Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

kptnemo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta do oceny
W nawiązaniu do wątku:
http://forum-kultury...zątek-treningu/
Poddaję pod ocenę dietę.
Krytyka (konstruktywna :) ) mile widziana.
Dieta z założenia ma być bez mięsa (nie lubię) i mleka (nie trawię) oraz z treningiem przedpołudniowym (taka praca).
Nie wiem też w którym miejscu dodać gainera (Mutant Mass)? Bo białko (Syntrax Matrix 5.0) dałem po treningu.

I POSIŁEK 7:30
musli 100g
orzechy, rodzynki 100g
jogurt naturalny 100g

B:27g
W:132g
T:25g
Kcal:792

II POSIŁEK (przedtreningowy) 9:30
tuńczyk w sosie własnym 100g
makaron 100g

B:33g
W:76g
T:5g
Kcal:473

10.00-11.30 TRENING

III POSIŁEK 12:00 (potreningowy)
banan
Syntrax Matrix 5.0
sok z warzyw 200g

B:34g + Syntrax
W:35g
T:1g
Kcal:145

IV POSIŁEK 15:00
dorsz smażony 100g
ryż brązowy/kasza gryczana 100g
surówka 100g

B:27g
W:97g
T:32g
Kcal:742

V POSIŁEK 18:00
ryż brązowy 100g
mix owocowy - banan, kiwi, brzoskwinia itp.

B:8g
W:103g
T:2g
Kcal:424

VI POSIŁEK 21:00
ser twarogowy chudy 125g
oliwa z oliwek 5ml

B:20g
W:4g
T:6g
Kcal:143

=====PODSUMOWANIE=====
B: 149g+odżywka
W: 447g
T: 71g
Kcal: 2719
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny

W nawiązaniu do wątku:
http://forum-kultury...zątek-treningu/
Poddaję pod ocenę dietę.
Krytyka (konstruktywna :) ) mile widziana.
Dieta z założenia ma być bez mięsa (nie lubię) i mleka (nie trawię) oraz z treningiem przedpołudniowym (taka praca).
Nie wiem też w którym miejscu dodać gainera (Mutant Mass)? Bo białko (Syntrax Matrix 5.0) dałem po treningu.

I POSIŁEK 7:30
musli 100g
orzechy, rodzynki 100g
jogurt naturalny 100g

B:27g
W:132g
T:25g
Kcal:792

II POSIŁEK (przedtreningowy) 9:30
tuńczyk w sosie własnym 100g
makaron 100g

B:33g
W:76g
T:5g
Kcal:473

10.00-11.30 TRENING

III POSIŁEK 12:00 (potreningowy)
banan
Syntrax Matrix 5.0
sok z warzyw 200g

B:34g + Syntrax
W:35g
T:1g
Kcal:145

IV POSIŁEK 15:00
dorsz smażony 100g
ryż brązowy/kasza gryczana 100g
surówka 100g

B:27g
W:97g
T:32g
Kcal:742

V POSIŁEK 18:00
ryż brązowy 100g
mix owocowy - banan, kiwi, brzoskwinia itp.

B:8g
W:103g
T:2g
Kcal:424

VI POSIŁEK 21:00
ser twarogowy chudy 125g
oliwa z oliwek 5ml

B:20g
W:4g
T:6g
Kcal:143

=====PODSUMOWANIE=====
B: 149g+odżywka
W: 447g
T: 71g
Kcal: 2719



Szkoda ze nie jesz miesa bo wlasnie po nim miesnie najlepiej rosna, ale dobrze ze chociaz jesz ryby. Gainera mozesz brac wtedy gdy nie uda ci sie zjesc odpowiedniej ilosci kalorii.
Sprobuj na tej diecie a jak nie bedzie przynosila rezultatow to zwieksz ilosc kalorii.
  • 0

kptnemo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny
OK, dzięki. Może 1-2 razy w tygodniu zjem tego kurczaka, jeśłi faktycznie ma to przynieść efekt. Rozumiem, że wszystko w diecie jest ok? Czy to kiedy zjem gainera jest bez znaczenia (lepiej przed/po treningu, rano/wieczorem)?
I jeszcze mam pytanie co do płynów. Czy herbata jest ok? Czy raczej tylko woda i soki?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny

OK, dzięki. Może 1-2 razy w tygodniu zjem tego kurczaka, jeśłi faktycznie ma to przynieść efekt. Rozumiem, że wszystko w diecie jest ok? Czy to kiedy zjem gainera jest bez znaczenia (lepiej przed/po treningu, rano/wieczorem)?
I jeszcze mam pytanie co do płynów. Czy herbata jest ok? Czy raczej tylko woda i soki?


