Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_kumpelos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

http://www.nothingtoxic.com/media/1231984160/Awesome_Head_Drop_Body_Slam_Ends_Fight_Very_Quickly

Slam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kozak


A dla mnie totalnie zezwierzęcenie niestety.
Niestety, ale mma, i kravka spowodowała, że gnoje którzy kiedyś byli leszczami dziś potrafią się bić i wykorzystują to na maksa.

Kopanie po głowie leżącego, który już ewidentnie nie walczy jest skurwysyństwem i tyle.
  • 0

budo_d.o.m.i.n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Co ma do tego mma i kravka XD z glana w łeb kopnąć każdy potrafi.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

..
Niestety, ale mma, i kravka spowodowała, że gnoje którzy kiedyś byli leszczami dziś potrafią się bić i wykorzystują to na maksa.

...

Postawiłeś debilną na pierwszy rzut oka tezę. Jesteś w stanie ją czymś podeprzeć?
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] teraz skinhedzi sa atakowani przez antife i mozecie zauwazyc ze jedni i drudzy atakuja w wiekszych grupach ;]
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

To nie są skiny tylko boneheadzi - pieprzone naziole.


ale zdajesz sobie sprawe zią że dla nich to oni są jedynymi prawdziwymi skinami, natomiast Ty jestes lewakiem?;) Zresztą mam wrazenie ze ten poczatek z deptaniem czyiś glanów był adresowany własnie do em, bardziej tradycyjnych przedstawicieli łysolków.

Ja po prostu mowie o 'naziolach'. Zwazywszy ze oni i tak wychodzą we wszystkich modelach, łyse, irokezowe, długowłose... niecały rok temu sie napierdalałem z naziolem z dredami...


Co do filmiku, no prawdziwi aryjscy wojownicy: rzucają się 8 na 1, z zaskoczenia, uzbrojeni na kobiety, starców i dzieciarnie . Biała siła! Na pewno sa bardzo dumni ze swojej męstwa i honoru.

BTW scena z 3:35 kiedy jeden łysol atakuje 4 kolesi jest wzieta z amerykanskiego filmiku na ktorym ogolonego na zero skatera sprowokowało paru frajerów.

5:10 tez jest fajnie, że niby z daleka widac jak dziwnie zamaskowany koles rysuje czerwoną gwiazde (a oni byli tam z kamerą akurat) a dzielni wojownicy bialej rasy podbiegają i go (tak troche bez przekonania) biją. "Jurgi, już Ci mowiłem wyciągnąłeś najkrotszą słomke wiec bedziesz lewakiem na naszym filmiku, koniec dyskusji" :)

Załuje ze to ogladnalem btw, wkurwa mam strasznego.
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Apropo antify: atakują naziolów grupą : "kto mieczem wojuje ten od miecza ginie".
Nie wiem, co myśleć o antifie. Z jednej strony tępią skurwysynów, a z drugiej i tak ich nie wytępią- tylko pokazują przemoc.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Apropo antify: atakują naziolów grupą : "kto mieczem wojuje ten od miecza ginie".
Nie wiem, co myśleć o antifie. Z jednej strony tępią skurwysynów, a z drugiej i tak ich nie wytępią- tylko pokazują przemoc.


Po pierwsze termin Antifa obecnie wykorzustują praktycznie tylko organizacje anarchistyczne i skrajnie lewicowe. Antyfaszyzm - rowniez bardziej bezposredni - ma wiele oblicz i wrzucanie każdej akcji z biciem nazioli do worka z napisem "antifa" jest mocno naciągane.

Co do przemocy to wiele było dyskusji na budo o tym, i zawsze wnioski forumowego betonu byly takie same: że ci i ci są tacy sami i siebie warci. Z niewiadomych dla mnie przyczyn nie trafiały do nich argumenty że naziole to ci ktorzy biją ludzi za to ze naszywka zla, kolor skory nie odpowiedni, wlosy za dlugie, albo nos zbyt garbaty, napierdalaja dzieciarnie, kobiety, starych i mlodych a antyfaszysci to ci ktorzy biją (no... przynajmniej probuja) nazioli. Tylko.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Lubię Chumbawamba.





