Skocz do zawartości


Zdjęcie

Retusz?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Retusz?
co do judo.... hmm... wypadki też się zdarzają :) albo ktoś źle dźwignię zrobi i stopą w nos się dostanie, albo miły przeciwnik judogą przetrze po twarzy (tydzień czasu mam otarcie na policzku) i wygląda to... okropnie.
Ale co tam, chwała podkładom i korektorom :wink:
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Retusz?
Iiii, jakie tam cięte... dziabane :)
Ja osobiście też za bokserskimi zabawami nie przpadam, ale to raczej dletego, że kompletnie nic z tego jeszcze nie umiem i zawsze dostaję po nosie
Aczkolwiek motywacje tej pani rozumiem, z radosną beztroską człowieka jeszcze niepracujacego, który porządnie i cywlizowanie wyglądać nie musi :wink:
A żeby było coś na temat: twarz jak narazie przetrwała bez wiekszych uszkodzeń, natomiast zdażało mi się wyglądać jak rasowa producentka łaciatego - znaczy sie, deseń 'w krowę' na kończynach górnych i dolnych. Na takie siniaki retusz raczej nie skutkuje, ale pod pończochy jasne polecam na piszczele gruubą warstwę podkładu w kompakcie firmy 'golden rose', bez pudrowania. Po założeniu rajstop - praktycznie nie do zauważenia :wink:
  • 0

budo_julianka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Retusz?
No niestety macie rację, że idąc "do ludzi" trzeba zamaskować pamiątki z treningów.
Piszę "niestety" nie dlatego, że lubię się z nimi obnosić, ale po prostu wkurza mnie, że jak faceci się obiją na treningu to potem nie wzbudzają sensacji swoim "niepoprawnym" wyglądem, a kobiety zawsze muszą mieć wygląd nieskazitelny, "idealny" itd.
(Wiem, że uroda to kobiecy atut, sama też lubię wyglądać ładnie, ale nie o to mi teraz chodzi).
Panuje jakiś strasznie mocno zakorzeniony stereotyp, że posiniaczona kobieta to na pewno ofiara przemocy domowej lub napadu na ulicy. Wiem, takie myślenie nie wzięło się znikąd, ale świat się zmienia, czasy się zmieniają, już dużo i wciąż coraz więcej dziewczyn trenuje sw...
Nie chcę przez to powiedzieć, że mamy traktować poobijane kobiety jako normalne zjawisko. Dobrze jest, że istnieje pewna wrażliwość społeczna na taki widok, ale żeby nie można się było przyznać, że to efekt treningu sw, bo i tak nikt nie uwierzy, to już przegięcie.
  • 0

budo_mistake
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Retusz?
dziekuje dziekuje na pewno skorzystam z niektórych porad szanownych budowiczek^^
u mnie w szkole mało osób wiedziało ze coś trenuje. Pamietam jak przechodząc przez siatke (mama zostawiła klucze w samochodzie a sąsiad zamknął parking i ktoś musiał po nie pójść:/ a ze miałam zbyt duże buty a oczka siatki były małe spadłam. Cała łapka miała takie fajne zadrapania idące od nadgarstka po łokieć. W szkole odp i profesor: dziecko czy ty byłaś w więzieniu ?? Ja że nie. A moze w poprawczaku?? Niby dlaczego ?? To nie tnij się już wiecej ja prosze. Ładne sznyty ale Tobie nie pasują. Ktoś tam z klasy ale ona trenuje karate. Profesor sie patrzy i z tekstem a ja balet, siadaj dziecko. Po lekcji zostałam wysłana do pedagog:/ ile to ja razy juz u niej byłam:) Czerwiec gorrąco nie sposób ćwiczyc na wfie w długich spodniach od dresu i koszulce z długim rękawem. Siniaki nagle stają sie widoczne i co? i do pedagog^^ Przemoc w rodzinie:D Na pytania czy mnie w domu biją odpowiadalam że nie, to ja bije:) Nie zawsze uda sie ukryć siniaki. Wiele podkładów, korektorów i innych jakże pożytecznych rzeczy w swoim życiu wypróbowałam. Nie zawsze z dobrym skutkiem. Zdjęcie poniżej to wynik pierwszych paru dni na obozie. Sempai straszył mną okoliczne dzieciaki:) wakacje, upał a siniaki sie opalają...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024