Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktoś zaczepia waszą panne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
To przykładowo jesli chcialbym unieszkodliwic kobiete przez ktora zostalem zaatakowany badz jak dalem przyklad wczesniej moja panna/siostra/kolezanka zostala zaatakowana to co powinienem zrobic?
Czy dobrym wyjsciem jest zalozenie duszenia? Czy moze jest cos innego co by zadzialalo a zeby odpuscila? :-)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
no naturalnie a co pozwolisz żeby atakowała Ciebie, Twoją siostre/dziewczyne... bezkarnie w takich sytułacjach wg. mnie nie ma czegoś takiego jak taryfa ulgowa dlatego, że jest to kobieta

Słowa Hellfire-a są odpowiedzią no to co robic w takiej sytułacji

Na ulicy/macie nie ma płci jest przeciwnik/współćwiczący.

Na ulicy należy dążyć do unieszkodliwienia przeciwnika, nie jego eksterminacji. Dlatego jeżeli jesteśmy atakowani przez kobitę należy odpowiednio zareagować(bo bezkarność je w przyszłości jeszcze bardziej rozzuchwala:!: )...


pzdr 8)
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne

To przykładowo jesli chcialbym unieszkodliwic kobiete przez ktora zostalem zaatakowany badz jak dalem przyklad wczesniej moja panna/siostra/kolezanka zostala zaatakowana to co powinienem zrobic?
Czy dobrym wyjsciem jest zalozenie duszenia? Czy moze jest cos innego co by zadzialalo a zeby odpuscila? :-)


Laskę chcesz dusić?

Jak nie ma innego wyjścia, pierddolnij ją z liścia. Jak nie odpuści to popraw
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne

Laskę chcesz dusić?

Jak nie ma innego wyjścia, pierddolnij ją z liścia. Jak nie odpuści to popraw


ja tam bym wolal udusic(odpłynie i tyle) niz bic po mordzie... to musi byc chujowe uczucie swoja droga...
  • 0

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
Dlatego pytalem o duszenie, bo wydaje mi sie ze jakby porzadnego strzala w mazak dostala to nie wiem czy by miala chec oddychac jeszcze :? A poza tym nie wyobrazam sobie - jak na chwile obecna - ze panna dostaje ode mnie serie np prostych :)
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
ja sobie wyobrażam za to jak ty dostajesz od niej kose w pluco. Taryry ulgowej nie ma i sie zgadzam.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne

Dlatego pytalem o duszenie, bo wydaje mi sie ze jakby porzadnego strzala w mazak dostala to nie wiem czy by miala chec oddychac jeszcze :? A poza tym nie wyobrazam sobie - jak na chwile obecna - ze panna dostaje ode mnie serie np prostych :)

A nie ma czegoś pośredniego niż seria prostych po rujy i bezczynność.

Zazwyczaj wystarczy walnąc otwartą dłonią. Czasem trochę więcej... Nie trzeba od razu masakrować...(w zasadzie to zdanie tyczy się nie tylko kobiet)
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
Śledzika tez :) :)
No przecie śledzik dostal z liscia w temacie"Dul po ucieczce"
Nawet nie trzeba bic dziewczyny wystarczy podnies reke do gory powiedziec"Bo jak ci zapi****" :-) i wszystko wporzadku.Ale sa tez takie dziewczyny do ktorych mowisz taka gadke a one odpowiadaja "Co uderzysz dziewczyne h** jeden i pi***** sie" i wtym momecie trzeba miec jaja :? bo sa dwie opcje :
1.Walisz z liscia w ryj(kobiet sie nie bije a kurwy tak)
2.Odpowiadasz slownie pie** ka*** i tym podobne(lecz w tym momecie dziewczyna ma przewage psychiczna nad toba)
Ja bym nie chcial uzyc zadnej z tych dwoch opcji i nie uderze dziewczyny chocby nie wiem jaka to ku*** byla :nie:
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
No może niekoniecznie od razu z liścia.

Odepchnąć, podciąć, wywalić na glebę. Duszenien źle się kojarzy. Kiedyś poddusiłem pijaczka w sklepie (koleś rozrabiał, a że byłem akurat w pobliżu, włączył mi się "poskramiacz" :twisted: . Ekspedientki były zbulwersowane i na nic zdały się tłumaczenia że to bardzo łagodna forma obezwładniania.

