Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zastosowalem Judo na ulicy - odczucia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowalem Judo na ulicy - odczucia
AdamD:


No, mysle ze powinienes poczytac forum "Newbie" zeby dowiedziec sie jak cytowac, (...)


Nie no genialnie pojechałeś po kolesiu :) :) :)

tt48 O Mentorze, dziękujemy za Twe wypowiedzi, dzięki o Ci, że powiedziałeś nam, że judo było źle wykorzystane. Twe Dary w postaci postów odbieramy z pokorą i dziękczynieniem. Mamy szczęście mając takich wieszczów jak Ty. Prosimy o więcej. My judocy i nie tylko my, a zapewne wszyscy.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowalem Judo na ulicy - odczucia
ttcostam:
jestes klasycznym przykadem osoby pozbawionej wlasnego zdania, ktora kiwa sie na wietrze jak choragiewka. W dodatku ze swoja pseudowiedza (nie mowie, ze mam wieksza, ale wobec tego nie podejmuje jednoznacznej dyskusji w ktorej nie mam dostatecznego rozeznania) starasz sie blyszczec i jeszcze zarzucac cos innym a przy okazji narzucac wlasne poglady.
W jednym poscie mowisz o tym ze "klasyczny przyklad nieprzydatnosci judo" , w drugim poscie ze judo moze byc ale w tym przypadku to niebardzo. Zastanow sie nad tym co jak i kiedy a do tego gdzie piszesz, bo wiekszosc twoich postow jest conajmniej malo sensowna. Opisujesz wielkie przezycia o tym ze kb jest najsuperfajniejszy, pozniej idiotyczny topic, w ktorym pisales ze odchodzisz z jakiegos tam dzialu (co to kogo obchodzi?) bo trenujesz shidokan a teraz znow stara, bezsensowna spiewka o tym jaki jestes fajny a kb razem z toba.
SKONCZ.
przepraszam, lubie sie czepiac i juz koncze, ale niektorych osob (a raczej ich wypowiedzi i mentalnosci na tyle na ile mozna ja poznac przez forum i internet) zdzierzyc nie moge. A ze niektorzy sa niereformowalni i nawet ja ksie poie 100 razy to pewnych rzeczy nie zalapia, to juz nie moja wina .
Bal.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024