Skocz do zawartości


Zdjęcie

MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_dmx-fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chinatown Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
czesc 8)

mam kolege ktory ciagle od miesiaca chwali mi sie ze jego kumpel jest mistrzem polski w MANIE. Spytalem sie co to jest ta MANA ... odpowiedz brzmiała :

"... to jest coś dużo groźniejszego od KRAV MAGI "

zapytalem na czym polega a on odpowiedzial ze w sekunde jednym ciosem koles lapie za kark lub inne miejsca i ... np. krew zbiera sie w glowie i juz nie krazy w dół. i zaczyna sie paraliz i koles umiera.
odpowiedzialem aha ... (a w domu zaczołem płakac ze smiechu, za duzo Kiss Of The Dragon z JETem LI)
Mowilem mu ze w to nie wieze a on powiedzial jeszcze ze ten jego kumpel, mistrz polski trennuje z kolesiami to u siebie w piwnicy bo to jest ZABRONIONE i POLICJA zgarnia za nauke tego. HAHAH :)
Na internecie nic o tym nie ma :roll:

Co wy na to??? Prosze o wasze odpowiedzi i co o tym myslicie ???

I jeszcze jedno pytanie, czy jest taki styl "MANA" :P :?:
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
Bez many nie pograsz w diablo a jak wiadomo jest to najwieksza rabanina. Cos w tym musi byc.
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
jeśli ta MANA jest zabroniona , to nie może być On mistrzem Polski , pieprzy bzdury xD , pierwsze słysze o czymś takim jak MANA 8O
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
bo to jest nieoficjalny mistrz polski :roll:


:) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
Może źle go zrozumiałeś, może chodziło mu Maaaaandzia a nie Maana.
Jak tak to się nie dziwię że niebezpieczniejsza od Krav Magi i się ine śmiej.
Zakręciłby Ci drut wokół jajek i wymazał kupą :blus: :wink: a fuj....
do tego Mistrz Polski przestraszony ..... nie ma żartów....
  • 0

budo_dmx-fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chinatown Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???

Może źle go zrozumiałeś, może chodziło mu Maaaaandzia a nie Maana.
Jak tak to się nie dziwię że niebezpieczniejsza od Krav Magi i się ine śmiej.
Zakręciłby Ci drut wokół jajek i wymazał kupą :blus: :wink: a fuj....
do tego Mistrz Polski przestraszony ..... nie ma żartów....


Chodzi o MANe, nie o Maaaaandzie ... :) 8)
Uważajcie na ulicy, bo może ktos was dotknąc w kark i padacie ... krew napływa wam do mózgu i kONIEC ... 8O
:D
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???

czesc Cool

mam kolege ktory ciagle od miesiaca chwali mi sie ze jego kumpel jest mistrzem polski w MANIE. Spytalem sie co to jest ta MANA ... odpowiedz brzmiała :

"... to jest coś dużo groźniejszego od KRAV MAGI "

zapytalem na czym polega a on odpowiedzial ze w sekunde jednym ciosem koles lapie za kark lub inne miejsca i ... np. krew zbiera sie w glowie i juz nie krazy w dół. i zaczyna sie paraliz i koles umiera.
odpowiedzialem aha ... (a w domu zaczołem płakac ze smiechu, za duzo Kiss Of The Dragon z JETem LI)
Mowilem mu ze w to nie wieze a on powiedzial jeszcze ze ten jego kumpel, mistrz polski trennuje z kolesiami to u siebie w piwnicy bo to jest ZABRONIONE i POLICJA zgarnia za nauke tego. HAHAH Smile
Na internecie nic o tym nie ma Rolling Eyes

Co wy na to??? Prosze o wasze odpowiedzi i co o tym myslicie ???

I jeszcze jedno pytanie, czy jest taki styl "MANA" Razz Question


Nie wiem, dlaczego się ciebie tak uczepiłem, ale jakoś nie mogę się powstrzymać, aby tobie dopiec.

Sądząc po twoich ostatnich tematach, które zakładałeś (które szanowni Moderatorzy raczyli zamknąć, lub usunąć) wnioskuję, że i ten temat wyssałeś z palca. To co napisałeś nie trzyma się kupy. Nawet z tym "mistrzem Polski" jak już Slim zauważył to się pogrzebałeś. I mam jeszcze jedno takie małe sekretne pytanie: ILE TY MASZ LAT?
  • 0

budo_dmx-fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chinatown Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
Czarny Tygrys ... czy ty zawsze musisz z kimś rozpoczynać konflikty??? Co sie mnie uczepiles ??? Zrob najlepiej sobie wakacje na Hawajach bez dostepu do internetu.

Po pierwsze nie zmyslilem tego tylko napisalem prawdziwe, zabawne dla mnie jak i innych mi sie wydaje zdarzenie. Chcialem dokladnie napisac co mi mowil kolega wiec napisalem ... Powiedzial mi ze jest jego kumpel mistrzem polski ... Dla mnie to tez jest zabawne i głupie co on mowi ...

Po drugie posty które jak mowisz usunął Pan moderator to sie mylisz, bo ja sam poprosiłem dachega aby usunął moje posty z kategori KUNG-FU/WUSHU ... spytaj sie go na PRIVA czy to prawda, zebys nie myslal ze kłamie ...


