Skocz do zawartości


Zdjęcie

RISPEKT !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

RISPEKT !
Mieszkam na osiedlu od 7 lat.
Uważam się za uczciwego i porządnego człowieka.
Niestety nie mogę tego powiedzieć o większości ludzi z bloku, czy z reszty osiedla.
Dużo tu mieszka ludzi związanych z jakąś działalnością przestępczą.
Dużo tu bandytów, chuliganów, czy drobnych złodziejaszków.

W obliczu wszechobecnej znieczulicy my (tzn. mój ojciec, ja i brat) od początku zachowywaliśmy się inaczej.
Nie tolerowaliśmy picia na klatce, demolowania mienia publicznego i ogólnego chuliganienia.
W całym naszym bloku TYLKO my czynnie reagowaliśmy na przejawy chuligaństwa.
Reszta sąsiadów się boi.

Na początku były groźby, jakaś grupka chciała mnie pobić, na parkingu często kręcili się nieznajomi w pobliżu naszego samochodu.


Ale teraz...


Teraz jest zupełnie inaczej!
Zastanawia mnie to bardzo, ale teraz ci chuligani najzwyczajniej w świecie nas szanują!!!

Jak coś się dzieje na osiedlu i przyjeżdżają gliny, to i tak połowa tych rzezimieszków wie, że to My wezwaliśmy policję. Wszyscy wiedzą, że staramy się utrzymać porządek, ale nie robią nam nic! W pewien sposób nas podziwiają!


Chciałem tym tematem dodać otuchy wszystkim uczciwym mieszkańcom naszego pięknego kraju.
Czasem warto się sprzeciwić coraz częściej pojawiającej się przestępczości.
Można chuliganom pokazać, że taki stan rzeczy nie jest normalny i my, jako obywatele się na to nie zgadzamy!
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
no to teraz juz wiem kto zawsze wzywa policje jak jest u mnie glosno :wink:
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
myslisz ze tu chodzi o szacunek ? ja mysle ze po prostu ich zniechęciles do chuliganienia :)
  • 0

budo_lama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

myslisz ze tu chodzi o szacunek ? ja mysle ze po prostu ich zniechęciles do chuliganienia

dokłądnie tak. Takie śmiecim są odważne, jak widzą że się ich boisz. ALe nie łudź się że Cię szanują. Ja u siebie też parę razy, nazwijmu to "zwróciłem uwagę" i też trzymają się z daleka. ALe mnie szczerze nienawidzą co widać w ich spojrzeniach (spodełba oczywiście, bo nigdy żaden nie utrzymał wzroku, jak na niego spojrzałem. Ale to dupki, poważniejszy pacjent, co najmniej zdemolował by Wam auto, albo szyby wyił.
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
dobrze by bylo zeby kazdy obywatel sie tak zachowywal,wtedy nie byloby tak niebezpiecznie.
dzisiaj jest niestety tak ze ludzie boja sie byle chuligana,udaja ze nie widza co robi w ten sposob akceptujac jego zachowanie,on czuje sie coraz bardziej pewny i dokonuje coraz bardziej powazniejszych przestepstw.niestety... takie rzeczy trzeba dusic w zarodku.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Tez kilka lat temu jak jeszcze w bloku mieszkalem trafil sie nam taki szeryf w dupe jebany brudny hary z trzeciego pietra. Normalnie ciagle cos mial a bo to za glosno, a to ziomki mu na klatce nie po drodze, ze batlocha znalazl przy wejsciu, cos pierdolil, ze blacharnie zawezwie. Nie bede sie rozwodzic co zrobilem, ze bylo po sprawencji, bo to nie miejsce na to, i was moje opowiastki pewnie malo ciekawia, no grunt, ze lamus zrozumial, ze to nie jego hawira, gowno moze i przestal z okna przylipiac i sie soba zajal i swoja zona, co tufta pierwsza klasa na osiedlu.
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
btw rzozio jestem twoim fanem :peace: poklon
  • 0

budo_marianek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
mar1an nie wiem ile masdz lat ale chyba do Pana rozia powinnes zwracać sie per pan, przecież jest chyab duzo starszy niż ty, a do tego z mafia nei trzeba zaczynac. a ja mam sposob zeby kolo mojego bloku bylo spokojnie, razem z moimi ziomkami blokersami ;) stoimy pod klatka i nikt inny niz my nie ma prawa tam demolki robic :) :) :)
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
nie wiem ile rzozio ma lat, poza tym nie ma zwyczaju na budo oficjalnego zwracania sie do starszych czy mlodszych panie marianku.
  • 0

budo_kenku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
"Tez kilka lat temu jak jeszcze w bloku mieszkalem trafil sie nam taki szeryf w dupe jebany brudny hary z trzeciego pietra. Normalnie ciagle cos mial a bo to za glosno, a to ziomki mu na klatce nie po drodze, ze batlocha znalazl przy wejsciu, cos pierdolil, ze blacharnie zawezwie. Nie bede sie rozwodzic co zrobilem, ze bylo po sprawencji, bo to nie miejsce na to, i was moje opowiastki pewnie malo ciekawia, no grunt, ze lamus zrozumial, ze to nie jego hawira, gowno moze i przestal z okna przylipiac i sie soba zajal i swoja zona, co tufta pierwsza klasa na osiedlu."


