Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kick-Boxing + Boxing


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Tak jestem z sekcji ursynowskiej, byłem w Węgrowie, moja skromna osoba przewinęła się nawet w jednym z twoich wcześniejszych postów w tym wątku - może nie bezpośrednio ale...



tym o najlepszej walce w semi? a zreszta bez roznicy i tak pozdrawiam - fajnie czasem trafic na sensowne posty a nie sledzic klotnie jakichs oszolomow (bez urazy)
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Sam jesteś LOL , przyznałeś się że nie trenujesz, to po jakiego chuja się wypowiadasz, sorry za słownictwo bo teraz to mnie z lekka wkurzyłeś. Powiem ci , że w semi czy lite mamy podobne osiągnięcia, może w lite jest mniej zawodników ale ja tu nic nie widze za nie właściwego. Inne klubu wystawiają 1-2 zawodników. Pamiętam , że RT jakiś czas temu tylko 2 wystawił, oboje nie przeszli eliminacje w sumie to też procentowała w moim odejściu z tamtą.


LoL - z angielskiego - lots of laugh, to tak jakby zrobic usmieszek i nie odnosi sie do zadnej osoby...

Pytales sie w topicu o laczenie boksu z KB i o jakies kluby w Wawie... Wiec Ci powiedzialem gdzie najlepiej zebys sie udal na boks. I nie napisalem ze nie trenuje - napisalem ze nie trenuje KB...

Wracajac do tego ze niby sie wstydze powiedziec gdzie trenuje - to wystarczy kliknac w moja strone startowa. I faktycznie wstydze sie tego ze trenuje przy ulicy Mandarynki, gdzie treningi boksu prowadzi Henryk Petrich a sekcja jest pod patronatem legii... Ale jak nie wiesz co znaczy LoL to pewnie nawet nie wiesz kto to jest Henryk Petrich....

W zasadzie szkoda mi juz slow w tym topicu ale policzylem dokladnie:
18 reprezentantow w semi jest z waszego klubu, tymczasem w fullu i lighcie dwoch. Zreszta jest to do wgladu na stronie PZKB. I jeszcze raz przypomne o co mi chodzi, bo chyba w ogole nie rozumiecie: poniewaz specyfika walki w semi jest ZUPELNIE inna niz w light i full kontakcie, na podstawie tego ze cala reprezentacja polski w semi (poza jednym czlowiekiem) jest z waszego klubu nie mozecie mowic, ze jestescie najlepsi w KB w Polsce, czy nawet Warszawie. Jestscie najlepsi w SEMI, a nie w Kick Boxingu...
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

[
W zasadzie szkoda mi juz slow w tym topicu ale policzylem dokladnie:
18 reprezentantow w semi jest z waszego klubu, tymczasem w fullu i lighcie dwoch. Zreszta jest to do wgladu na stronie PZKB. I jeszcze raz przypomne o co mi chodzi, bo chyba w ogole nie rozumiecie: poniewaz specyfika walki w semi jest ZUPELNIE inna niz w light i full kontakcie, na podstawie tego ze cala reprezentacja polski w semi (poza jednym czlowiekiem) jest z waszego klubu nie mozecie mowic, ze jestescie najlepsi w KB w Polsce, czy nawet Warszawie. Jestscie najlepsi w SEMI, a nie w Kick Boxingu...


no dobra, to liczymy jeszcze raz:) na 17 osob z KS Piaseczno w kadrze (seniorzy i juniorzy) 9 osób (ponad połowa) to light albo full. niektórzy zawodnicy są w kadrze i w semi i w lighcie, co łatwo wyczytać na stronie PZKB:)) (co znaczy, ze informacje nie sa super aktualne, ale co tam. na pewno doszla jedna dziewczyna w semi +70)
to niesamowite jak Ci zawodnicy sobie daja rade w obu tak roznych formulach, musza byc jacys dobrzy chyba:)))
a na mandarynki macie tez kicka, co nie? kolega chodzil i podobalo mu sie. ale nie znam zadnych zawodnikow od was.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

LoL - z angielskiego - lots of laugh, to tak jakby zrobic usmieszek i nie odnosi sie do zadnej osoby...

