Skocz do zawartości


Zdjęcie

uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa

wezwana osoba ma obowiązek się stawić i mówić prawdę pod przysięgą...[/i]

Nie przesadzaj Kselos. To co mówią na ten temat przepisy prawa to jedno, to co zrobi świadek to już inna sprawa. Owszem możesz wezwać go sobie, możesz go o wszelkich jego prawach i obowiązkach pouczyć i co z tego? Świadek jak będzie chciał i tak powie, że nie pamięta. Udowodnij mu że tak nie jest i postaw zarzut. A jak Ci powie, że celowo odwrócił głowę, gdyż wiedział, że może być wezwany jako świadek i nie chciał nic widzieć bo nie lubi wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, to co mu zrobisz?
Ja bym na takich przypadkowych świadków nie liczył zbytnio, bo można się na tym przejechać. Ludzie nie chcą mieć nic do czynienia z wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania. W sumie chyba mają rację, bo duży kłopot, zysk żaden a jeszcze po sprawie można w buzię zarobić albo mieć inną przykrość.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
Dlatego ja bazuję na świadkach, którzy mają podobne podejście do problemu, inni są dodatkowo.
W tym przypadku proponuję znaleźć kogoś, komu ta baba też zalazła za skórę...
Pozdrawiam
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
Hmmmm sproboj kupic jakies fajne ASG np. H&K USP ew. Glocka jakas kabure... zaluz na pasek, nos pod jakas kurtka jak bedzie troszke zimniej... idac klatka schodowa jak bedziesz widziec sasiadke zdejmij kurtke... ciekawie co wtedy bedzie myslec.... To moze byc ciekawy pomysl... :twisted:
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
nie musze kupowac.Mam wierna replike beretty-co prawda tylko hukowa,ale jak jest w kaburze to i tak tego nie widac :)
A pomysl z ASG...jeszcze by mnie kusilo by jej w dupsko z okna postrzelac :twisted: kurcze....zaraz wyjdzie ze ja naprawde mam diabla za skora :wink:
  • 0

budo_zwis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
Mam podobna sytulacje tzn. na moim podworku mieszkaja 2 takie , nawet tak sie zlozylo ze w tym samym bloku.

Jedna poprostu drze morde ciagle(nie umie cicho mowic) i non stop sprowadza sobie nowych kolegow(ma z 50lat) ktorzy takze potrafia stac pod jej oknem pol dnia i krzyczec GOSKAAA :)

Druga chodzi i non stop cos pod nosem klnie,czasem tez wyjdzie na balkon zrobic wyklad o polsce (ma tez jebnietego psa ktory ciagle sam biega i szczeka na kazdego)
kiedys gdy stalem z kolegami na klatce , dojebala sie do nas i zaczela sie drzec ''KOGO DZIS ZABILES'' mowila ze dzwoni na policje itp.

Taki juz jest urok blokowisk , nic na to nie poradzisz (oczywiscie probuj)
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
A ja dam sobie uciąc rkę ze kobieta gdzies się leczy - w jakiejś poradni zdrowia psychicznego.

W blokach to chyba kazdy ma takie doświadczenia. Najlepiej sobie odpuscic, ale jak juz doszło do sytuacji ze was obraza... (wogole czemu antyhryst?? do kosciola nie chodzicie, masz brodę i sluchasz na całą petę death metalu?? ) .. sądzę ze jej sie moze cos poprzestawialo po smierci IP2... czy casem nie jest z mocherowych beretów z natręctwami na radio maryja??

Z tą smiercią JP2 to sie nie nalewam, u kumpeli w aptece po jego smierci jakos dziwnie wzrosłą sprzedaz psyhotropów wsrod mocherków :idea: :?:
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
Ja ograniczam się do tego, że proponuje bardzo grzecznie i z uśmiechem wypożyczenie miotły oraz wskazuje miejsca przyziemienia na Łysej Górze. W moim przypadku jest to skuteczne, tylko, że trzeba powtarzać raz na pół roku. W każdym razie działa. Baba podobna do opisanej awanturuje się z każdym sąsiadem, mnie jakoś daje spokój.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
Raz a dobrze wytłumaczyć . Co ty K%$%*^# babsztyla dygasz :roll: ktos ci jedzie a ty nie wiesz co robic ja pi^%^&^& Uwazaj jeszcze bo ci jej wnuczek dopierdoli :lol:
  • 0

