Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biżuteria a trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_danbog
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
Ja już się chyba zestarzałem bo generalnie jastem przeciwnikiem kolczyków i tatułaży nie tylko ze względów bezpieczeństwa ale ze względów estetycznych. Jak można takie badziewie nosić ?
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
Moim zdaniem kolczyki są OK, jak ktoś ma umiar i nosi je "ze smakiem", bo jak osoba ma kolczyki na całej twarzy to wygląda to nie ładnie. Tak samo jest z tatuażami, jeden malutki to jeszcze nic strasznego ;) . Może dlatego ich nie lubisz, bo większości kojarzą sie z kryminalistami, którzy dopiero co wyszli z więzienia..(tak myslą babcie, ostatnio odbyłam rozmowę z moją ;) ).
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
Ja też nie wyobrażam sobie jak można nadziewać się jakimś żelastwem.Zwykłe oszpecanie się.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
Eeee tam ! Wszystko jest OK.
Wzorcowy karacista : kolczyki w uszach , spinki w brwiach , kolko w nosie , klips na lozorze , na szyi obroza z kolcami typu pittbuul , witki w cyckach no i na nogach koniecznie w ostrogach . Gi nie potrzebne . Aha i jeszcze jakies sygneciki do kompletu.
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
I do tego ciężki żelazny łańcuch łączący ostatnie skrawki wolego miejsca na uchu i na nosie.
Aha i co najmniej jeden paznokieć typu szpon!
  • 0

budo_eventhorizon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening

Ponieważ kolczyki na języku to domena kobiet proponuje wprowadzenie obowiązku całusa z sensei'em żeby mógł sprawdzić czy go tam nie ma przypadkiem :-) .


brrrr
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening

I do tego ciężki żelazny łańcuch łączący ostatnie skrawki wolego miejsca na uchu i na nosie.
Aha i co najmniej jeden paznokieć typu szpon!



To chyba u Ciebie w klubie są takie okazy, bo u mnie takich nie ma ;) .

Btw. takim szoonem to można zrobić krzywde...bardzo dużą.. :?
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening

Mam jeszcze pytanie do Dana : Otóż co w przypadku gdy osoba ma kolczyk , ale w języku?

Bo na początku po przebiciu w ogóle go się nie powinno ściagąc..I się zastanawiam nad tym.


ja mam kolczyk w jezyku.nie przeszkadza mi w treningach (a cwicze sporo rzeczy;) ale jest jeden warunek mam najmniejsze dostepne na rynku kuleczki a caly kolczyk wykonany jest z PTFE (cos w rodzaju plastiku) tak wiec nie ma obawy, ze uszkodze sobie zeby czy usta.
do tej pory nikt mi nie kazal go zdejmowac-moze dlatego, ze jest bardzo malo rzucajacy sie w oczy.ale gdyby kazali to nie ma problemu-w koncu do dentysty tez go zdejmuje.
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
Ale nie boisz się, ze go połkniesz? :roll: gdy kuleczka się odkręci? :?
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
mam ten olczyk od kilku lat i jeszcze mi sie nie zdazylo, zeby kulki sie obluzowaly.kontrolnie sprawdzam co kilka dni czy wszystko jest w porzadku. poza tym ptfe wykorzystuje sie np do endoprotez i innych tego typu rzeczy ''wkladanych'' do srodka czlowieka,jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm wiec mysle, ze nic by sie nie stalo (nie takie rzeczy sie lykalo bedac dzieckiem :roll: :roll: )
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
Tak rozumiem, że nie "takie", ale chodziło o to czy podczas wykonywania jakiegoś ćwiczenia nie zakrztusiłbyś się tym połykajac to przez przypadek. ;) . Ale kolczyki na języku mi się podobaja. Może pokusisz się o zdjęcie..hehe ;) . Pozdrawiam.
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening

Tak rozumiem, że nie "takie", ale chodziło o to czy podczas wykonywania jakiegoś ćwiczenia nie zakrztusiłbyś się tym połykajac to przez przypadek. ;) . Ale kolczyki na języku mi się podobaja. Może pokusisz się o zdjęcie..hehe ;) . Pozdrawiam.


naprawde te kulki sa solidnie przykrecone. a jesli chodzi o zakrztuszenie ja nie moge patrzec jak niektorzy przychodza z guma do zucia w ustach na trening-brrrr...... :X
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
Nie wyobrażam sobie jakiegolwiek treningu z gumą w ustach. Nie tylko jeśli chodzi o trening karate, ale ogólnie. Jak się można tym nie udusić? :o

Zresztą gumę do żucia powinno żuć się przez max 15 min, a nie godzinę ;) .
  • 0

budo_abunai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening
Słuchajcie a kolczyk w członku ???

Przecież mam suspensor - będę musiał go wyciągać przed każdym treningiem????
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Biżuteria a trening

Słuchajcie a kolczyk w członku ???


No to chyba będziesz musiał go wyjmowac, ale przed treningiem czegoś innego, he he 8) .

A suspensor chyba Ci w tym nie pomoże :P .

Wczoraj ns treniingu miałam srebrną obrączkę u palca od nogi i zapomniałam ją zdjąć do ćwiczeń, kumpel się pytał czy chce go zabić tym przy mawashi geri. Hmm..Na szczęscie nic się nie stało. :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024