Pytales sie w topicu o laczenie boksu z KB i o jakies kluby w Wawie... Wiec Ci powiedzialem gdzie najlepiej zebys sie udal na boks. I nie napisalem ze nie trenuje - napisalem ze nie trenuje KB...

Wracajac do tego ze niby sie wstydze powiedziec gdzie trenuje - to wystarczy kliknac w moja strone startowa. I faktycznie wstydze sie tego ze trenuje przy ulicy Mandarynki, gdzie treningi boksu prowadzi Henryk Petrich a sekcja jest pod patronatem legii... Ale jak nie wiesz co znaczy LoL to pewnie nawet nie wiesz kto to jest Henryk Petrich....

W zasadzie szkoda mi juz slow w tym topicu ale policzylem dokladnie:
18 reprezentantow w semi jest z waszego klubu, tymczasem w fullu i lighcie dwoch. Zreszta jest to do wgladu na stronie PZKB. I jeszcze raz przypomne o co mi chodzi, bo chyba w ogole nie rozumiecie: poniewaz specyfika walki w semi jest ZUPELNIE inna niz w light i full kontakcie, na podstawie tego ze cala reprezentacja polski w semi (poza jednym czlowiekiem) jest z waszego klubu nie mozecie mowic, ze jestescie najlepsi w KB w Polsce, czy nawet Warszawie. Jestscie najlepsi w SEMI, a nie w Kick Boxingu...


No z tego co rozumiem to ćwiczysz Boks , a boks ma się nijak do kicka. Mogłem też iść na mandarynki i nie poszedłem i dobrze zrobiłem, macie osiągnięcia młodzieżowe , nawet na waszej stronie jest. W sumie wiem, że na Mandarynki oprucz ks piaseczna jest to też sensowny klub. Wiesz co mnie co mnie interesuje? Co osiągnął Przemysław Ziemnicki w Lite contakt. IImiesjce. No i co teraz powiesz.
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

[ Wiesz co mnie co mnie interesuje? Co osiągnął Przemysław Ziemnicki w Lite contakt. IImiesjce. No i co teraz powiesz.


o bogowie...

cały czas zasłaniasz i podniecasz się tym II miejscem trenera ..

co teraz ja powiem? otóz gówno- bo oczywiscie osiagnieca indywidualne trenera sie licza ale to nie one a wlasnie trener wyszkoli tzn moze wyszkolic dobrego zawodnika..

takze to twoje bzdurne "ohoh moj trener ma drugie miejsce (i to w light contact,lol) i wymiatam" nie jest zadnym argumentem.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Oj tam przejeliście sie , że ktoś tam napisałał i jaki moderator?? Z tego co pamiętam to nick miał pbek. Z tą dżwignią to tak że w tym klubie co jestem ani razu żadnych głupot nie zrobiłem typu dżwignia.


tt48 kliknij na link poniżej tak dla odświeżenia pamięci...
Chyba odchodzę z tego działu
Wielki dziennikarski talent nas opuścił wtedy... :cry:
:rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

[ Wiesz co mnie co mnie interesuje? Co osiągnął Przemysław Ziemnicki w Lite contakt. IImiesjce. No i co teraz powiesz.


o bogowie...

cały czas zasłaniasz i podniecasz się tym II miejscem trenera ..

co teraz ja powiem? otóz gówno- bo oczywiscie osiagnieca indywidualne trenera sie licza ale to nie one a wlasnie trener wyszkoli tzn moze wyszkolic dobrego zawodnika..

takze to twoje bzdurne "ohoh moj trener ma drugie miejsce (i to w light contact,lol) i wymiatam" nie jest zadnym argumentem.


