Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kick-Boxing + Boxing


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Tomek walczył z Robertem Matyją, a Baśka z Paulą ... (niestety nazwisko wyleciało mi z głowy - dziewczyna z sekcji "piaseczyńskiej")
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Jeżeli uważasz że wygrana klasyfikacja drużynowa w light - contact na pucharze Polski
(4 złote medale) to nie jest "wielkie" osiągnięcie w/g ciebie to ja już mam wielki szacunek do twoich wielkich osiągnięć w kick-boxingu tylko zechciej nam je podać tu na forum

A o bratobójczych finałach w semi to pisałem do oliłan, bo nie pamiętała ile takowych było - czyli w celu przypomnienia (i tylko takim)


Mi chodzi tylko o jedno - nie sciemniajcie ze macie najwieksze osiagniecia w Polsce czy nawet w warszawie, bo po prostu klamiecie i tyle, poza oczywiscie SEMI... Ale clickera zostawcie kartekom z WKF-u bo duzo lepiej im to wychodzi i zawody sa duzo bardziej widowiskowe.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Może się żle wyraziłem , że najlepsi, ale w Warszawie podaj mi lepszy klub??A co do Lite to mnie tylko jedno interesuje , osiągnięcia trenera w której sekcji trenuje. Więc padło na Przemysława Ziemnickiego. Predator do tej pory nie napisałem gdzie trenujesz? Robisz tyle zamętu a czy coś osiągnąłeś?? Może i będę chodził też na boks bo doszedłem do w niosku że nie zaszkodzi. Ja jeszcze raz mówie, nie twierdze że jesteśmy najlepsi w Polsce, ale w czołówce. Chyba się z tym zgodzisz. A jak tak nie nawidzisz tych klubów to trenuj startuj w zawodach i pokaż że jesteś najlepszy, chyba będzie tak najlepiej.

Bo jak do tej pory odczuwam zwykłą, zawiść i zazdrość z twojej strony.

Jeśli cię te słowo najlepsi ukraziło to przepraszam, może było nie stosowne, bo w rezultacie jest jeszcze kilka dobrych klubów jak np: Dragoń Toruń.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
albo KKKB z koszalina. ej kur#$ przestancie sie spierac kto jest lepszy siedzac za klawiatura. pojedzcie na zawody i pokazcie na co was stac. a ty tt48 juz nie sadzisz ze twoj poprzedni klub red tiger (czy jakos tak) jest najlepszy na swiecie? a tak btw miales na shindokan sie wybrac bo kb to nie to... pffffffffff
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

albo KKKB z koszalina. ej kur#$ przestancie sie spierac kto jest lepszy siedzac za klawiatura. pojedzcie na zawody i pokazcie na co was stac. a ty tt48 juz nie sadzisz ze twoj poprzedni klub red tiger (czy jakos tak) jest najlepszy na swiecie? a tak btw miales na shindokan sie wybrac bo kb to nie to... pffffffffff


jej ludzie co wy z tym shidokanem dotyczący mnie. Przecież pisałem że jednak nie wybrałem. Byłem na jednym treningu i na tym się skończyło. Jeszcze raz napisze, namyśliłem się i odszedłem z RT, a głównym powodem było to że się płaciło 150zł i miałem pokaleczone stopy od ostrego dywanu, napączątku nie przeszkadzało mi, potem rozwaliłem sobie palec, 2 tyg. się goiło i znowu sobie rozwaliłem i się zaczołem wkurzać. Doszło do tego jeszcze to, że na środku bym wystający metal który łączył dwa końce dywanu wbijali gwożdziem ale mi się to nie podobało. W drugim pomieszczeniu podłoga była z drewna i żle szlifowana bo miałem dżazgi. W nodze i rękach. Od jakiegoś czasu co przyszedłem to do kibla nie można wejść bo był zażygany. Doszło do tego że jeszcze inne osoby nażekały ale to w sumie było najmniej ważne. Zaczołem wchodzić na strone pzkb i zobaczyłem że inne kluby mają większe osiągnięcia. Więc już miarka się przebrała i odszedłem. Poszedłem do klubu śródmiescie ks piaseczno i tak zostało. Przynajmniej dobrą podłogę mają :)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

jej ludzie co wy z tym shidokanem dotyczący mnie. Przecież pisałem że jednak nie wybrałem. Byłem na jednym treningu i na tym się skończyło...

