Skocz do zawartości


Zdjęcie

buty do biegania cdn.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

buty do biegania cdn.
Witam,

Temat juz zapewne przelewal sie nie raz na lamach forum. Jednak interesuje mnie nastepujaca sprawa. Mianowicie szukam butow do biegania typowo po lesie, teren nierowny, czesto mokry, czasem droga wiedzie zwirem. Jakie buty najlepiej sie sprawdzaja na takim terenie i czy jest sens biegac po lesie w zimie? Jesli tak to rzuccie jakies propozycje odnosnie ciekawych butow, tylko zeby cena nie wbijala zabardzo w fotel :D



pozdro z rana
  • 0

budo_jehuchannach
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
Na butach się nie znam, ale bieganie po lesie w zimie mogę polecić.
  • 0

budo_magdalena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
polecam New Balance'a RX 240 cena ok 200,00 zł na polskim rynku nic lepszego w teren nie znajdziesz chyba że jakimś cudem Salomony Ride Race ze starych kolekcji.

Te maja 1 zasadniczą wadę kompletnie nie nadają sie na twarde miejskie podłoża, chodniki asfalty (Salomony były uniwersalne buuuuuu)

Dołączona grafika

Co do biegania w zimie, jeśli dopracujesz ubiór, będziesz biegał po utwardzonym śniegu coś piękego, bieganie w tzw. "kopnym" sniegu albo roztapiajacym sie to mordęga.

"Pozdro z wieczora"
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
Wielkie dzieki Magdalenko za pomoc i mam nadzieje, ze to nie sa buty damskie :wink: :D


pozdro z nocki
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
Adidas ma czasem porządne buty , warto popatrzeć...Ale ceny od 330 zł w górę ;)
NB jest super jeśli chodzi o cena/jakość choć ostatnio nie moge znaleźć u siebie w mieście w sklepach nic ciekawego... trochę się zeszmacili i tyle :wink: 8)
  • 0

budo_eventhorizon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
hm, może więc asics

trochę w nich po lesie biegałam, sprawdzają się również na asfalcie i szutrze. nie wiem jak ze śniegiem, więc nie będę ściemniać, wiem tylko na pewno, że szybko przemokną
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
butki Mizuno polecam
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
To jak przemokna to zle, bo u nas prawie bez przerwy leje :cry:
Dlatego kiedys kupiel sobie Alpinusa z membrana goretex i jestem zadowolony z tego praktycznie do dnia dzisiejszego, a buty maja 6 lat :D Jednak to nie sa buty do biegania, tylko chodzenia po gorskim terenie, wiec napewno odpadaja...


pozdro z ranka
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
A moze mi ktos polecic w takim razie buty do biegania...ale wlasnie po asfalcie...-uroki miasta :?
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.

Co do biegania w zimie, jeśli dopracujesz ubiór, będziesz biegał po utwardzonym śniegu coś piękego


Piekna to może byc gleba. Wystajace korzenie przykryte sniegiem, jakies oblodzone fragmenty trasy....Nie wiem ja tam zime dla bezpieczenstwa kolan spedzam na biezniach...Glupi upadek, blahostka a mozna sie ciagac po szpitalach przez pare miesiecy
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
Cos o tym wiem. W lisciach zakopany byl marmurowy slupek, zapadlem sie i kolanem centralnie w niego trzasnalem. To bylo prawie 2 lata temu juz nie boli ale mam cos w stylu narosli badz stluczenia :cry:
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
A co powiecie o bieganiu po lasach, gdzie az roi sie od niewypalow powojennych i dzikich nieodkrytych jeszcze podziemnych kopaln, gdzie pracowali robotnicy dla Hitlera, a dziury wejsciowe sa zasypane liscmi :D
To sa uroki moich stron, wiec codziennie gram w rosyjska ruletke jezdzac i biegajac po tych wspanialych okolicach :)



pozdro z rana
  • 0

budo_bialy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
nie wiem czy buty sa tu najwazniejsze i czy mja faktycznie az taki wpływ,moj brat biega w maratonach w normalnych butach jest zdrowy nic go nie boli i nie kosztuje az tak,wiem ze kiedys była gadka o bieganiu rano badz wieczorem ja latam z rana i ktos wczesniej napisałe ze był jakis artykuł w budokanie ze nie polecaja o co chodzi moze ktos powiedziec?
  • 0

budo_znamenskoye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.
Ja polecam takie buty [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale nie na asfalt, na wszelkie ścieżki itd. Zresztą bieganie po asfalcie jest bardzo szkodliwe dla kolan.
  • 0

owijek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty do biegania cdn.

niestety tak ale wiekszosc miejsc gdzie mozna swobodnie sobie pobiegać jest wyasfaltowana albo wybetonowana. Dlatego trzeba kupować buty z lepszą amortyzacją, ja mam New Balance i mogę powiedzieć, że na miejskie warunki są idealne, bardzo dobrze amortyzują, mają pianki amortyzujące, których nie ma zazwyczaj w butach innych firm i tym wygrywa właśnie NB


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024