tt48 wymiata glownie w ortografii:))) a Ziemnicki (ktory wcale nie jest jego trenerem, tak na marginesie) jest rzeczywiscie zajebisty i szkoli bardzo dobrze. Generalnie w sekcji srodmiescie to wlasnie trenerzy (Piotrek Bąkowski [mistrz motywacji, slowo daje!] tam prowadzi grupę zaawansowaną) sprawiają, że jest uważana za bardzo dobrą. Chłopaki się naprawdę znają na rzeczy i powoli tworzy sie tam prawdziwa grupa, jesli wiesz, co mam na mysli. Co nie zmienia faktu, ze tt48 argumentuje bez sensu:)
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
w ogole sorry za ten wtret o ortografii, ale mnie boli, jak to czytam, naprawde:)
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Jezzzzzzuuuuuuuuuuuuu ten temat sie robi chujowy na maksa:P
juz jest gadaka o jakis zawodach, kto lubi jaka formułe itd a chodziło tylko o to czy opłaca mu sie połaczyc boks z KB :)
(na moje moze i fajnie ale zbytnich widocznych efektów to raczje niebedziesz miał)
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Wiesz co mnie co mnie interesuje? Co osiągnął Przemysław Ziemnicki w Lite contakt. IImiesjce. No i co teraz powiesz.


To gratuluje panu Ziemnickiemu... Jeszcze zreszta moglbym powiedziec co osiagnal Henryk Petrich (ale nazwisko mowi samo za siebie). Ale to juz mogles zostac w Red Tigerze bo tam przeciez treningi prowadzila nawet byla wice mistrzyni Europy w lighcie, ktora swoja droga kiedys trenowala w waszym klubie...

Olalan - moze nie kojarzysz zawodnikow z Mandarynki dlatego ze klub nazywa sie Golem Warszawa i pod taka nazwa startuja. I z tego co wiem to ani Zajac, ani Kapron, ani paru innych juniorami juz nie sa... Co do tego liczenia to naprawde nie wiem czy te sama strone ogladamy... Zreszta masz racje w jednym - poczekajmy az uaktualnia tamte dane.

A skoro boks nic nie ma do KB (chociaz z tym "nic" to bym nie przesadzal) to ponawiam pytanie: po co zalozyles ten topic???
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
tylko czekac az tt48 przepisze sie na karate tsunami i oznajmi nam ze wreszcie dojrzal prawde i to jest jednak najskuteczniejsza sztuka walki i bedzie staral sie nas przekonac ze klub w ktorym cwiczy jest boski i najlepszy...
tt48 mam dla ciebie dobra propozycje,przestan gadac a zacznij cwiczyc
tyle ode mnie pozdro.
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
no i chuj ze ma 2 miejsce light contact , u mnei w klubie jest koles mistrz swiata (wcale nie trener na dodatek)full contact 91+kg i co nie mowie ze mam najlepszy klub w polsce buahahha, sa dobre kluby , sa chujowe , ale nei ma najlepszego na moje
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Niema najlepszego klubu, moga byc najlepsi zawodnicy:D
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Chciałbym wrócić do tematu. Myślę, że techniki ręczne są podstawową bronią każdego wojownika a trening boksu może być jednym ze sposobów na doskonalenie jej uzywania. Jest sporo różnic pomiędzy boksem i kick boxingiem wynikających z przepisów walki sportowej i dobrze jest zdawać sobie z tego sprawę podejmując trening boksu jako uzupełnienie kick boxingu. Uważam, że jeżeli czas pozwala to trening boksu może byc wartościowym uzupełnieniem treningów kick boxingu.

Ostatnio nawet karatecy doszli do wniosku, że warto uzupełniać techniki karate boksem. Był nawet taki temat na forum karate "Czy warto uzupełniac karate technikami bokserskimi" czy coś w tym rodzaju.


