Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krav Mage-ocencie prosba do was :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczygiel87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Krav Mage-ocencie prosba do was :)
Siemka! Wiem ze nie mam praktyki w zadnych sztukach tyle ze trenowałem karate rok,amatorsko jj i amatorsko zapasy ale nie o to chodzi :evil: Gdzie jest powiedziane ze kto idzie na kRavke musi wymiatac dla mnie mowienie ze podstawy innego sportu walki jest bezsensu.Czy kazdy ma załorzenie ze musi byc zabiajaka przeciez idzie sie na kravke dla siebie a nie po to zeby zabiajac:)Wkoncu chodza na to ludzie po 30 czy nawet 40 i nikt nie powie ze nie ma prawa.A tak na podstawie jednej z wypowiedzi ze jezeli ktos nie umie walnac prostego to super-fachowiec nie zrobi z niego figtera :evil: Moim zdaniem to głupota bo nie znam osoby co nie potrafi walnac czy zejsc w nogi czy nawet sie obronic :twisted: No chyba ze siedzi przed komputerem całe zycie i jedynym sensem zycia sa gry z których nie ma nic :X Ja jestem jednym z tych co chca zmienic swoje zycie z gównianego siedzenia pod blokiem czy jezdzenia samochodem i palenia skuna albo cpania na baletach ale tego nie robie :) ale skunem nie pogardze i wkoncu powiedziałem stop i od wrzesnia lece na kravke nie majac podstaw glownie amatorsko ale to nie to samo :)Mam 175 cm i 67 kg wagi a wiek mi dochodzi do 18 i kurcze martwie sie czy mnie pozabiiaja na treningach na jednym byłem i mi sie podoba,ale bez bolu i ciezkich cwiczen nie ma nic lepsze to nzi siedziec dalej i zycie marnowac ,otworzyłem oczy i bede cos robił ze soba szkoda ze tak pozno bo za judo czy inne sporty to sie brac nie bede bo to nei ten wiek na sukcesy czy ostre trenowanie :(Jednego sobie nie wybacze ze nie zaczałem trenowac czegos wczesniej niestety.Załuje tego ale zyc trzeba a moim marzeniem było zostac sportowcem z osiagnieciami kurna pluje w brode sobie ze tak zmarnowałem sznase w dziecinstwie kiedy jeszcze ja miałem :(
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Mage-ocencie prosba do was :)
Nie da się tego czytać. Albo masz gonitwę myśli, albo nieznane jest Ci pojęcie interpunkcji (to takie znaczki jak kropka i przecinek). Przyszłościowo spróbuj po napisaniu czegoś przeczytać to jeszcze raz (najlepiej na głos).
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Mage-ocencie prosba do was :)
W sumie to juz nic...

(edit)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Mage-ocencie prosba do was :)
1. Po Smoku zapytam - Po kiego 3 posty o tym samym? Nie rob tu syfu bo wylecisz.
2. Jak pisac zeby nie uznali Cie za debila
3. Jak szukac zeby znalezc interesujacy Cie temat
4. Zacznij uzywac przecinkow i znakow zapytania. No i wiecej kropek.
5. Marti ma 15 lat a dzieli go od Ciebie ogromna przepasc intelektualna. Jakbym mial 17 lat to bym sie wstydzil na tym forum do tego przyznac.
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Krav Mage-ocencie prosba do was :)
Idz lepiej na boks. Tam w twoim wieku mozna cos jeszcze osiagnac.
A kravka? i tak nie ma zawodow, ja mozna w kazdym wieku zaczac trenowac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024