Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?
Jest koles w Kielcach, ktory prowadzi sekcje kicka juz od 4lat - Mariusz Frączek. Mowi, ze byl w reprezentacji awf w Warszawie i mial mistrzostwo Polski kilka razy. Czy Wy kick boxerzy slyszeliscie o takim kolesiu?Czy ktoś z Was choc raz slyszal? No bo gosc, ktory mial mistrzostwo kilka razy chyba nie przeszedl bez echa. Sekcja nie nalezy do federacji,nie ma pasow itp. Pozdrawiam was i czekam na odpowiedzi.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?

Jest koles w Kielcach, ktory prowadzi sekcje kicka juz od 4lat - Mariusz Frączek. Mowi, ze byl w reprezentacji awf w Warszawie i mial mistrzostwo Polski kilka razy. Czy Wy kick boxerzy slyszeliscie o takim kolesiu?Czy ktoś z Was choc raz slyszal? No bo gosc, ktory mial mistrzostwo kilka razy chyba nie przeszedl bez echa. Sekcja nie nalezy do federacji,nie ma pasow itp. Pozdrawiam was i czekam na odpowiedzi.


Te nazwisko kojaży mi się tylko z Chirurgią.
  • 0

budo_tank
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?
:)

MOGLBYS PODAC WIECEJ INFORMACJI?

BO CHYBA WIEM O KOGO CHODZI!
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?
jo qwa ty tank jestes smieszny :D tak samo jak w tamty poscie co niby bil sie klatkach z tankiem abbotem :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?
A nie latwiej Ci zwyczajnie isc na jego trenig, na trening prowadzony przeze mnie (tyle, ze my bardziej w strone MMA, Shogun), wybrac sie do Samanthy, tam tez podobno jest niezly trener kicka i wybrac, to co Ci pasuje.

A nie pytac niewiadomo kogo, o jakies medale i dokonania, jkaby to sie przekladalo na umiejetnosci i serce do trenowania kogos.
My tam zadnych medali nigdy nie zdobywalismy w MMA, ale jakos nasi zawodnicy juz pare razy dobrze sie na zawodach pokazali.

K_P
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?
Kubuś ja trenuje u Was bjj:). Od niedawna bo od niedawna ale trenuje. Kick trenowalem wlasnie w Samancie.Pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?
To ujawnij sie dzis na treningu o 20 (ja prowadze, zamienilismy sie z Andrzejem), to Ci cos doradze.

K_P
PS. Przyznam sczerze, ze nie znam tego czlowieka (Pana F.) i nigdy nie widzialem ani, jak prowadzi zajecia, ani jak walczy. Jesli nadal walczy, to go podziwiam, bo bardzo trudno polaczyc wlasny rozwoj i trening, i trenowanie innych. Jak wlasnie zastanawiam sie nawet, czy nie pie... wszystkiego i nie zjac sie tylko soba..., mysle o rozwoju m.in. technicznym, bo juz oczywiscie zawodnikiem to ja nie bede - nie te lata i nie to juz zdrowie.
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?

To ujawnij sie dzis na treningu o 20 (ja prowadze, zamienilismy sie z Andrzejem), to Ci cos doradze.

K_P
PS. Przyznam sczerze, ze nie znam tego czlowieka (Pana F.) i nigdy nie widzialem ani, jak prowadzi zajecia, ani jak walczy. Jesli nadal walczy, to go podziwiam, bo bardzo trudno polaczyc wlasny rozwoj i trening, i trenowanie innych. Jak wlasnie zastanawiam sie nawet, czy nie pie... wszystkiego i nie zjac sie tylko soba..., mysle o rozwoju m.in. technicznym, bo juz oczywiscie zawodnikiem to ja nie bede - nie te lata i nie to juz zdrowie.


Ale zamieniliscie sie na stale?Bo ja to chodzilem poniedzilek sroda i sobota. Na samo bjj. Z kickiem skonczylem bo tez juz nie te lata na obijanie. Brazil jest w sam raz. Ogólny rozwoj siebie i ciekawy sport.
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?
poza tym jak Wy nie bedziecie z Gonzem prowadzic treningow to juz nikt nie bedzie,a robicie to super.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?
Nie na stale. Tylko na dzis. W ogole chcemy jakos od nowa ulozyc ten plan. Ale pewnie z tym juz dociagniemy do konca tego roku szkolnego. W przyszlym uloze "zelazne" cykle i bede je realizowal. Tyle, ze wszystko rozp... fakt, ze stan jest plynny i sa wciaz nowi ludzie.
Cwiczysz bjj. To sorki, ze nie jestem czarnym pasem. Staram sie gromadzic na ten temat wiedze - bywam na seminariach, sam ma swiadmosc, ze to malo. Zatem jesli sie jakis czarny pas z bjj u nas pojawi to sam szybciutko do niego zapisze sie na zajecia :wink:
K_P
PS. Ktory to Ty jestes?
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?

Nie na stale. Tylko na dzis. W ogole chcemy jakos od nowa ulozyc ten plan. Ale pewnie z tym juz dociagniemy do konca tego roku szkolnego. W przyszlym uloze "zelazne" cykle i bede je realizowal. Tyle, ze wszystko rozp... fakt, ze stan jest plynny i sa wciaz nowi ludzie.
Cwiczysz bjj. To sorki, ze nie jestem czarnym pasem. Staram sie gromadzic na ten temat wiedze - bywam na seminariach, sam ma swiadmosc, ze to malo. Zatem jesli sie jakis czarny pas z bjj u nas pojawi to sam szybciutko do niego zapisze sie na zajecia :wink:
K_P
PS. Ktory to Ty jestes?

Powiem ci na treningu. Chodzilem kiedys i teraz wrocilem. Trenowalem kick boxing 3lata wlasnie w Samancie.Z tym czarnym pasem to mnie rozwaliles:):). Treningi sa super i na naprawde wysokim poziomie. Dzis jest thai czy bjj? Jakby tak sie ustabilizowal juz ten plan to by bylo super, bo 3 bjj i troche stojki to fajna sprawa.
  • 0

budo_tank
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?
JEST I UCZY NA ul.ZAGÓRSKIEJ w CK!! sorki ale nie skojarzylem na poczatku!!
chodzilem do niego przez ok 2 lata na treningi!!niezle w kosc daje, treningi calkiem spoko i mozna sie wiele nauczyc, ale czy sekcja jest to nie wiem!

podaje stronke tam mozna sie zapewne wszystkiego dowiedziec

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

apropos to tez smigam na bjj od niedawna :D :D :D wole parter i duszonka, i treningi niczego sobie, poprostu lepsza atmosfera i naprawde lepiej mnie sie trenuje!
  • 0

budo_tank
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mariusz Frączek - czy slyszal ktos o nim?

jo qwa ty tank jestes smieszny :D tak samo jak w tamty poscie co niby bil sie klatkach z tankiem abbotem :roll: :roll: :roll:


nie smieszny tylko przynajmniej w przeciwieństwie do ciebie wiem o kogo chodzi!!
:evil:

a jesli chodzi o TANKA to to do konca sie niewyjasnilo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024