Bo o ile pamiętam zakładałeś osobny temat że żegnasz się z tym działem i dlatego że zakładasz dźwignie kolesiom z Red Tigera przerzucasz się na shidokan..pomyślałem wtedy że jesteś jakąś wielką gwiazdą tego działu :rofl: ...tylko że moderator szybko wszystkich oświecił :rofl:
trenujcie zamiast paplać
:lol:
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Na moje czesta zmiana klubów albo ogolnie MA to glupota na maksa - w niczym sie nieodnajdziesz!! A tt48 pisałes kiedys ze nalezałes juz do sporej ilosci klubów 8) w ciagu chyba 6 lat!! Bedziesz tak ciagle zminiał to do niczego niedojdziesz, bedziesz znał co najwyzej podstawy w róznych sztukach walki :wink:
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Oj tam przejeliście sie , że ktoś tam napisałał i jaki moderator?? Z tego co pamiętam to nick miał pbek. Z tą dżwignią to tak że w tym klubie co jestem ani razu żadnych głupot nie zrobiłem typu dżwignia.
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Mi chodzi tylko o jedno - nie sciemniajcie ze macie najwieksze osiagniecia w Polsce czy nawet w warszawie, bo po prostu klamiecie i tyle, poza oczywiscie SEMI... Ale clickera zostawcie kartekom z WKF-u bo duzo lepiej im to wychodzi i zawody sa duzo bardziej widowiskowe.



Wiesz co, jakos nie wydaje mi sie, zeby to bylo klamstwo:)
No, chyba, ze potrafisz wskazac inny klub w Polsce (czy nawet w warszawie, hehe), ktory ma lepsze wyniki niz KS Piaseczno. Moze za krotko siedze w temacie i jestem jak tt48, ze sie bezmyslnie jaram akurat tym, co najblizej, ale po wegrowie jakos nie mam watpliwosci. no, chyba, ze te wszystkie lepsze kluby po prostu nie przyslaly swoich zawodnikow na puchar Polski:)

re: kickerek - dzieki raz jeszcze za info. nie widzialam tego finalu w -79. a w ogole to kibicowanie wam to byla czysta przyjemnosc (zakladam, ze jestes z sekcji ursynowskiej i byles w wegrowie)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Na moje czesta zmiana klubów albo ogolnie MA to glupota na maksa - w niczym sie nieodnajdziesz!! A tt48 pisałes kiedys ze nalezałes juz do sporej ilosci klubów 8) w ciagu chyba 6 lat!! Bedziesz tak ciagle zminiał to do niczego niedojdziesz, bedziesz znał co najwyzej podstawy w róznych sztukach walki :wink:


No właśnie teraz postanowiłem że może nareście coś osiągne i nic nie zmieniam ,nie opuszczam treningów itd... Ale różnie z tym bywa.Tylko sobie pomyślałem , że jako dodatek boks.
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
tt48 - a ktory Ty jestes? bo chyba jestesmy w tej samej sekcji (srodmiescie)
w ktorej jestes grupie (zgaduje, ze cwiczysz light)?
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Wiesz co, jakos nie wydaje mi sie, zeby to bylo klamstwo:)
No, chyba, ze potrafisz wskazac inny klub w Polsce (czy nawet w warszawie, hehe), ktory ma lepsze wyniki niz KS Piaseczno. Moze za krotko siedze w temacie i jestem jak tt48, ze sie bezmyslnie jaram akurat tym, co najblizej, ale po wegrowie jakos nie mam watpliwosci. no, chyba, ze te wszystkie lepsze kluby po prostu nie przyslaly swoich zawodnikow na puchar Polski:)

re: kickerek - dzieki raz jeszcze za info. nie widzialam tego finalu w -79. a w ogole to kibicowanie wam to byla czysta przyjemnosc (zakladam, ze jestes z sekcji ursynowskiej i byles w wegrowie)


Wiesz nie przejmuj się , przecież widać , że gość ma kompleksy, wystarczy weść na strone pzkb i zobaczycz ile osób z KS Piaseczno jest w reprezantacji Polski. Około 12 chyba najwięcej.Pozatym widać że jest z Warszawy i dotej pory nie napisał gdzie trenuje? Czyli się poprostu wstydzi.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

tt48 - a ktory Ty jestes? bo chyba jestesmy w tej samej sekcji (srodmiescie)
w ktorej jestes grupie (zgaduje, ze cwiczysz light)?


