Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrażenia z pierwszej walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
aye, nie mamy ;)
pozatym nikt by chyba nie chcial jego losu podzielic :)
B.
  • 0

budo_arkadia
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock/Gąbin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
O walkach w podstawowce opowiedac nie bede. Moja pierwszw walka na matach odbyla sie na lekcjach wfu, oczywiscie z chlopakaiem, bo jestem sama w klasie (wynika z charakteru szkoly), bylo super odrazu ruszylam do akcji i wygralam (tomenage i balacha byly piekne :) )
  • 0

budo_joviszek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miastko

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
hej! moj pierwszy sparing na zawodach...? hm... pamietam, ze strasznie sie balam. moja walka byla przekladana przez ponad 7 godzin: od 10 rano do 17:30 co chwile mowiono mi, ze za jakies 15 minut wychodze na mate. pomimo, ze nogi mialam jak z waty, to od samego poczatku ruszylam ostro do ataku i zaczelam okladac przeciwniczke. bylo fajnie :)
  • 0

budo_gouge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
Rzadko naparzamy się, ale jeśli już, to staram się robić to mocno...
Pierwsza walka była z facetem, ale KOMPLETNIE niewyważona... On ma 190 cm wzrostu, a ja 166 ... więc zrozumcie jak dziwnie to wyglądało...
Drugą 'porządną huzią napierd...' miałam z koleżanką z fms, wygrałam ;] byłam szybsza
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
Wspomnienia to piękna rzecz... moja pierwsza walka, to był strach czy aby napewno dobrą technike wykorzystam, czy zdąrzę, a jak mnie powalo to co. Ale było to na treningu z chłopakiem, który podłożył się troszkę. Ale co sie nadenerwowałam przy tym, ale następne już lepiej poszły.
  • 0

budo_marna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
A ja dziś miałam taką pierwszą porządną młóckę:) Z Senseiem w rękawicach i kaskach, ale to było coś :) tego się nie da opisać to trzeba przeżyć :wink:
  • 0

budo_numlock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silesia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
Zona miala 2 zdazenia :
1. w windzie zima przyczepil sie jakis zakapturzony facet o glowe wyzszy, nie krzyczala, na spokojnie utrzymala bokserska garde i zbijala jego reke, az winda sie zatrzymala i gosc uciekl.

2. jadac w pociagu (2 klasa otwarte przedzialy) z kolezanka zauwazyla, ze jakis wytwtuowany gosc kogos okrada, krzyknela, zeby przestal; gosc zwinal sie w kierunku wyjscia. Przechjodzac obok niej uderzyl Ja kurtka , wywiazala sie szamotanina, ciagle siedzac wystawila w kierunku goscia nogi i go skopala, reszta pasazerow w krzyk i facet szybko wyskoczyl bo akurat pociag wjechal na stacje.

Wnioski :
Grunt to zimna krew, krzyki i histeria nic nie dadza
Opor powoduje zdziwienie i zniechecenie napastnika, szczegolnie gdy sie tego po kims nie spodziewa tzw. zbicie z tropu i postawienie w nowej sytuacji odmmiennej niz wycwiczona w "scenariuszu"
Pare lat cwiczen Capoeira i Jogi nie poszlo na marne
  • 0

budo_secret_mirror
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
Najpierw starałam się umiejętnie wyjść z sytuacji, potem przyszedł czas na strach. - mówię o napadzie na mnie
  • 0

budo_beatrisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
Moja pierwsza walka/jeżeli chodzi o karate;bo to trenuję ok.roku/była totalną porażką...;po to pierwsze:to było na drugim treningu,po drugie:zero pojęcia o kumite;po trzecie:walczyłam z chłopakiem który nie dość,że trenował od 3-lat/zielony pas/ i był wyższy odemnie i to sporo,to nadodatek tego wszystkiego tak oberwałam,że znienawidziłam kumite,tak bardzo,że jak tylko słyszałam,że mamy walczyć-to robiło mi się niedobrze...;teraz jest już lepiej...-coś we mnie się odblokowało i staram się/w końcu.../nie tylko odbierać ataki,ale i sama atakować/w sensie bronić się/;
  • 0

budo_beatrisss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrażenia z pierwszej walki
A jeżeli chodzi o walkę taką na ulicy to na szczęście nie mialam takiej"przyjemności" i mam nadzieję,że mieć nie będę;
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024