Skocz do zawartości


Zdjęcie

Worki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_hadou
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Worki
Może ktoś mi pomóc w zakupie najlepiej przez Neta worka treningowego takiego ok. 100cm wysokości. Czym ma się kierować podzczas zakupu na co zwracać uwage. A i jeszcze jedno z racji tego że w domu mam dosyć wysoko sufit to mam zamiar przyczepić worek do takiego haka montowanego na ścianie (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Jak ktoś wie gdzie można taki hak dostać to bardzo prosze o link :wink:
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
Ja mam worek 1m firmy "unknow" z dziwnego materiału taki szorski ; )) i wytrzymał 1,5roku a dałem za niego coś ~100zł
W tym moim poscie chodzi o to, że nie zawsze super extra firmówka, z jeszcze bardziej extra materiału jest super extra ; )))
Mozna mieć dobry sprzet za niska cene ; )

Why przez neta ?
Pokręć sie po mieścinie i popytaj w sportowych o ich spzret jaki moga sprowadzić, gwarancje na to i już ! Testuj ; P
  • 0

budo_hadou
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
W moim mieście jest tylko jeden dobry sklep z tego typu sprzętem i wykorzystuje swój "monopol" i ma naprawdę extramalne ceny. Dosłownie.
Dlatego wolę kupić coś przez internet 8O
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
Przez neta to bierz tylko polecone przez kogoś.
Nie zoabczysz tak na chłopskie oko jak szwy wygladają albo mocowania czy solidne i co w środku i jak wyglada materiał z którego jest wykonany itp. [ jakbys kupował wory coś z allegro choć spróbuj tam mozesz dorwac coś ciekawego ]

Najlepiej skórzany[do tego mozna byc w miare pewnym jesli chodzi o kupowanie w ciemnio], przynajmniej mi sie tak wydaję, tylko też nie przesadzaj i nie kupuj żadnej cielecej ; P
  • 0

budo_hadou
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
Ano właśnie dlatego prosiłem o pomoc. A może Ty zlotyelfie możesz polecić jakis konkretny model?
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
LINK
Masz tu link ^^^^ na zachete poszperaj w budo wiem ze były jeszcze jakieś tematy o workach.
No i zobacz te allegro ! ; ))
  • 0

budo_hadou
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
Wielkie dzięki. poklon
A tak wogóle to istnieje jakiś lepszy sposób na poprawienie głównie szybkości kopnięć (bo głownie na tym mi zalęży) niż trenowanie na worku. Ja widziałem niedawno takie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Czy to się nadaje? Nie mam bowiem na razie dużych funduszy na skórzany worek ale może początkującemu takie coś wystarczy?
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
Skoro juz jest temat to...
wiecie może gdzie mozna kupic taka mini "platforme" z czterema otworami i hakiem?
bo już mam cztery dziury w suficie za każdym razem co nowy to niby lepszy hak a kazdy nic nie wart, poprostu się ksyją. Chodzi mi o sklep internetowy szukalem ale znalesc nie moge...


swoją drogą to chyba za dużo pary mam w łapach :lol: 8)
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
Gruby --- w kslepie denikena chyba widziałem taka platforme

Hadou --- dynamicznie końcówki staraj sie kopać, tylko nie rzucaj miesem szkoda stawów [np. stoisz bokiem i na wysokośc kolana kopniecie boczne dynamicznie seria np.3razy, albo z przytrzymaniem 1 kopniecie a 2 dynamicznie]
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki

A tak wogóle to istnieje jakiś lepszy sposób na poprawienie głównie szybkości kopnięć (


To technika. Zobacz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_hadou
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
Ok thanks ale czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat takiego dmuchanego worka umieszczeonego pod linkiem w moim ostanim poście. W sklepie gościu mi powiedział że to są worki dla dzieci bo te nie powinny w tym wieku mocno kopać, tymczasen pod tym linkiem w nie ma nic na ten temat :?:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
Piłka refleksówka?

Dołączona grafika

Dobra, dla zaawansowanych. Dla dzieci kompletnie nieprzydatna.

A jak masz na myśli dmuchany worek na podstawie, to zapomnij. Nie nadaje się do niczego.
  • 0

budo_julas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki
nie wiem gdzie znajduje się miejscowość w której mieszkasz-sorry,ale
Ja jestem z poznania i kupiłem worek duży, ciężki za ok. 150 zł. w hurtowni sportowej. Więc jak masz jakąś w okolicy to uderzaj od razu. Większość hurtowni "zapowiada" że tylko hurt- ale jak pogadasz to i w detalu da radę. Worek zrobiony z sztucznej (chropowatej) skóry- po roku codziennego używania (piąstki i kopnięcia) przetarty w jednym miejscu, naprawa 20 zł i można uderzać dalej. :twisted: Pozdro
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worki

Skoro juz jest temat to...
wiecie może gdzie mozna kupic taka mini "platforme" z czterema otworami i hakiem?
bo już mam cztery dziury w suficie za każdym razem co nowy to niby lepszy hak a kazdy nic nie wart, poprostu się ksyją. Chodzi mi o sklep internetowy szukalem ale znalesc nie moge...
swoją drogą to chyba za dużo pary mam w łapach :lol: 8)

Miałem taki problem. To znaczy nie z nadmierną parą w łapach (tej nigdy za dużo :) ), tylo z mocowaniem worków.
Dwa haki się mi rozwaliły.

Teraz mam takie ustrojstwo dziwne: Kawałek małej stalowej szyny (takiej 2cm na 15 cm około) poziomo leży sobie nad dzirą w suficie na betonie, a wkręcony jest w niego trzpień pionowo przechodzący przez tę dziurę. Trzpień ma na dole oczko, w którym wisi sobie worek.
Bardzo solidne rozwiązanie i dość łatwe w montarzu, bo szyna z trzpieniem połączone są ruchomą stalową beczułką, dzięki czemu można to łatwo zamontować od dołu - wsuwa się toto w dziurę w suficie i siła ciążenia sprawia, że szyna ustawia się poziomo w stosunku do trzpienia i opiera na betonie. Potem zaślepka, dokręcasz i masz.

Ja wiem, że to brzmi dość zawile, ale w dobrym sklepie z artykułami metalowymi Wam to pokażą i objaśnią jak działa.



No a worek najlepiej ze skóry kupić. I to z grubej.
No i zwrócić uwagę z czego ma paski, czy solidne i czy solidnie jest szyty.
Koszt to niestety kilka stów.


No i nie wypychać piachem ani trocinami, bo potem po każdym treningu wszzystko pokrywa wstrętny pył. :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024