Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak jest u was....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Jak jest u was....
Panowie zastanawiam sie jak wy znosicie trzymanie diety podczas cyklu.Ja od 6 dni jade na Mutancie,Matrixie,Stormie I X pandzie i powiem wam ze po takiej ilosci odzywek w ciagu dnia zarcie musze wpychac na siłe lub czasami odpuszczam bo poprostu jestem pełny.Nie dawno zjadłem ryz,miesko, i zapiłem Mutantem,zaraz bede brał Storma, no i tak okolo 22 30 powinienem zjesc jakas rybke i na noc matrixa,ale jak pomysle teraz o tej rybce to na wymioty mnie zbiera ,nie mam poprostu sił jesc tego!!!Tak na marginesie nie mam pojecia juz co zmieniac i co dodawac na przyklad do ostatniego posilku NP.zawsze na noc jem tunczyka lub filet z ryby lub twaróg(dojechal z Polski,jestem za granica)jak sie skonczy twaróg zostana dwie opcje i nawet jak bede dokladał cokolwiek to mam juz dosc po prawie 3 miechach diety!!!jak u was jak długo trzymacie ?po jakim czasie oragnizm u was sie przystosował(moze moj jeszcze nie)czy po skonczeniu cyklu bedzie lepiej zarcie wchodzilo(mysle ze tak z wiadomych przyczyn ale odpowiedz zawsze sie przyda)POZDRAWIAM
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest u was....
sorry za dwa posty
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest u was....
Moim zdaniem, jezeli jeszcz gainera (czyli cos co zastepuje posilek), zamiast normalnego jedzenia, to robisz troche glupio. Odstaw gainera, jedz normalne zarcie (jest bardziej wartosciowe), i ew jak juz nie ma nic w lodowce, a jestes glodny, to sobie wez. Tak to zostaw na kiedy indziej, bo tylko go marnujesz. Ja np gainera jadlem po treningu, rano (wtaje o 5:30 do szkoly, i nie mam ochoty niczego jesc), no i jak mi sie nie chcialo niczego robic normalnego:P
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest u was....
nie no gainer nie zastepuje mi jedzenia ,poprostu nie mam sily np.za rana po 3 odzywkach na czczo zjesc cokolwiek no ale wpycham na sile.A Storma ,Białko,Xpand z rana trzeba na czczo.Czyli po treningu jak wezme mutanta to np.ryz z mieskiem moge odstawic tak?lub np.no noc moge jednego dnia zjesc rybe a na drugi dzien wypic białko?wyjdzie w sumie na to samo tak?tam gdzie moge stosuje posilek z białka i wegli a tam gdzie nie moge zjesc lub nie mam czego biore mutanta lub białko(w tym przypadku na noc)
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest u was....
Zawsze jak masz wybor - mutant lub normalne zarcie, to to drugie jest lepsze, i wiecej Ci da. Suple Ci diety nie zastapia. Ale jak po treningu jestes ledwo zywy, albo nie masz zadnego dobrego zarcia, to mutant jest ok
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest u was....
spoko, a z tym białkiem tez mozna tak zrobic tak zamiast ryby od czasu do czasu matrixa wypic czy najpierw ryba pozniej odzywka i tak cały czas
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest u was....
Najlepiej zjedz rybe, potem z godzina odstepu, i bialko, i za godzine kolejne jedzenie czy cos
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest u was....
czyli gainer miedzy posilkami
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest u was....
No najlepiej tak
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024