Chciałbym wykupic Ci z tydzień wakacji na Hawajach ale nie mam w tej chwily zbytnio pieniedzy.

Pozdrawiam
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???

czesc 8)

mam kolege ktory ciagle od miesiaca chwali mi sie ze jego kumpel jest mistrzem polski w MANIE. Spytalem sie co to jest ta MANA ... odpowiedz brzmiała :

"... to jest coś dużo groźniejszego od KRAV MAGI "

zapytalem na czym polega a on odpowiedzial ze w sekunde jednym ciosem koles lapie za kark lub inne miejsca i ... np. krew zbiera sie w glowie i juz nie krazy w dół. i zaczyna sie paraliz i koles umiera.
odpowiedzialem aha ... (a w domu zaczołem płakac ze smiechu, za duzo Kiss Of The Dragon z JETem LI)
Mowilem mu ze w to nie wieze a on powiedzial jeszcze ze ten jego kumpel, mistrz polski trennuje z kolesiami to u siebie w piwnicy bo to jest ZABRONIONE i POLICJA zgarnia za nauke tego. HAHAH :)
Na internecie nic o tym nie ma :roll:

Co wy na to??? Prosze o wasze odpowiedzi i co o tym myslicie ???

I jeszcze jedno pytanie, czy jest taki styl "MANA" :P :?:


Wiesz co słyszałem o czymś takim, podobno jest jakaś sekcja w Dziwnowie, czy gdzieś w tej okolicy. Coś tam słyszałem, że ten styl założył jakiś wszystko umiejący gosciu i opowiada ludziom rózne dziwy o smokach.

Tyle, że ten twój koleś to jakiś dziwny, mistrz Polski nielegalnego sportu :)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
powiedz koledze żeby przestał ćpać i wymyślać brednie
  • 0

budo_klebber
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
Gdybyś z nim chciał posparować lepiej uważaj żeby jakiegoś fireballa nie zrobił :D A potem dzięki manie wyleczył obrażenia jakie mu zadałeś podczas walki :D
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???

Czarny Tygrys ... czy ty zawsze musisz z kimś rozpoczynać konflikty??? Co sie mnie uczepiles ??? Zrob najlepiej sobie wakacje na Hawajach bez dostepu do internetu.

Po pierwsze nie zmyslilem tego tylko napisalem prawdziwe, zabawne dla mnie jak i innych mi sie wydaje zdarzenie. Chcialem dokladnie napisac co mi mowil kolega wiec napisalem ... Powiedzial mi ze jest jego kumpel mistrzem polski ... Dla mnie to tez jest zabawne i głupie co on mowi ...

Po drugie posty które jak mowisz usunął Pan moderator to sie mylisz, bo ja sam poprosiłem dachega aby usunął moje posty z kategori KUNG-FU/WUSHU ... spytaj sie go na PRIVA czy to prawda, zebys nie myslal ze kłamie ...


Chciałbym wykupic Ci z tydzień wakacji na Hawajach ale nie mam w tej chwily zbytnio pieniedzy.

Pozdrawiam


Czemu się ciebie uczepiłem, to nie wiem. A co do tych postów to może i poprosiłeś, ale w profilu masz upomnienia, więc...
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
Jak ogldalem batmana (kreskowke) to tam jego mistrz odkryl taki tajemny punkt gdzies na srodku klatki piersiowej, ze jak sie go ucisnelo to czlowiek z miejsca umieral. CZY TO PRAWDA!?!?!?!
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
prawda
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
i teraz r0bak będzie chodził i naciskał pół świata po klacie :P :) ... po co to mówiłeś :D
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
No co wy niech was nie zmyli ta dziwna nazwa , przeciez to jest ogolnie znana bojowa wersja akupunktury :) :) :) :) :)
  • 0

budo_dmx-fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chinatown Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
8) Gif zrobiony przezemnie przezentujący MANĘ (informacje= z tego co słyszałem od kolegi :) ) :

Dołączona grafika

Jakby ktoś chciał dużą wersję tego gifa to prosze pisać ...
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???

Jak ogldalem batmana (kreskowke) to tam jego mistrz odkryl taki tajemny punkt gdzies na srodku klatki piersiowej, ze jak sie go ucisnelo to czlowiek z miejsca umieral. CZY TO PRAWDA!?!?!?!


To nie było w "Batmanie"... :? Widziałam wszystkie odcinki. Przecież nie mogłam czegoś przegapić, nie takie coś :!:
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
To na pewno było w Batmanie, też to pamiętam. Bruce wyczaił na manekinie gdzie jest ten punkt i sobie pancerz założył. :P
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MANA - czy istnieje taki styl WALKI ???
Ja pierdziele.

NIECH KTOŚ ZAKNIE TEN TEMAT

Zaraz normalnie wszyscy będą wymyslać jakieś dziwne rzeczy i się nimi dzielić na BUDO. Jak dobrze pójdzie to za pare dni, tygodni, lub miesięcy będziemy rozmawiać, dajmy na to, o sztuce walki pokemonów, lub innych smurfów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024