Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kick-Boxing + Boxing


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

przy dzisiejszym rozwoju specjalizacji kick-boxingu trening samiego boksu nie jest wskazany a już na pewno nie z trenerem boksu który nie zna struktury walki w kicku. W konfrontacji boksera z kick-boxerem (obaj na podobnym poziomie rozwoju sportowego) i pojedynku wg regulaminu kick-bokxingu bokser nie powinien mieć żadnych szans. Chyba że kicker jest słabszy w tak jak wcześniej powiedziałem w rozwoju - psycho motorycznym. Dokładna analogia powinna wystąpiś również w drugą stronę.


wieeeedzialam :)

...no ale skoro nie ma w miescie boksu......
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Mnie to zadziwia do dziś sposób trenowania, teraz się nie dziwie, że jesteśmy najlepsi. :)


Buhahahahaha.... W czym wy niby jestescie najlepsi??? W swoim semi??? Wez daruj sobie takie teksty bo to nawet pod glupote nie podchodzi.... A semi contact to jest obraza kick boxingu.
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
mozesz uzasadnic swoja wypowiedz??? dlaczego niby obraza? 8O
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
haha, nastepny specjalista od semi... jeszcze napisz, ze to dla dziewczyn i gejow. i ze semi jest chujowe, bo raz go trafisz a sedzia juz przerywa. albo raz dostaniesz lekko w brzuch a przeciwnik ma punkt. no prosze Cie!
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Sluchaj kazdy robi co lubi. Lubicie semi - OK. Ale nie wypisujcie ze jestescie najlepsi w kraju w KB. Napiszcie po prostu prawde - jestescie najlepsi w semi i tylko o to mi chodzi.

A jesli chodzi o zasady w semi to sie nie bede czepial. Ja sie tylko zastanawiam czy jak na zawodach w semi startuja dwa czasem trzy kluby (Gdansk, Gdynia, Piaseczno), a w niektorych kategoriach sa zawodnicy np. tylko z jednego klubu - To macie jakas satysfakcje, ze wygraliscie??? Ja bym nie mial...
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Ja sie na kicku tak za dobrze nieznam tak tylko wpadłem poczytac:P(dwa miechy chodizłem na kicka bo czasu mi zabrakło) ale zauwazyłem ze tt48 zachwala kazdy klub do jakiego nalezy - ostatnio był "red tiger"(wychawalał ze najlepsi trenerzy i wogóle), ale chyba go zmieniłes bo wszyscy mowili ze to najbardziej chujowy klub! :wink:
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Ale ja na twoim miejscu dołozyłbym do KB jakis styl walki w parterze np Bjj albo vale tudo!!
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Perminator - ostatni Puchar Polski wygralismy I miejsce druzynowo i w semi i w light..
Nie tylko Gdynia, Gdansk i my w semi startujemy....
A i semi na pewno obraza Kick-boxingu nie jest.

pzdr
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Perminator - ostatni Puchar Polski wygralismy I miejsce druzynowo i w semi i w light..
Nie tylko Gdynia, Gdansk i my w semi startujemy....
A i semi na pewno obraza Kick-boxingu nie jest.

pzdr


A pamietasz przedostatni turniej w semi, ktory sie nie odbyl? Przed strefa fulla (nie pamietam gdzie to bylo)?
Racja nie tylko wy. Czasem sie dolancza jakies niedobitki, ale jak patrzylem ostatnio w Wegrowie na listy startowe w semi to wiekszosc kategorii to byli zawodnicy tylko i wylacznie z KS Piaseczno. I tak sobie pomyslalem - Przeciez gdybym na codzien z tymi ludzmi trenowal i potem tych samych ludzi na zawodach spotykal ( i jeszcze zawody ponoc miedzynarodowe byly :) ) - to bym nie mial zadnej satysfakcji z wygranej i zadnej frajdy z zawodow... Czy wam to nie przeszkadza?
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Sluchaj kazdy robi co lubi. Lubicie semi - OK. Ale nie wypisujcie ze jestescie najlepsi w kraju w KB. Napiszcie po prostu prawde - jestescie najlepsi w semi i tylko o to mi chodzi.