A lać w ryja go nie chciałem bo byłem akurat w pracy i jakbym go poważnie uszkodził, musiałbym dzwonić na policję (no i tłumaczenie dlaczego zamiast siedzieć na bazie pojechalismy na zakupy).

Taki mały off topic 8)
  • 0

budo_funfel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA - Szmulki

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
baby trza lać inaczej nie chodzi 8)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne

To przykładowo jesli chcialbym unieszkodliwic kobiete przez ktora zostalem zaatakowany badz jak dalem przyklad wczesniej moja panna/siostra/kolezanka zostala zaatakowana to co powinienem zrobic?
Czy dobrym wyjsciem jest zalozenie duszenia? Czy moze jest cos innego co by zadzialalo a zeby odpuscila? :-)

IMHO duszenie tudziez dzwignia. Jakkolwiek by wygladalo.
Nigdy nie uderzylem na ulicy kobiety. Po ataku na moja osobe, do tej pory wystarczaly dzwignie. Na palec, nadgarstek, lokiec - malo widoczne acz skuteczne.
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne

No przecie śledzik dostal z liscia w temacie"Dul po ucieczce"


nie w temacie tylko w parku aptekarz. twoja niewiedza wkurza mnie co raz bardziej.

sa dwie opcje :
1.Walisz z liscia w ryj(kobiet sie nie bije a kurwy tak)
2.Odpowiadasz slownie pie** ka*** i tym podobne(lecz w tym momecie dziewczyna ma przewage psychiczna nad toba)


stary bredzisz od rzeczy. jest milion opcji i jak robisz sie maly bo jakis babo chłop na ciebie pyskuje to sory ale coś chyba nie teges. damscy bokserzy się odnaleźli.

Po ataku na moja osobe, do tej pory wystarczaly dzwignie. Na palec, nadgarstek, lokiec


a tego też nie kumam bo ja wole juz dostać z liścia niz mnieć wybitego palucha :?
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
Liczmistrz, a byłeś atakowany przez kobiety na ulicy? 8)

Kurna na mnie się baby tak nie rzucają :)

Pzdr
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne

Po ataku na moja osobe, do tej pory wystarczaly dzwignie. Na palec, nadgarstek, lokiec


a tego też nie kumam bo ja wole juz dostać z liścia niz mnieć wybitego palucha :?

Czego tu nie rozumiesz?
Jezeli kobieta chce mi zrobic krzywde to zamiast dac jej z liscia wole zalozyc dzwignie.
Teraz lapiesz? Prosciej napisac juz sie chyba nie da. Zamiast trachu zrobie skretu. I nie bede wybijal zadnych palcow, najwyzej wykrecal czy wylamywal.

Liczmistrz, a byłeś atakowany przez kobiety na ulicy?

Ano, niestety, i nie byly to bynajmniej przyjaznie nastawione ladne kobiety tylko bardziej rozpieszczone gowniary. Dluga historia...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne

kobiet sie nie bije a kurwy tak

a nie słyszałeś by kobiete traktować jak kurwe a kurwe jak kobiete?
ps. śledzik a może ty chcesz po mordzie? bo mówiac serio dla kobiety dostać po twarzy to dosyć spore upokorzenie
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
Mate,ale śledzik mówi o sytuacji,w której atakuje go agresywne babsko :roll:
Już nie wspominając o przypadku,kiedy celem takiej napaści jest twoja dziewczyna :evil:



Pozdrawiam
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
a to przepraszam Śledzik masz racje lej pania w pizde pozdro
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
Do tych wszystkich przewrażliwionych ''pakerów'' i panienek,co są zachwycone,gdy ich miś je broni:

http://www.forum-kul...showtopic=79387


Mam nadzieję,że chociaż dziewczyny przemyślą sprawę i zmienią podejście... :roll:

Pozdrawiam
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
szkoda apeli z nimi to jak z pijanymi kierowcami. tyle sie o tym muwi a i tak rozjeżdżani sa ludzie po przystankach a puźniej drzewa to mordercy a nie kierowcy. To samo z gościem ktory nie myśli podczas walk tylko siega po noze.
  • 0

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktoś zaczepia waszą panne
Jezeli ktoś by się przystawiał do mojej laski to odrazu bym mu wypłacił szczała w zęby albo stopera na twarz :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024