Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczygiel87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc
Hej! Moje pytanie dotyczy co trenowac bo sie sam gubie :9 interesuje mnie Taekwondo albo krav mage czy muay-thai aboksem i kickiem tez bym nie pogardzij :) .I mam pytanie czy filipinskie sztuki walki sa skuteczne w obronie i czy ciekawe sa techniki?? Prosze o pomoc w wyborze najchetniej to bym wybrał vale tudo ale w koszalinie niema chyba ze jest a nie wiem,nastepnie muay-thai jest ciekawe ale tez chyba w koszalinie niema :( i na koniec krav mage co o tym sadzicie a moze w koszalinie jest vale tudo i muay-thai??:) :roll:
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
i po kego drugi taki sam post ? ...
  • 0

budo_szczygiel87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
co wy sie tak tych postów czepiacie :evil: Niech sie powtarzaja czas cenny jest niz mam latac jak debil po 80 stroneach i szukac tego posta ludzie zastanowice sie to starata czasu a przelac chciałem co myslałem 8)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
Czepiam się postów, bo po co 3 takie same w jednym dziale ? Co się ma powtarzać i po co ? Jest jeden i niech tak zostanie, a Ty bez sensu otwierasz nowe i nowe, a nic nie masz do przekazania. Sam tu nie jesteś koleś, poza Tobą siedzi tu około 9 tys ludzi i to oni mają się dostosować do Ciebie, czy Ty do nich ? Pomyśl człeniu zanim coś napiszesz. I nie wiem po co chcesz skakać po 80 stronach, skoro na głównej masz przycisk 'Zobacz swoje posty' i tam Ci wszystko ładnie wyskoczy. Pozwól, że teraz ja przekażę co chcę - weź kurwa zluzuj stringi i poczekaj, nikt o tej porze nie odpali dla Ciebie budo i nie udzieli Ci odpowiedzi ...
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
tu
tu
tu

Zadowolony?

Widzę że rozwalasz nie tylko to forum. Wyluzuj
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
weźcie nie strofujcie tak kolegii szczygła...on sie pyta bo chce zmienic swoje zycie

Ja jestem jednym z tych co chca zmienic swoje zycie z gównianego siedzenia pod blokiem czy jezdzenia samochodem i palenia skuna albo cpania na baletach ale tego nie robie Smile ale skunem nie pogardze i wkoncu powiedziałem stop i od wrzesnia lece na kravke nie majac podstaw glownie amatorsko ale to nie to samo :)

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
Choroba...mieszkam tylko 40 km od Koszalina...a jak ta zaraza płaskostopia mózgu,którą kolega szczygiel wypuścił w nocy spod kołdry jednak dowlecze się i do mojego miasta?A moja siostra idzie tam teraz studiować...co będzie jeśli przywlecze tę zarazę ze sobą???
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
Tak uważam,że dzięki Krav Madze(a propo Szczygieł:widziałeś jakie tam ceny mają?90zł za miesiąc)On zmieni swoje życie i zostanie Nim - jedynym-sprawiedliwym-nie-siedzącym-już-pod-blokiem-stręczycielem-skuniarzy
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
I nie żebym miał coś do Krav Magi :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
Nie nabijaj sobie licznika kolego,bo sie zaraz jakis mod wkurzy :wink:
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc
Miejmy nadzieję,że nie zauważy :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024