Skocz do zawartości


Zdjęcie

RISPEKT !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Wiecie...
To jednak jest coś w rodzaju szacunku.
Być może połączonego z obawą.
Już mówię dlaczego.

Po pierwsze.
Moi rodzice mają pozwolenie na broń.
Kiedyś tata zabrał oba rewolwery na czyszczenie.
W drodze powrotnej akurat się trafiło, że jakaś grupka kozaczyła pod blokiem.
Ojciec poprosił ich, żeby się uspokoili - nie podziałało.
Coś krzyczeli i zbliżali się.
Ojciec tylko odsłonił połę marynarki i oni zobaczyli dwa rewolwery.
Nikt normalny nie łazi z dwiema giwerami na raz :)
Wtedy od razu odpuścili i poszli sobie.

Po drugie.
Ktośl puścił plotkę wśród młodzieży na osiedlu, że to, co my nosimy w futerałach (cała rodzina to muzycy), to nie koniecznie skrzypce, czy klarnet.
Dowiedziałem się, że niektórzy są przekonani, że to jakaś broń :)

Po trzecie (i chyba najważniejsze).
Każda interwencja mojego taty i nas z bratem kończy się normalną rozmową z chuliganami.
W zdecydowanej większości są to zagubione dusze, które mają problemy z patologiczną rodziną, ze szkołą, ze złym towarzystwem itp.
Nikt z nimi nie rozmawia i nie rozumie ich problemów.
My im tłumaczymy, że naprawdę lepiej jest nie hałasować, bo przyjadą gliny.
Lepiej nie uwalić się i nie zarzygać klatki, bo ktoś to będzie musiał posprzątać.
Dla nas - normalne rzeczy, dla nich - coś, o czym się nawet nie zastanawiali.



Na koniec zacytuję pewnego ex. chuligana.
powiedział do mojego ojca tak: "Proszę Pana. Ja już wiem, czym to grozi. Byłem w więzieniu 3 lata. Więcej nie chcę - nauczyłem się. A nimi, to niech się Pan nie przejmuje.
Oni tylko tacy silni w grupie, ale tak naprawdę, to oni się Pana boją! Pan jest porządny człowiek. To dobrze, ze chce Pan, żeby był porządek."
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

Ktośl puścił plotkę wśród młodzieży na osiedlu, że to, co my nosimy w futerałach (cała rodzina to muzycy), to nie koniecznie skrzypce, czy klarnet.
Dowiedziałem się, że niektórzy są przekonani, że to jakaś broń


HAHAHA, Desperados Distephanos :D
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
No gosc84 o to mi sie rozchodzi co piszesz. Jak sie gdzie mieszka to normalne chyba ze na kwadracie jestes u siebie i robisz co chcesz. Jasne ze po nocach balanzek sie nie robi nonstop bo ludzie do roboty wstaja i musza sie przekimac. Tylko, ze jak sie znajdzie taki smutas co zycia swojego nie ma i wszedzie zna pinkiel to trzeba lamusa nauczyc. Ziomki do chlopaka wpadali na miasto wyciagnac i stali przez krotko z browarem na klatce czekali a ten frajer wybiegal i chcial im kipisz robic, ze niby jakas ustawa o trzezwosci. A oni tylko na warzywniaku byli i nawet jeszcze kuf nie umoczyli w pianie, bo odbijac mieli zamiare dopiero co w parku. A co mnie jego ustawa o trzezwosci sam sie jebany skarpeciarz nawachal czegos to tak nawijal bez racji. Albo cora miala 18stke, kolezanki wpadly a byla sobota wiec ja lnice z chlopakiem do kumpeli, ja z ziomkami nad zalew na ryby i tylko i tylko mowie corze niech bedzie w miare cicho. Ale on chuj nie, filowal od poludnia i jak tylko muze zalaczyli od razu sie przyszwendal z jadaczka i smecil murmylo. To ja mu kurwie zamianke zrobilem, cora z towarzystwem na dzialke, ja z ziomkami na kwadrat jak frajerek sie nawinal z paszcza to musial zostac z nami kirzyc, bo jak ziomki stawiaja to sie nie odmawia i siedzial lamus do rana na balkonie, nawet na odlewke go nie wpuscilem kacapa do kibla.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

caly tekst


:rofl: stary, myslalem ze juz Cie tu nie ma, ale widze ze trzymaja Cie tu w formie rozweselacza :lol:
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
hahahha rzozio jakie teksty LOL hahahahahahha
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
rzozio powiedz kto cie strugal ku#wa ?
skad ty te teksty bierzesz? bo u mnie to najgorsze wsiuny gadaja lepiej niz ty piszesz... zapisz sie do jakiejs szkoly, zrob mature(zlbo skoncz podstawowke jak jeszcze nie skonczyles) i wtedy wracaj do nas.. pozdro
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

z nami kirzyc

8O :)