pozdrawiam Kwiat
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Dobra mnie to już nie bawi sam założyłem ten wątek i po wątku bo stał się przepychaną słów.
Olałan masz racje walnąłem głupotę bo przecież z Ziemnicki miałem jeden trening.
Mam treningi z Piotr Bąkowski, przyznam się że tak energicznego trenera jeszcze nie widziałem,
Ogólnie zaskoczył mnie pozytywnie, ale jak szedłem do KS Piaseczno to powiedziałem sobie .
Jeśli ono podobno są najlepsi to trenerzy muszą być naprawdę dobrzy. No Ziemnicki totalnie mnie
Zaskoczył te jego kopnięcia ogląda się z podziwem, po jakimś czasie się przyzwyczaiłem. Ma tak szybkie
Nogi że nie wiadomo kto. Piotr też mnie zaskoczył, fajnie improwizuje , a co najważniejsze widać że ma do tego
Smykałkę. Moim marzeniem jest aby tak się bić ja Piotrek , chociaż przynajmniej mu dorównywać.

Aha ja tu już nie pisze w tym wątku bo nie ma po co , ja uważam za temat zamknięty bo trzeba sobie przypomnieć jaki był. Kick-boxing+boxing. A do ortografii, jestem dyslektykiem wybaczcie mi nie
Wszyscy rodzą się bez wad.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Wiesz co mnie co mnie interesuje? Co osiągnął Przemysław Ziemnicki w Lite contakt. IImiesjce. No i co teraz powiesz.


To gratuluje panu Ziemnickiemu... Jeszcze zreszta moglbym powiedziec co osiagnal Henryk Petrich (ale nazwisko mowi samo za siebie). Ale to juz mogles zostac w Red Tigerze bo tam przeciez treningi prowadzila nawet byla wice mistrzyni Europy w lighcie, ktora swoja droga kiedys trenowala w waszym klubie...


Teraz to mnie rozśmieszyłeś i złamie przepisz bo przecież nie miałem pisać, ale nie mogłem się powstrzymać. Uwierz mi kick-boxing w RT to jest czysta amatorka , w sumie nic ciekawego za 150zł miesięcznie. Nie chce już powracać do tego RT. Powiem tylko szkoda kasy na ten klub. Bo jeśli Ziomek który ćwiczy 5lat leje się na pałę to o czymś to świadczy, ale co mnie to obchodzi. RT mnie interesuje tyle ile zeszło roczny śnieg.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

jestem dyslektykiem

to wiele wyjaśnia :)
  • 0

budo_scarcita
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
sorry, ale caly ten topik nie ma sensu, dyskusja o semi i o ks piaseczno tym bardziej. powiedzialam, co wiedzialam.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
ale przynajmniej jest sie z czego pośmiac :)
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Teraz to mnie rozśmieszyłeś i złamie przepisz bo przecież nie miałem pisać, ale nie mogłem się powstrzymać. Uwierz mi kick-boxing w RT to jest czysta amatorka , w sumie nic ciekawego za 150zł miesięcznie. Nie chce już powracać do tego RT. Powiem tylko szkoda kasy na ten klub. Bo jeśli Ziomek który ćwiczy 5lat leje się na pałę to o czymś to świadczy, ale co mnie to obchodzi. RT mnie interesuje tyle ile zeszło roczny śnieg.


Owszem - swiadczy o tym ze Ziomek nie umie walczyc... W kazdym klubie takich znajdziesz... Zrobiles na tym forum juz wspaniala antyreklame RT z pomoca paru innych osob, a teraz zaczales temat o laczeniu boksu z KB zaczynajac od slow: "trenuje KB w KS piaseczno...". Z punktu widzenia osoby, ktora ma powiedziec czy warto laczyc czy nie boks z KB, mozesz sobie nawet trenowac w Emeryt Ciechocinek, a innych to nie interesuje...

Potem piszesz o tym ze jednak u Ciebie trenerzy ucza wszystkiego dobrze i nic nie bedziesz zmienial (co jest jawna bzdura, bo zaden trener KB nie nauczy Ciebie boksowac tak jak trener boksu).

A w koncu wypalasz ze jestescie najlepsi??? I wiesz w jednym sie zgodze - nie pisz juz wiecej - dorosniesz, dluzej potrenujesz, moze nawet sie pouczysz czegos na ten temat - wtedy zacznij sie dzielic "wiedza".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024