Skocz do zawartości


Zdjęcie

EGZAMIN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Zgadza się (eks-prezydent RP powiedziałby, że to sie w pale nie mieści), ale dzięki temu zrozumiałem ich podejście do stopni. Czysto instrumentalne. I co jeszcze muszę dodać, że ludzie z shotokan zupełnie nie rozumieli tego, że można w końcu zdawać u swojego "mistrza głównego" i ten egzamin traktować jako priorytet. U innych bywało z tym różnie, ale była grupa, która "zaliczała" egzaminy w KBN, bo bez ich świstka nie mogliby prowadzić zajęć, choć opinia szanownej komisji im raczej wisiała.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Totalne zglajszachtowanie /nie kultury ale karate.../, a fe !!!
Kilka lat temu spotkałem na treningach w Wałczu amerykankę, która wczesniej ćwiczyła w swoim kraju. Pokazała mi budopass. Na każdej stronie w nagłówku widniała nazwa innego stylu - innej sztuki walki. Co dziwniejsze na każdej stroniczce posiadała wpisy /mimo, że ćwiczyła zaledwie 8 m-cy/, była więc ninja, shotokan, viet-vo-dao, kobudo, tae-kwon-do i parę innych jeszcze ciekawostek... W prawdziwe osłupienie wprawiło mnie jednak to, iż wszedzie figurował - jako potwierdzenie zdobycia stopnia - ten sam podpis ! Ćwiczyła osiem miesięcy u jednego nauczyciela, który zapewne musiał z mlekiem matki wyssać umięjętności walki i sekrety wszystkich sztuk walki razem wziętych.
Nie ma co, musiałbyć dobry...
Mogę mu się tylko głęboko ukłonić: oss ! :) :) :)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Jak by to ładnie ująć?
O - ten człowiek musiał być miszczem kompletnym.
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN

Totalne zglajszachtowanie /nie kultury ale karate.../, a fe !!!
Kilka lat temu spotkałem na treningach w Wałczu amerykankę, która wczesniej ćwiczyła w swoim kraju. Pokazała mi budopass. Na każdej stronie w nagłówku widniała nazwa innego stylu - innej sztuki walki. Co dziwniejsze na każdej stroniczce posiadała wpisy /mimo, że ćwiczyła zaledwie 8 m-cy/, była więc ninja, shotokan, viet-vo-dao, kobudo, tae-kwon-do i parę innych jeszcze ciekawostek... W prawdziwe osłupienie wprawiło mnie jednak to, iż wszedzie figurował - jako potwierdzenie zdobycia stopnia - ten sam podpis ! Ćwiczyła osiem miesięcy u jednego nauczyciela, który zapewne musiał z mlekiem matki wyssać umięjętności walki i sekrety wszystkich sztuk walki razem wziętych.
Nie ma co, musiałbyć dobry...
Mogę mu się tylko głęboko ukłonić: oss ! :) :) :)



Temu sie akurat nie dziwie, bo wiadomo, ze w USA to rozne cuda sie zdarzaja i ze amerykance sa parabani i to zdrowo.
  • 0

budo_amaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
No wiecie.. polacy nie są gorsi wcale ;] Doszły mnie słuchy o Karate Tsunami gdzie "założyciel" sam sobie nadał teraz uwaga...10 Dan a swoim pomocnikom po 6 czy tam 5 ;] I najnormalniej w swiecie otworzyli klub i zaczeli trenowac ludzi.... To jest w tym wszyskim najciekawsze ;] A potem ludzie mowia ze karate jest nieskuteczne o_O
  • 0

budo_amaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Oj... nie czytałem tego co było.. a o tym było juz duzo :P Pozostaje mi prosic Modów o skasowanie tych 2 postow. Przepraszam i postanawiam poprawe :roll:


..... :twisted:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN

No wiecie.. polacy nie są gorsi wcale ;] Doszły mnie słuchy o Karate Tsunami gdzie "założyciel" sam sobie nadał teraz uwaga...10 Dan a swoim pomocnikom po 6 czy tam 5 ;] I najnormalniej w swiecie otworzyli klub i zaczeli trenowac ludzi.... To jest w tym wszyskim najciekawsze ;] A potem ludzie mowia ze karate jest nieskuteczne o_O


nikt nikomu nie zabrania zakładania nowej SW. Jak bedę chciał to założe szkołę pierdjutsu, nadam sobie 10 dan i nikt mi nie zabroni :) .
Nie wolno samowolnie nadawać sobie stopni w ramach juz istniejących organizacji czy stylów, bowiem wykożystuje sie wtedy ich autorytet bez ich zgody.
Słynny Rysiek M. zakładając Tsunami Karate miał do tego całkowite prawo. Nie nadał sobie 10 dana w kioku, shotokanie czy bjj, ale założył nową szkołę - w sprytny sposób obszedł wszelkie wymogi wymagane przy egzaminach na kolejne stopnie :) . Jednakże taki sposób promowania samego siebie, spowodował, że niezależnie od rzeczywistej wartości Tsunami Karate jako stylu walki, jest on traktowany przez adeptów innYch szkół jako MAŁOWARTOŚCIOWY BEKART. A ponieważ niezbyt często zdażają sie konfrontacje między trenujacymi tsunami, a adeptami innych sw nikt w gruncie rzeczy nie wie jaki poziom reprezentuje ten krajowy wynalazek.
  • 0

budo_amaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Jaki poziom? hyhy... wystarczy mi wiedziec że założyciel tego miał żółty pas w Shotokan Karate...i....tylko ten i tylko w tym stylu aby wiedziec jaki to ma poziom ;]
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Zdaje się, że nie tylko pas miał żółty :)

Ale może doznał kiedyś satori i go oświeciło? Są przecież rzeczy o których się filozofom nie śniło, a co dopiero nam maluczkim.

Na Twoim miejscu Amaroth bym sobie nie żartował, bo kiedyś cegła z jasnego nieba Cię może trafić a dodatkowo łopata w plecy i poznasz wtedy moc powracającej fali! :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
ten z powracającej fali to chyba w kyokushin miał jakieś 5 kyu :roll:
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Zdaje się, że z kyokushin to on miał tyle wspólnego, co z mercedesami (czyli nic). No chyba że podciągnąć pod to ładne donosy które pisał, a raczej, przepraszam, wnioski z działań operacyjnych.

Tak, tak janiewillen uważaj bo ktoś może Ciebie zaatakować teczką :evil: :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
chyba :?:
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
:oops: nie jestem pewien tak słyszałem, ale moge sie mylić :oops:

a teczek sie nie boje, za młody jestem, w latach jego działelności to ja w szkole za dziewczynami ganiałem :wink:
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Nie masz teczki? Teraz to dopiero masz przechlapane, bo wychodzi na to, że spalił ją na wysypisku Franc Maurer :)
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN

Nie masz teczki? Teraz to dopiero masz przechlapane, bo wychodzi na to, że spalił ją na wysypisku Franc Maurer :)


bo to k***a zła teczka była....
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Papierowa?
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN

Papierowa?


tak, szara z gumką..
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
...tak te modele miały jakiś feler...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
Ponowie nic mi do tego ale temat schodzi na psy i to forum nie jest prywatne !
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: EGZAMIN
To forum jest prywatne :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024