A w ogóle to fajnym slangiem zapodajesz, bez kitu, podoba mi się.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Rzozio a pomyślałeś ze niektórzy musza isć w niedziele do pracy np znajomy chandluje na auto giełdzie która jest w niedziele niektórzy chca sie wyspać odpoczać od pracy iść do koscioła są też ludzie starsi i trzeba uszanowac każdego takie jest moje zdanie . Wiesz ja bedąc staruszkiem w podesżłym wieku wolałbym sobie spać spokojnei niż słuchać k h muza na maksa gówniazeria sie dze przez całą noc i zuca butlami . Nie ze ejstem jakiś lamus ale bedac w tym wieku drażnią mie osoby nachlane wydzierajace sie po osiedlu tez wole muc spokojnie isć spac . A jak ktoś by przyszedł na skarge ze np mam ciut zagłosno muzyke np o godzinie 18 w dzień cisyz nocnej niema grzecznei bym przeprosił i wyłaczył bym muzyke chociaz to u mie jest sporadycznie jak przyjdzie moja kochana tylko. Ja sądze ze trzeba sznaować spokój innych .
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

bo u mnie to najgorsze wsiuny gadaja lepiej niz ty piszesz... zapisz sie do jakiejs szkoly, zrob mature(zlbo skoncz podstawowke jak jeszcze nie skonczyles) i wtedy wracaj do nas.. pozdro

Ja dopiero gdy przeczytałem to 3 razy do sie domyśliłem co napisał, rzezio poprostu wymiata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_mojoy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

rzozio powiedz kto cie strugal ku#wa ?
skad ty te teksty bierzesz? bo u mnie to najgorsze wsiuny gadaja lepiej niz ty piszesz... zapisz sie do jakiejs szkoly, zrob mature(zlbo skoncz podstawowke jak jeszcze nie skonczyles) i wtedy wracaj do nas.. pozdro

popieram i nie wiem czym sie ludzie podniecacie, ktos nawet zalozyl w dziale BOKS, MUAY THAI, KICKBOXING posta pt ,,rzozio the best" , wogole to na temat jak hu*
  • 0

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
cytat Rzozio"Albo cora miala 18stke, kolezanki wpadly a byla sobota wiec ja lnice z chlopakiem do kumpeli, ja z ziomkami nad zalew na ryby i tylko i tylko mowie corze niech bedzie w miare cicho"

ej to gdzie ty w koncu i z kim byłeś?? :roll:
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Przypomina mi to zupełnie inną sytuację. W moim mieście jest takich kilka kamienic ze wspólnym podwórkiem. Część lokatorów tam mieszkających to drobni przestępcy i alkoholicy. kamienice te stanowią własność prywatną, administruje nimi właściciel sklepu znajdującego sie w jednaj z nich. Na podwórku tym wiecznie był przesyf, w klatkach schodowych kolesie szczali po ścianach, często dochodziło do awantur. Policja i straż miejska jeżdziły tam regularnie z żadnym właściwie skutkiem. Funkcjonariusze wywozili towarzystwo do wytrzeźwiałki, robili im wnioski jeszcze do kolegium. Na wspomnianych lokatorach nie robiło to żadnego wrażenia, zaś cały ten stan ku rozpaczy administratora utrzymywał się nadal. Pewnego pięknego dnia admnistrator odwiedził jednago z lokatorów, który regularnie nie płacił czynszu, bo nie miał z czego. Porozmawiali sobie trochę, skutkiem czego ów lokator został dozorcą w tych kamienicach. Lokatorem tym był przeciekawy pan, który przesiedział większość swojego dorosłego życia w kryminale, miał wydziarganego półkownika, tylko tyle że odszedł z "zawodu" na "emeryturę" i nie pił. Po jakimś czasie na podwórku zaczęły zielenić się ładne krzaczki, zaczęło być czysto, ustały awantury zaś policja i straż miejska praktycznie przestały tam bywać. Ciekaw jestem jakie metody dozorca ten musiał stosować??
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Co za piękny happy end. :)
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
pewnie w zwiazku z tym ze siedzial wiekszosc zycia w wiezieniu mial wsrod drobnych przestepcow OLBRZYYMI autorytet , wiec ten kazal im sie ladnie zachowywac a oni spelnili jego zadanie :)
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

rzozio powiedz kto cie strugal ku#wa ?
skad ty te teksty bierzesz? bo u mnie to najgorsze wsiuny gadaja lepiej niz ty piszesz... zapisz sie do jakiejs szkoly, zrob mature(zlbo skoncz podstawowke jak jeszcze nie skonczyles) i wtedy wracaj do nas.. pozdro

popieram i nie wiem czym sie ludzie podniecacie, ktos nawet zalozyl w dziale BOKS, MUAY THAI, KICKBOXING posta pt ,,rzozio the best" , wogole to na temat jak hu*


