sie poradzic budowiczow jaki worek zakupic

kilka lat temu (bedac bardzo podjarany) kupilem pierwszy lepszy worek za 70 zl :evil:
po 2 miesiacach uderzania samymi rekami worek rozlecial sie w pyl :?
co mozecie poradzic, teraz wiem ze na worek trzeba wydac minimum 150zl i to jakiejs dobrej firmy. Zalezy mi na jego wytrzymalosci (glownie chodzi o mocowania, łancuchy lub cos innego, bo zawsze one pierwsze "siadaja") co radzicie?

pozdrawiam
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
na stronie Combata: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ,z prawej strony masz menu, w ktorym znjadizesz teamt dot.worka,treningu na nim itd.
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak trenować na worku?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] miłej lektury!!!!!tu jest wszystko na temat trenowania na worku!!!pozdrawiam:-))))
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024