o stary ale zakozaczyles :lol:


ps. takich jak ty trzeba w dupe prac :bad-words:
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Targowek - typowa dzielnica robotnicza, ktorej mieszkancy sa pierwszym pokoleniem w miescie, majacym sie za rodowitych warszawiakow, szkoda tylko, ze im sloma z butow wystaje, dodatkowo dzieki ich zachowaniu, warszawiacy maja w calej Polsce opinie chamow, a rzozio to typowy przyklad mieszkanca targowka.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

Tez kilka lat temu jak jeszcze w bloku mieszkalem trafil sie nam taki szeryf w dupe jebany brudny hary z trzeciego pietra. Normalnie ciagle cos mial a bo to za glosno, a to ziomki mu na klatce nie po drodze, ze batlocha znalazl przy wejsciu, cos pierdolil, ze blacharnie zawezwie. Nie bede sie rozwodzic co zrobilem, ze bylo po sprawencji, bo to nie miejsce na to, i was moje opowiastki pewnie malo ciekawia, no grunt, ze lamus zrozumial, ze to nie jego hawira, gowno moze i przestal z okna przylipiac i sie soba zajal i swoja zona, co tufta pierwsza klasa na osiedlu.

wreście mam nowego idola a kto nim jest "rzozio" poklon poklon poklon poklon poklon
chyba poprosze cie byś został moim mistrzem :D bez kitu
  • 0

budo_kmicic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to ja sie pytam skąd

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
ja tam z wawy nie jestem, raz w zyciu tam bylem, ale u nas tez byli tacy :) ten typ i zargon spotkasz w calej polsce, ja to traktuje jako swego rodzaju folklor i setnie sie bawie przy postach rzozia :lol:
tez nie zawsze wszystko zrozumie, ale wystarczajaco duzo, zeby wiedziec o co chodzi...
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Distephano, tylko pogratulować porządnej postawy obywatelskiej, jakoklwiek by to niebrzamiło patetycznie itp.
Ordnung must seit!
  • 0

budo_abdul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Posty rzozia są wspaniałe. Za każdym razem jak mam doła to wchodzę na BUDO i czytam sobie te rewelacje. Od razu się człowiekowi weselej robi. Co do tematu. No cóż mogę powiedzieć Distephano. Tak trzymać!
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
U mnie na osiedlu (jest calkiem nowe) jest duzo tego typu ludzi pamietam ze jak sie tu przeprowadzielm byly tlumy w klatkach czesto byl strach wyjsc. Moj ojciec regularnie przeciwdzialal temu (ja jeszcze bylem bardzo mlody w sumie nie wiedzialem o co chodzilo) skonczylo sie tym ze okradziono mi komórke z calkiem wartosciwym sprzetem i porysowano samochód takze jakies grozby byly ale ojciec nigdy nie chcial o tym mowic i wciaz nie chce. Jednak potem szybko sie to skonczylo i obecnie jest spokój (wzgledny). Wydaje mi sie ze poprostu wszystko zalezy na jakich huliganów sie trafia i jak wielka determinacje maja.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Ja równiez jak łobuzy z twojego osiedla podziwiam cie i zazdroszcze odwagi. Sam nigdy nawet nie spojrzałbym w strone takich niebezpiecznych osób, poprostu bałbym sie. :roll:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
a ja sobie przysieglem ze jak zlapie tego buca co mi szyby w klatce wybija to go tak zlomocze ze sam bedzie wygladal jak potluczona szyba. niestety, z tego co do tej pory mi sie udalo dowiedziec, to gnoj robi to w czasie kiedy ja jestem w szkole, ale i tak go dopadne :twisted: .
Diestephano - gratuluje wzorowej postawy
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Brawo postawy obywatelskiej sczerze gratuluje wiecej takich obywateli .Pożądek i spokój musi być . Ale mega upierdliwego szeryfa to bym nie chciał w swoim bloku bo czasem jak jest moja dziewczyna puszczamy na głos Peje piosenki typu O to życie ku.... które tak ciągle przeklinasz i tak dalej dla mega szeryfa mogło to by byc obraliwe ale nie robimy tego w godzinach ciszy nocnej ani nie jesteśmy pijani natomiast pożądek i spokój na osiedlu to to musi być .pozdrawiam
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

pożądek


a porządek tymbardziej :wink:

no offence, pozdro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024