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
Fajna sąsiadka ja też mam takiego CH... za sąsiada koleś jest poprostu psycholem jakich mało koleś tak mnie wkur... że z największą chęcią emigrował bym ch... do Afryki koleś np. od godziny 6.00 robi sobie półkio na korytarzu i wszyscy wychodzą i mu mówią że o tej godzinie to ludzie zazwyczaj śpią po nocce, a ten prymityw mówi że jest już dzień i jest po ciszy nocnej a jak ktoś niechcący krzyknie na korytarzu to szmaciarz wyskakuje i drze ryja że na Policje zadzwonia a po kilku godzinach jego bachory na korytarzu jeżdżą sobie chulajnogą koło moich drzwi i takiemu dziwkarzowi niedopier.... poprostu niektórzy mają pecha i mieszkają na jednym piętrze z takimi frajerami dlatego współczuje ci bo wiem co czujesz :evil: :wink:
  • 0

budo_rakszasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bohaterskie Domeny Ysgerdu
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
na takich ludzi wystarczy kleik a jak nie to powtarzać to przez jakiś mesiąc albo porozmawiać z jej rodziną (ale według mnie zaklejenie zamka przez jakiś miesiąc tak co dwa trzy dni starczy)
i zgadzam się z Lamą do tego że chamstwo trza TĘPIĆ
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
ja bym z nia pojechal raz pozadnie to moze by sie nauczyla jak sie ma zachowac.
  • 0

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa

na takich ludzi wystarczy kleik a jak nie to powtarzać to przez jakiś mesiąc albo porozmawiać z jej rodziną (ale według mnie zaklejenie zamka przez jakiś miesiąc tak co dwa trzy dni starczy)
i zgadzam się z Lamą do tego że chamstwo trza TĘPIĆ

takich ludzi trzeba tępić ale bez przesady nikomu zamka niebęde zaklejał kleiem no bez przesady i nikomu tego niedoradzam. Ale co do jednego się z tobą zgadzam takich ludzi trzeba tępić
  • 0

budo_uth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
Szczecin 9go Maja... Nie pamietam numeru bloku, ale to byl chyba przedostatni... Wynajmowalem tam z przyjaciolmi stancje i nad nami ( chyba pietro wyzej) tez mieszkala jakas jebnieta babinka..... Czasem w nocy budzily nas jej krzyki w stylu "beeeeaaaataaaaaaa" i walanie w blaszany parapet jej mieszkania... Innym razem krzyki "Ratunku, Pomocy, nie moge sie ruszyc..." Przyjezdzala policja, ale wejsc do mieszkania nie mogla, bo drzwi zamkniete a babka sie ruszyc "nie mogla"....
I tak wrzaski i walenie przez cale noce, ja pindole az mi ciarki przechodza - nie wiem czemu, ale tacy ludzie wzbudzaja we mnie jakies glebokie leki..

A moze jakis list anonimowy do babci? Ja nie wierze by taki ktos udal sie do grafologa na analize, wiec bylbym spokojny. Podpisac sie jako "My mieszkancy tego bloku" bla bla bla prosze sie uspokoic, albo w innym razie zalatwimy sprawe droga sadowa bla blabla....