A jesli chodzi o zasady w semi to sie nie bede czepial. Ja sie tylko zastanawiam czy jak na zawodach w semi startuja dwa czasem trzy kluby (Gdansk, Gdynia, Piaseczno), a w niektorych kategoriach sa zawodnicy np. tylko z jednego klubu - To macie jakas satysfakcje, ze wygraliscie??? Ja bym nie mial...


Nie będę się wypowiadał mam to gdzieś, ja kurde chce trenować kick-boxing,a nie zapierniczać po różnych klubach. Ja tam to chszanie może ma wady może ich nie ma mam to gdzieś..... I tak chyba w Warszawie lepszych nie ma klubów , no może Sawicki, ale mam to już głęboko gdzieś. Jak chcesz wiedzieć to trenujemy semi i lite kontakt i widać, że masz kompleksy, ciekawe gdzie ty trenujesz? Zobacz sobie ile ludzi jest w reprezantacji z ks piaseczna. Kurna i znowu ktoś pomyśli że bronie, nic nie bronie, napisałem tylko fakt.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Ja sie na kicku tak za dobrze nieznam tak tylko wpadłem poczytac:P(dwa miechy chodizłem na kicka bo czasu mi zabrakło) ale zauwazyłem ze tt48 zachwala kazdy klub do jakiego nalezy - ostatnio był "red tiger"(wychawalał ze najlepsi trenerzy i wogóle), ale chyba go zmieniłes bo wszyscy mowili ze to najbardziej chujowy klub! :wink:


tak zmieniłem ale nic nie będę bronił, a i do red tigera nic nie mam , nauczyli mnie dobrze podstaw KB i jest spoko, a dalej się rozwijam w KS Piaseczno.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Ale ja na twoim miejscu dołozyłbym do KB jakis styl walki w parterze np Bjj albo vale tudo!!


Nie lubie styli chwytanych jakoś mi się nie podoba to ale bez urazy. Komuś się podoba piłka nożna a innemu tenis a innemu lennistwo.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Buhahahahaha.... W czym wy niby jestescie najlepsi??? W swoim semi??? Wez daruj sobie takie teksty bo to nawet pod glupote nie podchodzi.... A semi contact to jest obraza kick boxingu.


Ta wypowiedż twoja do semi mnie rozbroiła. Pytasz się najpierw w czym jesteśmy najlepsi a potem sobie sam odpowiadasz, fajnie masz , bez urazy. Chciałbyś przynajmniej nauczyć się semi , no ja ćwicze Lite , no ale semi byle kto nie będzie robił. Z tego co wyczytałem na stronie pzkb to Przemysław Ziemnicki ma srebro II miejsce w Lite.
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Racja nie tylko wy. Czasem sie dolancza jakies niedobitki, ale jak patrzylem ostatnio w Wegrowie na listy startowe w semi to wiekszosc kategorii to byli zawodnicy tylko i wylacznie z KS Piaseczno(.... )

Po prostu u nas w klubie jest duzo zawodnikow i bywa po kilku zawodnikow na kategorie.. A innych klubow nie nazwalabym niedobitkami. Miedzynarodowe byly, startowali zawodnicy z Slowacji chyba i z Lotwy... Dokladnie nie wiem. ;)
To ze 2 zawodnikow od nas spotyka sie w finale nie uwazam za jakis problem...
Z ta strefa nie wiem akurat o co chodzi.
Ja nie udowadniam jakejs wyzszosci semi czy jego cudownosci...Formula jedna z kilku.. Wybor przeciez jest. Nawet do nie dawna nie cwiczylam pod ta formule tylko pod sam light... Ale rozmowa w stylu 'to jest lepsze niz tamto' czy 'to obraza KB' i dodatkowo przejazdzka po jakims klubie jest bezsensowna po prostu. A i tt48 nie potrzebnie wyskakuje z textami o najlepszych klubach ciagle...
A tak z ciekawosci, gdzie ty cwiczysz?

pzdr
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Ta wypowiedż twoja do semi mnie rozbroiła. Pytasz się najpierw w czym jesteśmy najlepsi a potem sobie sam odpowiadasz, fajnie masz , bez urazy. Chciałbyś przynajmniej nauczyć się semi , no ja ćwicze Lite , no ale semi byle kto nie będzie robił. Z tego co wyczytałem na stronie pzkb to Przemysław Ziemnicki ma srebro II miejsce w Lite.