Mięso jest ważne w diecie na masę, ale jeśli nie jesz mięsa to musisz pamiętać aby uzupełniać aminokwasy z jajek,nabiałów, ryb itp
Gainer według twoich braków w diecie oraz po treningu.Herbata jest ok (zielona szczególnie), pamiętaj też o wodzie.
  • 0

kptnemo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny
Kilka słów po 3 tyg. treningu, zwykle 4 razy w tygodniu. Przybrałem ok. 3 kg, co może nie jest rewelacyjnym wynikiem ale w każdym razie widać efekty. Czasami nie daję rady z dietą, zjeść prawie 3x więcej kalorii niż do tej pory, więc robię 1 dzień przerwy i czasem jeden posiłek dziennie mi wypada. Staram się wtedy chociaż zjeść banana. Wspomogam Matrixem 5.0 1x dziennie (zwykle na noc) i Mutant Mass 1x dziennie (po treningu lub w dni nietreningowe między obiadem a popołudniowym posiłkiem).
Czy wprowadzić jakieś korekty do tego trybu odżywiania?
I jeszcze jedna obserwacja. WIdzę, że lewa strona mocniej mi się "buduje" niż prawa (głównie okolice barku, też biceps). Czy w związku z tym powinienem więcej ćwiczyć na prawą? Czy się to jakoś z czasem wyrówna? Może dodam że jestem leworęczny i w tym upatruję przyczynę.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny

Kilka słów po 3 tyg. treningu, zwykle 4 razy w tygodniu. Przybrałem ok. 3 kg, co może nie jest rewelacyjnym wynikiem ale w każdym razie widać efekty. Czasami nie daję rady z dietą, zjeść prawie 3x więcej kalorii niż do tej pory, więc robię 1 dzień przerwy i czasem jeden posiłek dziennie mi wypada. Staram się wtedy chociaż zjeść banana. Wspomogam Matrixem 5.0 1x dziennie (zwykle na noc) i Mutant Mass 1x dziennie (po treningu lub w dni nietreningowe między obiadem a popołudniowym posiłkiem).
Czy wprowadzić jakieś korekty do tego trybu odżywiania?
I jeszcze jedna obserwacja. WIdzę, że lewa strona mocniej mi się "buduje" niż prawa (głównie okolice barku, też biceps). Czy w związku z tym powinienem więcej ćwiczyć na prawą? Czy się to jakoś z czasem wyrówna? Może dodam że jestem leworęczny i w tym upatruję przyczynę.


Trzy kilo to bardzo ladny wynik. Szczeze mowiac ciesze sie ze nasza pomoc owocuje :P . Narazie wszystko idzie w dobrym kierunku to po co cos mieszac :P
Ja jestem prawo reczny i mam prawa strone troche lepiej rozwinieta, czasami sie to wyrownuje a czasami znowu prawa wyprzedza troche lewa-to normalne.
Nie rob wiecej powtorzen, poprostu zaczynaj trening od tej slabszej strony np. unoszenie sztangielki w oparciu o kolano zaczynaj od prawej reki itd.
  • 0

kptnemo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny
OK, dzięki. Czytanie Forum i Wasze podpowiedzi faktycznie dużo mi pomogło. W sumie racja, że efekty są, więc nie ma co mieszać. Za jakiś czas znowu napiszę o postępach.
  • 0

orzech305
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:kartonowe pudło
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-wierny
    -poszukiwacz
    -odpowiedzi
    -na pytanie
    -jak zostać
    -bogatym
    -bezrobotnym ;)
  • Staż [miesiące]:19
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:O ponad 100cm;p
  • Pas [cm]:R poniżej 100cm
  • Udo [cm]:Z za grube;/
  • Przysiad [kg]:E 120x6 (max?)
  • Wyciskanie [kg]:C 100x2 (max?)
  • Martwy ciąg [kg]:H 140x6 (max?)
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny

Kilka słów po 3 tyg. treningu, zwykle 4 razy w tygodniu. Przybrałem ok. 3 kg, co może nie jest rewelacyjnym wynikiem ale w każdym razie widać efekty. Czasami nie daję rady z dietą, zjeść prawie 3x więcej kalorii niż do tej pory, więc robię 1 dzień przerwy i czasem jeden posiłek dziennie mi wypada. Staram się wtedy chociaż zjeść banana. Wspomogam Matrixem 5.0 1x dziennie (zwykle na noc) i Mutant Mass 1x dziennie (po treningu lub w dni nietreningowe między obiadem a popołudniowym posiłkiem).
Czy wprowadzić jakieś korekty do tego trybu odżywiania?
I jeszcze jedna obserwacja. WIdzę, że lewa strona mocniej mi się "buduje" niż prawa (głównie okolice barku, też biceps). Czy w związku z tym powinienem więcej ćwiczyć na prawą? Czy się to jakoś z czasem wyrówna? Może dodam że jestem leworęczny i w tym upatruję przyczynę.


No u mnie z tą stroną też podobny problem tyle że ja jestem praworęczny.. ja czasem robię te 1-2 powtórzenia na lewą stroną. staram się robić niektóre ćwiczenia hantlami zamiast sztangą.. to też wyrównuje.
A 3 kilo na diecie jest okej i leć tak dalej dopóki to przynosi efekty!!
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024