Nie wiem co poradzic z swirami trzeba uwazac =/
  • 0

budo_rakszasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bohaterskie Domeny Ysgerdu
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
Racja przesadziłem ale tak niewiem spróbuj ją tępić jej metodami jak będzie przechodzić powiedz dostatecznnie głośno ale bez przesady że jest tym a tym albo podwal jej pod wycieraczke psie odchody (jak masz psa) albo inne badziewie (własne inwencje twórcze mile widziane) ale takie tępienie daje więcej poczucia zemsty (spełnienia!?) ale tak czy owak uda ci się (czy to dla własnych uczuć albo skończy się )
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
To moze ja tez sie wypowiem na temat uciazliwego sasiada mieszka nade mna i kedys puszczal glosno muzyke taka zwyczajan mucke na jakims zlomie ale ktoreg osoprany niesttye bylo slychac zwlaszcza u mojej siostry jakby to bylo w pokoju obok slowem bardzo glosno a d oteg oczesto bardzo dlugo i o nieodpowiednich godzinach.Po wielu prosbach upominaniach itd mojej siostry,mamy, starszego nie przestawal.Pewnego dnia przesadzil gdy puscil sobie muze od 5 rano i tak kolo godziny 7 kiedy ja tez sie obudzilem bo wczesniej moja siostra ubralem sie tzn w spodnie od kicka zeby wygodnie bylo trampeczki a gora od pizamy :) noi poszedlem do niego na gore wszedlem z drzwiami przy pomocy bucika przy pomocy bucika takze zalatwilem ta maszyne ktora halasowala a upierdliwemu sasiadowi (17 latek ojciec pijak mamu mu zmarla jak mial moze z 14 13 latek ale poki zyla g owychowywala z tym ze zawsze byl nie grzeczny) zagrozilem ze jak jeszcze raz pusci muze t ozrobie z nim to samo co z drzwiami i radyjkiem od teg oczasu jest spokoj :D

a tak na koncu powiem ze sobie zaczal malowac lazienke z kolega o 5 ehh no czasem trzeba uzyc srodkow bezposrednieg oprzymusu bo sa ludzie ktorzy sa tepi i niczego nei rozumieja
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
A mnie siem bardzo podoba numer: pentagram+diable oczy+szaleństwo w windzie. Można poprawić klejem. Powinna skapitulować.
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
dales czadu z tymi spodniami od kicka 8) 8)
  • 0

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa
Podemna mieszka taka rodzina co ciagle sie czepia ze im chalasuje.podali mnie od sadu jak spawalem z balkonu,wyczuli moment i zadzwonili na psy.Taki klient powiedzial mi zebym tak nad ranem polal im drzwi ropa tak zeby wsiakla i podpalil to wtedy zaczadzieja od srodka.Ma typ pomysly.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa

dales czadu z tymi spodniami od kicka


heh wygodne sa pozatym nie pokaze sie w pizamce:P
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: uciążliwa sąsiadka-bardzo uciążliwa

To moze ja tez sie wypowiem na temat uciazliwego sasiada mieszka nade mna i kedys puszczal glosno muzyke taka zwyczajan mucke na jakims zlomie ale ktoreg osoprany niesttye bylo slychac zwlaszcza u mojej siostry jakby to bylo w pokoju obok slowem bardzo glosno a d oteg oczesto bardzo dlugo i o nieodpowiednich godzinach.Po wielu prosbach upominaniach itd mojej siostry,mamy, starszego nie przestawal.Pewnego dnia przesadzil gdy puscil sobie muze od 5 rano i tak kolo godziny 7 kiedy ja tez sie obudzilem bo wczesniej moja siostra ubralem sie tzn w spodnie od kicka zeby wygodnie bylo trampeczki a gora od pizamy :) noi poszedlem do niego na gore wszedlem z drzwiami przy pomocy bucika przy pomocy bucika takze zalatwilem ta maszyne ktora halasowala a upierdliwemu sasiadowi (17 latek ojciec pijak mamu mu zmarla jak mial moze z 14 13 latek ale poki zyla g owychowywala z tym ze zawsze byl nie grzeczny) zagrozilem ze jak jeszcze raz pusci muze t ozrobie z nim to samo co z drzwiami i radyjkiem od teg oczasu jest spokoj :D

a tak na koncu powiem ze sobie zaczal malowac lazienke z kolega o 5 ehh no czasem trzeba uzyc srodkow bezposrednieg oprzymusu bo sa ludzie ktorzy sa tepi i niczego nei rozumieja

No i jak zwykle się z tobą zgadzam.
Dodam jeszcze że trzeba wobec sąsiada być bardzo stanowczym i naprawdę go przestraszyć aby mu się nawet nie przyśniło szukać odwetu.
Ale rozwalić magnetofon pół sierocie to mi troszeczkę szkoda. Myślę że mocny liść w ucho na ogłuszenie byłby bardziej stosowny.
Off 10 wypowiedz się na temat "uciążliwej sąsiadki". Ja też coś tam dodam od siebie.
Niech moc będzie z tobą trzymaj się
:peace: :paker:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024