No nie. To jak jeden zawodnik ma srebro w light to juz jestescie najlepszym klubem? Nie rozsmieszaj bo spadne ze stolka zaraz - swoja droga wiecej waszych zawodnikow jest w lighcie utytulowanych. A to ze w reprezentacji w SEMI sa sami wasi zawodnicy to mnie nie dziwi - bo wlasciwie tylko wasz klub tam startuje, ale na tej podstawie nie pisz ze ten klub jest najlepszy, bo ktos kto chce trenowac KB to chyba nie mysli o SEMI...

A co do zadawania sobie pytan - zakladasz topic o "boxingu" i laczeniu tego z KB a potem sam dochodzisz do wniosku ze jednak u ciebie ucza najlepiej i nie masz zamiaru nigdzie uczyc sie boksu. Po to chu.. zakladales ten topic? Po co sie pytasz jak jest na Legii, skoro masz tam zly dojazd?

A jesli chcesz sie serio uczyc boksu a nie "boxingu" to wpadnij na legie lub do ktorejs z sekcji pod patronatem legii, albo na gwardie. Pamietaj tylko o tym co tu Tombo napisal o roznicach miedzy KB a boksem.
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
dlaczego, ktos kto chce trenowac KB, nie mysli o semi? nie bardzo rozumiem.
a co do KS Piaseczno, to rzeczywiscie jest to klub, w ktorym najlepiej sie szkoli w semi, co widac na zawodach. Ale nie jest tak, ze zawodnicy semi z Piaseczna startuja sami ze soba. w Wegrowie w turnieju semi bralo udzial ok. 100 zawodnikow, z Piaseczna wszystkich przyjechalo ok. 50 a i nie kazdy startowal w semi przeciez! i z tego, co pamietam, to chyba tylko 1 final rozegral sie miedzy dwoma zawodnikami z Piaseczna, mezczyzni 69kg (swoja droga najlepsza walka!), ale moge sie mylic, bo trudno ogladac trzy maty na raz;)
wlasciwie to co Ci sie tak w semi nie podoba? dlaczego Twoim zdaniem to nie jest kickboxing?
  • 0

budo_kickerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Gwoli króciutkiego wyjaśnienia
do oliłan :
1. W finałach semi-contact "bratobójcze" walki między zawodnikami (zawodniczkami) odbyły się w kategoriach -69, -79 (mężczyźni) i -60 (kobiety).
do wszystkich, a w szczególności kolegi Perminatora :
2. W szeregach klubu K.S.Piaseczno trenują także mistrzowie Polski i medaliści mistrzostw Polski w formule full-contact - po prostu każdy trenuje i startuje w tym co lubi.
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Gwoli króciutkiego wyjaśnienia
do oliłan :
1. W finałach semi-contact "bratobójcze" walki między zawodnikami (zawodniczkami) odbyły się w kategoriach -69, -79 (mężczyźni) i -60 (kobiety).
do wszystkich, a w szczególności kolegi Perminatora :
2. W szeregach klubu K.S.Piaseczno trenują także mistrzowie Polski i medaliści mistrzostw Polski w formule full-contact - po prostu każdy trenuje i startuje w tym co lubi.


Wez mie nie mow takich rzeczy bo slepy nie jestem - czytalem listy startujacych i nie mowie tylko o finalach! A poza tym dobrze wiem ze w fullu i lighcie tez startujecie - ale nie macie juz tam wielkich osiagniec, a jak ktos pisze ze wasz klub jest najlepszy na podstawie osiagniec w SEMI to jest falszowanie rzeczywistosci.
  • 0

budo_kickerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Jeżeli uważasz że wygrana klasyfikacja drużynowa w light - contact na pucharze Polski
(4 złote medale) to nie jest "wielkie" osiągnięcie w/g ciebie to ja już mam wielki szacunek do twoich wielkich osiągnięć w kick-boxingu tylko zechciej nam je podać tu na forum

A o bratobójczych finałach w semi to pisałem do oliłan, bo nie pamiętała ile takowych było - czyli w celu przypomnienia (i tylko takim)
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
A o bratobójczych finałach w semi to pisałem do oliłan, bo nie pamiętała ile takowych było - czyli w celu przypomnienia (i tylko takim)[/quote]



dziekuje bardzo:) a pamietasz może jeszcze, kto walczyl z Tomkiem Bąkiem w -79? a Basia w -60 z kim?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024