Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z walką Najducha z Saletą ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Co z walką Najducha z Saletą ??
Jakiś czas temu na gali MMA w przerwie miedzy walkami, Najduch i Saleta ustawili sie na walke. Miala sie ona odbyc w czerwcu tego roku, w spodku. Ale od tej pory nic w tej sprawie nie slychac. Ktos cos wie?
  • 0

budo_killandy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
Z tego co wiem to Saleta po paru cienkich walkach stoczonych w formule K1 znów wrócił do boksu. Niedawno można było go zobaczyć podczas gali boksu zawodowego na canal+.
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
W jakims programie w TV mowili, ze Saleta ma walczyc za jakis czas z Gołotą. Wiec raczej walki z T. Najduchem w najblizszej przyszłosci nie bedzie.
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
13 sierpnia ma walczyc z Andrzejem. Dostanie po ryju i sie skonczy. Juz sie napina ze jest najlepszym polskim bokserem wagi ciezkiej. Zal mi sie Przemka robi...
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??

13 sierpnia ma walczyc z Andrzejem. Dostanie po ryju i sie skonczy. Juz sie napina ze jest najlepszym polskim bokserem wagi ciezkiej. Zal mi sie Przemka robi...

a co mam mowic
jest mistrzem robienia szumu wokolo siebie a ajki jest to wiemy :D
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
Tez slyszalem o walce Gołoty z Saletą. Sie dobrali dwóch showmenów a nie fighterów. Gołota dałby sobie juz spokój z walkami. Wcyhodzi na ring tylko po kase, powinni go kontraktowac na przetrwanie conajmniej 6 rund :) moze wtedy by oszczedzil sobie wstydu i przestał walczyc.
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
Kiedyś na EuroSporcie, w Fight Clubie była nawet mowa o walce Salety z Jeromem Le Bannerem to by dopiero bylo. Le Banner juz nie jest taki dobry jak kiedys, ale mysle ze wyzamiatałby Salete strasznie. Osobiscie nic do Przemka nie mam. Moim zdaniem jest strasznie przereklamowany. Kiedys cos tam moze sie lał, ale jest naprawde słabiutki. Nic specjalnego soba nie reprezentuje.
  • 0

budo_mxc78
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mannheim

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
ogolnie to Przemkowi wyszlo kilka reklam POPa, a wracajac do tematu to nie pamietam jego dobrej walki w boksie, w Kicku byl dobry...
no coz, a Andrzej, hmm?? ciekawe jakie towary moglby reklamowac?? :D :D :D

pozdr!!
MX
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
Już ktoś mądrze powiedział, że Andrzej nadaje sie do reklam telefonów z naliczaniem sekundowym :) Coś Polakom ciężko wyprodukowac zawodnika który liczyłby sie w światowej czołówc. Zobaczymy co pokaze Nastula w MMA. Z chęcią bym obejrzal walke Salety z Najduchem, usunęło by to wszelkie wątpliwości z świadomości niektórych ludzi.
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
ScoTT. Saleta i Najduch ? Nie jestem bezkrytyczny wobec kyokushin , ale jeżeli Saleta by sie na to zgodził no to chyba nie ma instynktu samozachowawczego ( czy jak to sie zwie ) . Ja myśle że on próbuje to ustawić , rozmawiać o tym , ale tak naprawde to nigdy nie dojdzie do tej walki.Zawsze może powiedzieć ja kciałem no ale sponsorzy ,organizatorzy czy jakieś inne terminy mi przeszkodziły , a ważne że sie o nim mówi, jest w mediach no i może se wtedy te reklamki kręcić :wink:
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
No tak. To bylaby ciekawa walka. Najduch jest dobry w Kyokushin, Saleta tez niezle walczyl w Kicku. Ja nie skazuje Salete na przegraną. To bylaby dobra walka. Teraz wszystko kręci sie wokół pieniedzy. Saleta chce zarobić. Zobaczymy co to bedzie dalej.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??