Jestem antynazi? :D

Hmm, w sumie jestem. A faszystów też nie lubię.
Najbardziej mnie wkurwiają takie małoletnie łyse pały, co wyglądają jak Gollum po świętach - z tych filmów. Wyglądają jak narkomani, w kupie kurwy mocne.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Ziomuś, bo ich rzycie to ólica, ty tego nie kminisz, ją ją.
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Nie. Ich życie to nie ulica. Ich życie to patologia w rodzinie, brak celu i ambicji.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Mes, antifa szuka nazioli nawet tam gdzie ich nie ma - dla wielu z nich ja jestem naziolem bo nosze polska flage na kurtce - co kilka razy mi okazali.
A co do bone'ow - oni sami sie odlaczyli przeca i sami sie tak zaczeli nazywac.
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
dobra chlopaki trzeba troche wyluzowac ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Mes, antifa szuka nazioli nawet tam gdzie ich nie ma - dla wielu z nich ja jestem naziolem bo nosze polska flage na kurtce - co kilka razy mi okazali.
A co do bone'ow - oni sami sie odlaczyli przeca i sami sie tak zaczeli nazywac.


No bo nie da sie ukryc ze bawi sie w to takze sporo mlodociano-gniewnych pancurkow ktorzy w kazdym widza naziola (dobrze ze my jestesmy madrzejsi i zaden z nas np. nie widzi w każdym kto sie z nim nie zgadza komunisty, co nie zią? :) ).

Co do bonehead to pokaz mi jednego naziola w polsce ktory samego siebie tak nazywa. Dla nich oni sa skinheads, a Ty jestes udawajka. :)
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

dobra chlopaki trzeba troche wyluzowac ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Wirek chciał mi się wbić na kompa po odpaleniu tej strony.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
@Mradu

Nie zaglebialem sie w ten temat kto jest dokladnie kim. Nie mam nic do Ciebie i do Twojego stylu bycia, ubierania sie, czego sluchasz, co lubisz i jakie sa Twoje przekonania. Moze i zbyt powierzchownie spojrzalem na sprawe ale w zyciu jest tak ze jak Cie widza tak Cie pisza.
Widzialem raz w Gdansku akcje kiedy 3 skinow/boneheadow ( nie zaglebiam sie w to ) pobilo chlopaka pewnie za jego charakterystyczny wyglad. Lysi, glany, mieli charakterystyczne pomaranczowe kurtki. Pierwsze skojarzenie - skin. W pociagu w przedziale siedzialem z kolesiem ktory ewidentnie wyglada na naziola. Na szyi wisiorek ze swastyka i w reku ksiazki Nitschego. Nie bede sie pytal - przepraszam czy pan jest naprawde nazista? Pierwsze skojarzenie - naziol. Lepiej trzymac sie od niego z daleka.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Obejrzalem drugi raz ten filmik i kurwa nie moge. Mozesz mnie nazwac nietolerancyjnym i ostatnim skurwi**** ale takich ludzi ja ci trzeba odrazu eliminowac. I nie to ze pojdzie sobie jeden z drugim do wiezienia i bedzie zyc za nasze pieniadze. W pierdlu sie nakoksuje, wyjdzie z jeszcze bardziej zryta bania i zrobi komus wieksza krzywde. Wraca sobie jakis czlowiek po ciezkim dniu pracy a te smiecie napadaja go i leja za nic. Dla zabawy. Pomysl sobie ze to Twoj ojciec albo syn. Wybaczylbys? Ja nigdy. Taki jest swiat ze taka brutalna przemoc mozna pokonac tylko wieksza przemoca. Bo co bedziesz go resocjalizowal? Powie Ci w oczy ze rozumie i przeprasza a kiedy sie odwrocisz zeby odejsc wjebie Ci noz w plecy.
  • 0

budo_smyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Dla mnie to jest skurwysyństwo w najgorszej postaci. Nie zwracają uwagi na to kogo napierdalają, a w 99% przypadków przewaga ich przewaga liczebna jest minimum dwukrotna.
Widziałem film dokumentalny i było w nim, że skin (bone)headzi zabili w moskwie dziewczynke 7 letnią (przebili jej ciało gazrurką ) i się tym chwalili i uważali, że to coś wspaniałego.
Zwierzęta.

Zwierzęta nie zabijają dla przyjemności, nie obrażaj zwierząt ;)
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
" Taki jest swiat ze taka brutalna przemoc mozna pokonac tylko wieksza przemoca"

Taki jest świat, że takie rozwiązania nigdzie nie prowadzą, a ludzie nie potrafią tego zrozumieć ;]
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
A ja tam się cieszę z tego, że jestem starszy od Mradu o lat naście i problemy kto jest, a kto nie jest prawdziwym skinem mam od lat głęboko miedzy zwieraczami :D

Sorry Mradu, ale wyrośniesz z tego.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
To nie ustalam zasady gry :) jak mawial W.Churchill ' w stosunku do ludzi badz mily i usmiechniety ale za plecami zawsze nos wielki kij ' :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024