Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmienny/ przeplatany plan na mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Zmienny/ przeplatany plan na mase
Mam znajomego Irlandczyka, ktory byl nie tylko zawodowym zolnierzem, ale i zawodowym kulturysta. Dostalem pare wskazowek min plan jaki on stosuje. On akurat trenuje 4x w tygodniu (ja niestety mam czas tylko na 3 treningi). ulozyl mi nastepujcy plan:

Date

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

12-10-09

Plecy Triceps

Klata

Biceps

OFF

Barki

Nogi

OFF

OFF

OFF

19-10-09

Klata

Biceps

OFF

Barki

Nogi

OFF

Plecy

Triceps

OFF

OFF




26-10-09

Barki

nogi

Plecy

triceps

OFF

Klata

biceps

OFF

OFF

OFF

2-11-09

Plecy Triceps

Klata

Biceps

OFF

Barki

Nogi

OFF

OFF

OFF

9-11-09

Klata

Biceps

OFF

Barki

Nogi

OFF

Plecy

Triceps

OFF

OFF




16-11-09

Barki

nogi

Plecy

triceps

OFF

Klata

biceps

OFF

OFF

OFF

23-11-09

Plecy Triceps

Klata

Biceps

OFF

Barki

Nogi

OFF

OFF

OFF

30-11-09

Klata

Biceps

OFF

Barki

Nogi

OFF

Plecy

Triceps

OFF

OFF




7-12-09

Barki

nogi

Plecy

triceps

OFF

Klata

biceps

OFF

OFF

OFF

14-12-09

Plecy Triceps

Klata

Biceps

OFF

Barki

Nogi

OFF

OFF

OFF

21-12-09

Klata

Biceps

OFF

Barki

Nogi

OFF

Plecy

Triceps

OFF

OFF




28-12-09

Barki

nogi

Plecy

triceps

OFF

Klata

biceps

OFF

OFF

OFF


Gdzie jak widac mamy trzy dni: A, B, C. W pierwszym tygodniu jest ABC, w drugim BCA, w trzecim CAB. Wyglada to troche jak FBW tyle ze to jest split. Dodatkowo kazdy tydzien ma inaczej ulozony czas na regeneracje. Naprzemiennie:
T, T, NT, T, NT, NT, NT a potem T, NT, T, NT, T, NT, NT.
Zaleta tego jest ze nigdy nie przypada trening plecow przed treningiem nog w wariancie T,T, NT, T, NT, NT, NT.

Oczywiscie to tylko przyklad, plan mozna przerobic wg swoich potrzeb. Ten jest na mase, na wolnych ciezarach.

Pewnie to nic nowego, ale moze sie komus sprzydac (szczegolnie tym ktorzy nie moga sobie pozwolic na trening 4x w tyg z roznych przyczyn)

Dodam jeszcze ze Dave, bo tak sie nazywa ma 44 lata i byl profesjonalnym kulturysta pod koniec lat 80tych i na poczatku 90tych. Bez watpienia mezomorfik (twierdzi ze nigdy nie bral sterydow :thumbsup:) tylko dieta i trening, wszystkich wymiarow nie pamietam, ale wiem ze w bicepsie w latach swietnosci mial ponad 46-7 cm :) a wage ponad 90kg.

Wiele ciakawych porad od niego dostalem, wiekszosc i tak juz znamy, ale postaram sie je jakos spisac i wrzucic do ciekawostek.
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmienny/ przeplatany plan na mase
Cos mnie wywala z forum i mi tabeleke wywalilo jeszcze raz:

Mam znajomego Irlandczyka, ktory byl nie tylko zawodowym zolnierzem, ale i zawodowym kulturysta. Dostalem pare wskazowek min plan jaki on stosuje. On akurat trenuje 4x w tygodniu (ja niestety mam czas tylko na 3 treningi). ulozyl mi nastepujcy plan: Gdzie jak widac mamy trzy dni: A, B, C. W pierwszym tygodniu jest ABC, w drugim BCA, w trzecim CAB. Wyglada to troche jak FBW tyle ze to jest split. Dodatkowo kazdy tydzien ma inaczej ulozony czas na regeneracje. Naprzemiennie: T, T, NT, T, NT, NT, NT a potem T, NT, T, NT, T, NT, NT. Zaleta tego jest ze nigdy nie przypada trening plecow przed treningiem nog w wariancie T,T, NT, T, NT, NT, NT. Oczywiscie to tylko przyklad, plan mozna przerobic wg swoich potrzeb. Ten jest na mase, na wolnych ciezarach. Pewnie to nic nowego, ale moze sie komus sprzydac (szczegolnie tym ktorzy nie moga sobie pozwolic na trening 4x w tyg z roznych przyczyn) Dodam jeszcze ze Dave, bo tak sie nazywa ma 44 lata i byl profesjonalnym kulturysta pod koniec lat 80tych i na poczatku 90tych. Bez watpienia mezomorfik (twierdzi ze nigdy nie bral sterydow :thumbsup:) tylko dieta i trening, wszystkich wymiarow nie pamietam, ale wiem ze w bicepsie w latach swietnosci mial ponad 46-7 cm :) a wage ponad 90kg. Wiele ciakawych porad od niego dostalem, wiekszosc i tak juz znamy, ale postaram sie je jakos spisac i wrzucic do ciekawostek.

Załączone pliki


  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024