Skocz do zawartości


Zdjęcie

CZY TO ZDROWE?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

mario
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

CZY TO ZDROWE?
CZESC POZDRAWIAM WSZYSTKICH..MAM PYTANIE .PRACUJE NA WIECZORNE GODZINY WIEC ZARAZ PO PRZEBUDZENIU BIORE KREATYNE I IDE NA SILOWNIE CWICZE PO TRENINGU KOLEJNA DAWKA KREATYNY PLUS MEGAMAS XXX .ZACZYNAM TRENING O 7.30 RANO ,A MUJ PIERWSZY POSILEK JEM O 9.15 A PUZNIEJ WEDLUG ULOZONEJ DIETY.CZY TO NISZCZY MOJ ORGANIZM KIEDY CHEMIE SPOZYWAM RANO?I CZY TYM SPOSOBEM UZYSKAM JAKIES EFEKTY .MOJIM CELEM JEST MASA.ZA POMOC ZGURY DZIEKI..... {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY TO ZDROWE?
Nie rób tak. Rano jest duży katabolizm białek a Ty jeszcze nic nie jesz i idziesz na trening, kreatyna nie zabezpieczy białek przed rozpadem więc się zastanów nad tym. Najpierw śniadanie np. płatki owsiane z mlekiem i powiedzmy jajka a potem trening, zjedz jakiś posiłek przed treningiem bo w innym przypadku będziesz gubił mase i treningi nie dadzą Ci zbyt dużych rezultatów.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY TO ZDROWE?
Jw przed treningiem na mus jakieś śniadanie (może być jak napisał EXPERTO płatki owsiane z mlekiem i 2-3 jajka) później kreatyna (kreatyna to nie chemia bo wytwarzana jest w nerkach i wątrobie takie małe info z mojej strony {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif ) po treningu zaś posiłek i kreta. Aha właśnie jeśli ci pasuje ćwiczyć troche później to było by lepiej bo posiłek przedtreningowy należy spożyć jakieś 2 godziny przed treningiem.
  • 0
Dołączona grafika

mario
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY TO ZDROWE?
DZIEKI CHLOPAKI ZA POMOC ,MOJIM PROBLEMEM JEST CZAS ,A CO JEZELI PUL GODZINY PRZED TRENINGIEM ZJEM SOBIE DWA JAJKA I POWIEDZMY PLATKI CZY TO NIEZAWCZESNIE? A KREATYNE NIEPOWINIENEM BRAC NADCZCZO Z RANA?
  • 0

mario
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY TO ZDROWE?
A JESZCZE JEDNO A MOGLBYM MOZE POL GODZINY PRZED WYPIC MEGAMASS Z WODA .UPARLEM SIE PRZY TYM POL GODZINY ALE TRENING PO 7.RANO TO JEDYNY WOLNY CZAS JAKI MAM PRZEZ CALY DZIE PUZNIEJ OBOWIAZKI I PRACA.WIEC PODSUMOWYWUJAC WSTAJE O 7.00 PIJE MEGA MASS ,I BIORE KREATYNE PUL DAWKI ZA POL GODZINKI CWICZE PO CWICZENIU KREATYNA A ZA JAKIES 25 MIN.PORZADNE SNIADANIE JAJKA ALBO TUNA NA WODZIE COS W TYM STYLU.JAK TO WYGLADA DALEJ ZLE ?ZA POMOC ZGURY DZIEKI.OCZYWISCIE PRZEZ CALY DZIEN TRZYMAM DIETE JEM 5-6 RAZY NADZIEN.POZDRO... {SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024