Ja się nie spotykam z takim językiem i chęcią czytam jego(rzozia) posty. No i na dodatek ma prowokujące poglądy na wiele spraw :wink: .
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

Ja się nie spotykam z takim językiem i z chęcią czytam jego(rzozia) posty. No i na dodatek ma prowokujące poglądy na wiele spraw :wink: .

wiesz co, ja sie nie spotykam z takim jezykiem i jakos mnie nie podniecaja te zalosne wypociny rzozia. a tym bardziej jego "prowokujace" poglady- jak to raczyles nazwac. chwali sie zlodziejstwem, bandyckim zachowaniem i robi to piszac blizej nie znanym mi dialektem. co do ostatniego jego posta to przeprowadzilem z moim bratem interpretacje grupowa - czytalismy posta 3 razy zeby zrozumiec co on tam wymodzil.
ach gdybym byl adminem... to by dostal dozywotniego bana :roll:
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !
Chuligaństwo i wandalizm należy tępić.
Z sąsiadami trzeba żyć w zgodzie.
Ale czasami się nie da.
Mam sąsiadkę za ścianą, szpiega cholernego. Wyjdę na papieroska na balkon, ta też hyc na swój i udaje ze jakiś obrusik czy ścierkę trzepie. W zasadzie o każdej porze dnia, a nieraz i nocą 8O . Oprócz tego babsztyl lubuje się w puszczaniu plot i obgadywaniu.
Zalazła mi w końcu tak za skóre, że zacząłem tworzyć pewna tradycję. Zwyczajowo nie śpię z soboty na niedzielę (praca), więc w niedzielę parę minut po 6 puszczam na cały regulator Rammsteina sąsiadce na dzień dobry :twisted:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

Lokatorem tym był przeciekawy pan, który przesiedział większość swojego dorosłego życia w kryminale, miał wydziarganego półkownika, tylko tyle że odszedł z "zawodu" na "emeryturę" i nie pił


Dobry sposób. Wziąść największego bandytę, zapłacić mu i niech trzyma porządek wśród swoich. Strach tylko, czy nie zacznie podnosić z czasem swoich wymagań finansowych w zamian za ten porządek(tzw. "ochrona"). :evil:

PS. Rzozio, są tu zapewne ludzie i ze Śląska i z Podhala ale nikt gwarą nie zapiedziela tak jak ty po warszawsku.
Ale mimo wszystko ciekawa to mowa, ciekawa, nie powiem... :wink:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

Lokatorem tym był przeciekawy pan, który przesiedział większość swojego dorosłego życia w kryminale, miał wydziarganego półkownika, tylko tyle że odszedł z "zawodu" na "emeryturę" i nie pił


Dobry sposób. Wziąść największego bandytę, zapłacić mu i niech trzyma porządek wśród swoich. Strach tylko, czy nie zacznie podnosić z czasem swoich wymagań finansowych w zamian za ten porządek(tzw. "ochrona"). :evil:

PS. Rzozio, są tu zapewne ludzie i ze Śląska i z Podhala ale nikt gwarą nie zapiedziela tak jak ty po warszawsku.
Ale mimo wszystko ciekawa to mowa, ciekawa, nie powiem... :wink:


Sinek, jo żech jest od sztajegro i po ślunsku osprawiołech jak ty na chleb pedziołęś bep, ja? :) :) :)
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: RISPEKT !

Z sąsiadami trzeba żyć w zgodzie.
Ale czasami się nie da.

I tu masz całkowitą rację. Świrusy najczęściej ujawniają się podczas pełni. Wtedy najczęściej skarżą sie na swoich sąsiadów. Często jest tak, że ten skarżący się jest znacznie gorszy i bardziej uciązliwy dla swoich sąsiadów niż ten, na którego sie skarży, ale cóż.. taki gość jest po prostu "asertywny" (uwielbiam to słowo).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024