No tak. To bylaby ciekawa walka. Najduch jest dobry w Kyokushin, Saleta tez niezle walczyl w Kicku. Ja nie skazuje Salete na przegraną. To bylaby dobra walka. Teraz wszystko kręci sie wokół pieniedzy. Saleta chce zarobić. Zobaczymy co to bedzie dalej.

jak dobrze napisałes ScoTT nieżle walczył w kicku...ile to było lat temu? 10,15? on już niestety z tego niewiele pamięta, nóżki jak z waty zero lowkicków i kolan a do tego fenomenalnym bokserem nie jest i jakiejś super petardy w łapach nie ma. Gdyby pomyślał nad K1 jakieś 10 lat temu to może miałoby to jakiś sens, dziś to chyba ostatnie podrygi żeby zrobić szum wokół siebie. Wogóle dziwi mnie wielu Polskich zawodników którzy mogliby odnieść sukces powiedmzy w K1 lub MMA a jakoś przespali swój czas...no choćby takie Andrzej Wroński,chłop jak dąb jakby zaczął w odpowiednim czasie to uważam że wiele by namieszał w MMA...a tak ciągle jakoś 10-15 lat za murzynami, jak będziemy mieli dobrego zawodnika w K! lub MMA takiego na miare swiatową to pewnie te formuły walki zostaną zastąpione przez coś nowego (bardzo chciałbym się mylić)
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
Masz racje, zgadzam sie z tym. Saleta nigdy jakis rewelacyjny nie byl, poza tym to byl Kick-Boxing. Zeby walczyc w K-1 musialby mocno popracowac nad tez nad innym aspektami walki: tak jak wspomniales low-kicki, kolana, a o MMA to juz nawet nie wspominam w jego przypadku Zobaczymy co bedzie dalej, moze wkoncu sie pojawi jakis dobry zawodnik.
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
No zobaczymy co nam pokaze Nastula w Pride :) :X :) :)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
Spooko - jeszcze trochę uszczelnią system ochrony zdrowia, wprowadzą druki L-4 z kodem kreskowym... i skończy się kariera Salety jak nie będzie mógł zwolnień lekarskich przynosić :)
.
.
.
No chyba, że znajdzie jakieś inne usprawiedliwienia dla swojej niobecności w ringu , np.

"Pies zjadł moje spodenki"
"Zgubiłem gdzieś rękwice"
"Zaspałem"
"Mama mi nie pozwoliła"
"Nagle zachorowałem na białaczkę... ale pokilku dniach kuracji jestem już zdrowy i gotów do walki"
"Na znak protestu przeciwko nie zezwoleniu na paradę równości w warszawie postanowiłem nie wyjść o tej walki"
"Zrezygnowałemz walki ze względu na niekorzystny kurs rubla do rupii"
"Ring był za wąski/za długi/za wysoki/nieklimatyzowany/za twardy/zbyt kolorowy/za bardzo na północ"
"Powiedziano mi dziś rano, że gala została odwołana"
"Negocjowałem swój start w turnieju K1, ale ostatecznie z tych negocjacji nic nie wyszło"
"Zrezygnowałem z walki, bo musżę się przygotowywać do Super-Prestiżowego-Turnieju-Na-Zasadach-K1, który uświetni jedno z wydań Randki w ciemno"

Swoją drogą - jako niekwestionowany mistrz uników Saleta mógł by mieć szanse w walce z Najduchem :wink:
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
"pies zjadł moje spodenki" mi kiedyś pies pogryzł pas no i musiałem wziąść stary na rening (stopień niższy) kumple mieli ubaw!!! :) :) :) :) :)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z walką Najducha z Saletą ??
mi ostatnio na treningu zapaśniczym poszły spodenki w kroczu tak na długości od jednego kolana do drugiego...aqrat robiliśmy obalenia więc "wszystko" wyłaziło mi na wierzch (dla perwersyjnych zboczeńców- miałem gacie :) )...spytałem tylko trenera czy młodych to zbytnie nie zgorszy ale pozwolił i ćwiczyłem dalej :) jak się chce to można :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024