Skocz do zawartości


Zdjęcie

FIRMA Activia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

MnichU
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

FIRMA Activia
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy na forum. Chciał bym zapytać się o jakość produktów firmy Activia czy to jest dobra firma czy może lepiej jej unikać jak dotąd używałem odżywek firmy olimp. Z góry dziękuje.
  • 0
Jest dobrze

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA Activia
hmm...jezeli korzystałeś z firmy olimp, to nie wiesz tak naprawde co to są dobre suple {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif znów activita tez nie jest najleprzym rozwiązaniem, oczywiście zależy na jaką kieszeń...jednak w granicach cenowych tego typy polecił bym ci firmę vital max....a jeśli chcesz przeznaczyć pare groszy wiecej to np. vita life lub ultimate nutrition polecam, kaizen lub dymatize...a jak wieksze możliwości finansowe to napisz to wybierzemy coś jeszcze, ale te które ci wymieniłem z powodzeniem mozesz stosować...jokościowo są ok {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA Activia
są są i wiem że jest ich dużo podróbek przeważnie na północy polski sie spotyka..czytałem ostatnio o badaniach robionych w polsce chodzi tu przede wszystkim
o odzywki zakupione przez internet, oczywiście nie chodzie tu o sklepy.
  • 0

MnichU
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA Activia
Mam pytanie czy odżywka Mass XXL firmy Trec jest godna polecenia czy efekt jest mało zadowalający. Dopiero zaczynam ćwiczyć i nie jestem pewnym co kupić wcześniej miałem 1kg Weider Mega Mass od znajomego. Efekt był całkiem zadowalający
  • 0
Jest dobrze

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA Activia
przeczytaj sobie co pisałem na temat tych takich gainerów...szajs szajs szajs
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: FIRMA Activia
no mam poparcie {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif po co sie oszukiwać kiedy to prawda...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024