Zawsze trenuje koło dżwi do męskiej szatni, dzisiaj to znaczy w we wtorek trenowałem z takim niskim panem ok 50 lat ma. Zawsze mam problemy ze znaleziem pary :/ mam koszulke ks piaseczna śródmieście. Ja też nie wiem kim jesteś. Mam bląd włosy i niebieskie rękawice, musiałaś mnie widzieć bo na każdym trengu byłem tylko w sobote opuściłem.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
Aha zapomiałem dodać , że jestem grupie zawaansowanej.
  • 0

budo_kickerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

re: kickerek - dzieki raz jeszcze za info. nie widzialam tego finalu w -79. a w ogole to kibicowanie wam to byla czysta przyjemnosc (zakladam, ze jestes z sekcji ursynowskiej i byles w wegrowie)


Tak jestem z sekcji ursynowskiej, byłem w Węgrowie, moja skromna osoba przewinęła się nawet w jednym z twoich wcześniejszych postów w tym wątku - może nie bezpośrednio ale...
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

Wiesz nie przejmuj się , przecież widać , że gość ma kompleksy, wystarczy weść na strone pzkb i zobaczycz ile osób z KS Piaseczno jest w reprezantacji Polski. Około 12 chyba najwięcej.Pozatym widać że jest z Warszawy i dotej pory nie napisał gdzie trenuje? Czyli się poprostu wstydzi.


LoL. Jakie kompleksy??? Ja nawet KB nie trenuje, a zawody ogladam z zamilowania jak tylko mam okazje (z tymze ostatnio przypadkiem trafilem na pare zawodow w SEMI i nie moglem sie nadziwic dlaczego w zasadzie tylko trzy kluby tam startuja, dopoki nie zaczeli "walczyc"). I uwierz, ze jeslibyscie byli najlepsi to tylko bym wam pogratulowal. A to ze z 12 osob w kadrze macie 10 w kadrze semi to nie znaczy ze jestescie najlepsi w Polsce... Pytales sie o kluby bokserskie wiec Ci powiedzialem, ktore w Wawie sa najlepsze, ale w tym topicu chyba nie o to Ci chodzilo.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

LoL. Jakie kompleksy??? Ja nawet KB nie trenuje, a zawody ogladam z zamilowania jak tylko mam okazje (z tymze ostatnio przypadkiem trafilem na pare zawodow w SEMI i nie moglem sie nadziwic dlaczego w zasadzie tylko trzy kluby tam startuja, dopoki nie zaczeli "walczyc"). I uwierz, ze jeslibyscie byli najlepsi to tylko bym wam pogratulowal. A to ze z 12 osob w kadrze macie 10 w kadrze semi to nie znaczy ze jestescie najlepsi w Polsce... Pytales sie o kluby bokserskie wiec Ci powiedzialem, ktore w Wawie sa najlepsze, ale w tym topicu chyba nie o to Ci chodzilo.


Sam jesteś LOL , przyznałeś się że nie trenujesz, to po jakiego chuja się wypowiadasz, sorry za słownictwo bo teraz to mnie z lekka wkurzyłeś. Powiem ci , że w semi czy lite mamy podobne osiągnięcia, może w lite jest mniej zawodników ale ja tu nic nie widze za nie właściwego. Inne klubu wystawiają 1-2 zawodników. Pamiętam , że RT jakiś czas temu tylko 2 wystawił, oboje nie przeszli eliminacje w sumie to też procentowała w moim odejściu z tamtą.
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

[ostatnio przypadkiem trafilem na pare zawodow w SEMI i nie moglem sie nadziwic dlaczego w zasadzie tylko trzy kluby tam startuja, dopoki nie zaczeli "walczyc"). .


a o jakich zawodach piszesz? tak z ciekawosci
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing

A to ze z 12 osob w kadrze macie 10 w kadrze semi to nie znaczy ze jestescie najlepsi w Polsce... Pytales sie o kluby bokserskie wiec Ci powiedzialem, ktore w Wawie sa najlepsze, ale w tym topicu chyba nie o to Ci chodzilo.




ja nie wiem, skad takie liczby wziales, bo sie maja nijak do rzeczywistosci. a zreszta mniejsza z tym. mozesz sobie nie lubic semi i mozesz uwazac, ze KS Piaseczno nie jest najlepszym klubem, w sumie czemu nie. co za roznica. mnie sie semi podoba, Tobie sie nie podoba, no i fajnie. pozdrawiam:)
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick-Boxing + Boxing
[quote name="tt48 Zawsze trenuje koło dżwi do męskiej szatni, dzisiaj to znaczy w we wtorek trenowałem z takim niskim panem ok 50 lat ma. Zawsze mam problemy ze znaleziem pary
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

    Ikona FaceBook

    10 następnych tematów

    Plany treningowe i dietetyczne
     

    Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024