Skocz do zawartości


Zdjęcie

a jak myślicie....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_odadomazaka
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

a jak myślicie....
czy nie spadając na czachę można sie nauczyć salta w tył (czy w przód). moim zdaniem za dużo tu expertów co to komixy czytają zamiast ćwiczyć i próbować . Sporo tu gadania o niczym jakiś bzdurach fundamentalnych i robienia z siebie "joł elo ziomali" ,niż faktycznej pracy włożonej w kreowanie własnej osoby .najsensowniejsza zasada jakiej zawsze sie trzymałem i stosuję ją do dziś brzmi "RÓB NIE PIER...", bo tylko tak można coś osiągnąć . A nie robić fikołki na mięciutkich materacach żeby siniaczków na łapkach nie było. sory ale to chyba jakieś nieporozumienie. abayo
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: a jak myślicie....

moim zdaniem za dużo tu expertów co to komixy czytają zamiast ćwiczyć i próbować . Sporo tu gadania o niczym jakiś bzdurach fundamentalnych i robienia z siebie "joł elo ziomali" ,niż faktycznej pracy włożonej w kreowanie własnej osoby .najsensowniejsza zasada jakiej zawsze sie trzymałem i stosuję ją do dziś brzmi "RÓB NIE PIER...", bo tylko tak można coś osiągnąć .


Nie chcesz - nie czytaj. Po co masz tracić czas na czytanie "bzdur" i komiksów. W tym czasie możesz wg swojej zasady RNP zrobić 117 pompek i 37 przysiadów. Niektórzy zadając pytania oczekują po prostu potwierdzenia - czy komuś wychodzi tak samo, albo czy w taki sam sposób podchodzi do techniki. Po to jest to forum. Niektórym mogą się wydać dziwne takie pytania w stylu jak zrobić salto albo jak ułożyć nogę w UCHI-MATA i wydać się te pytania na niemożliwe do wytłumaczenia drogą korespondencyjną. Ale całkiem możliwe że właśnie zadający pytanie odczyta z odpowiedzi innych właśnie to czego oczekiwał.

Pozdrowionka
  • 0

budo_mulan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: a jak myślicie....
w kazdej dyscyplinie sportu trzeba ostro trenwac by osiagnac postawiony przez siebie cel.
ostre treningi plus rozsadne odzywanie musi dac nam w pewnym sensie satysfakcje z postawionego wczesniej celu. nie zamulac sie sie fast foodami tylko " w plecak szmate i na mate "

pozdrawiam
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: a jak myślicie....
Witam

No ja nie podważam istoty ciężkiego treningu. Nic go nie zastąpi. Ale po to jest forum żeby na nim pisać i czytać. W wolnych chwilach po treningu - jak łapy są w stanie pisać jeszcze po klawiaturze - to dlaczego nie można chcieć zapytać się o coś czy podzielić z innymi wrażeniami? Jak napisałem wyżej - jak ktoś nie chce to niech nie czyta - a jak czyta to niech nie krytykuje.
Z innej beczki - dla mnie to jest bardzo fajna sprawa że istnieje jeszcze około treningowa otoczka - troche faktów, mitów i legend z historii Judo. Bo to przyciąga młodych ludzi sprawia że trenują COŚ i większość początkujących właśnie to przyciąga - nie od razu są profesjonalnymi zawodnikami.
Tak samo dzielenie się wrażeniami z treningów i pytania o błache sprawy - tudzież pytania na które wydaje się że odpowiedzi udzielić nie można korespondencujnie - ale to sprawia że taki adept sztuk walki cieszy się z tego że trenuje. Pokazuje - "patrzcie trenuję Judo, tak samo jak Wy".

Hmmm... nie wiem czy ktoś mnie zrozumie...
(:

Pozdrowionka
  • 0

budo_morfiusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: a jak myślicie....
Langus7 ja Cie rozumiem i całkowicie Cię popieram.Miło jest przyjść z treningu i sobie napisać,że w koncu coś wyszło,że Taki mały kroczek dla Ludzkości a wielki dla Nas sie udał :)


czy nie spadając na czachę można sie nauczyć salta w tył (czy w przód). moim zdaniem za dużo tu expertów co to komixy czytają zamiast ćwiczyć i próbować . Sporo tu gadania o niczym jakiś bzdurach fundamentalnych i robienia z siebie "joł elo ziomali" ,niż faktycznej pracy włożonej w kreowanie własnej osoby .najsensowniejsza zasada jakiej zawsze sie trzymałem i stosuję ją do dziś brzmi "RÓB NIE PIER...", bo tylko tak można coś osiągnąć . A nie robić fikołki na mięciutkich materacach żeby siniaczków na łapkach nie było. sory ale to chyba jakieś nieporozumienie. abayo


Jeżeli chodzi o Twoją wypowiedz to widzisz dobrze jest poczytać tutaj posty,przynajmniej człowiek dowie sie co to jest kata w Judo....nieprawdaż ?? A moze jeszcze Ci nikt na to pytanie nie odpowiedział. Także widzisz ludzie tutaj pytaja sie o różne rzeczy,i na rózne pytania dostają odpowiedzi...
Pozdrawiam
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: a jak myślicie....
ODADOMAZAKA:
czy nie spadając na czachę można sie nauczyć salta w tył (czy w przód). moim zdaniem za dużo tu expertów co to komixy czytają zamiast ćwiczyć i próbować . Sporo tu gadania o niczym jakiś bzdurach fundamentalnych i robienia z siebie "joł elo ziomali" ,niż faktycznej pracy włożonej w kreowanie własnej osoby .najsensowniejsza zasada jakiej zawsze sie trzymałem i stosuję ją do dziś brzmi "RÓB NIE PIER...", bo tylko tak można coś osiągnąć . A nie robić fikołki na mięciutkich materacach żeby siniaczków na łapkach nie było. sory ale to chyba jakieś nieporozumienie. abayo

Kręciel:
Kim ty, kurwa, w ogóle jesteś pajacu?! Nie masz pojęcia co to jest kata a śmiesz wtrącać swoje 3 zdania i krytykować ludzi, którzy się na tym znają. Chcesz się nauczyć salta, to zapisz się na forum akrobatyczne! Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o walce sportowej, bądź jej aspektach teoretycznych, to morda w kubeł i czytaj co piszą mądrzejsi od ciebie.
Trochę pokory, śmieszny człowieczku...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024