Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brutalna sytuacja w szkole.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Brutalna sytuacja w szkole.
Mieliście kiedyś sytuacje, że jesteście w szkole, nagle wbija jakiś nieznajomy gość nie wiadomo skąd zaczyna napier**** pierwszego lepszego, niewinnego dla przyjemności, następnie wybija mu zęby, rozwala głowe i spokojnie wychodzi ze szkoły? Co byście w takiej sytuacji zrobili? Pomoglibyście poszkodowanemu? Jak tak, to co byście mieli ochote mu zrobić temu typowi? W dodatku nauczyciele specjalnie się tym nie przejęli...
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
jebnął bym mu workiem z kapciami.
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.

jebnął bym mu workiem z kapciami.


Ja brzydki jestem i podpieprzył bym naklejki z piórnika tego, który dostał, korzystając z tego, że nie widzi :twisted:


PZDR,
Smoku
  • 0

budo_pyrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
może nie jestem jakiś mada-faka, ale swoje wiem i bym gościa zaorał na śmierć, niech sie pedał przekona jak to jest...
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
a ja bym mu buchnoł pokemony,digimony, yu-gi coś tam cokolwiek bymiał :lol:
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
Historia z życia wzięta, czy tak sobie wymyśliłeś?
  • 0

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
Historia z życia... sytuacja miała miejsce jakiś miesiąc temu.
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.

może nie jestem jakiś mada-faka, ale swoje wiem i bym gościa zaorał na śmierć, niech sie pedał przekona jak to jest...


yoł. co to jest "mada-fak" czy tez "mada-faka"? bo ziom normalnie nie czaje ,daj jakas zjawke,he?
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.

bo ziom normalnie nie czaje ,daj jakas zjawke,he?


:rofl: :rofl:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
Tak do tematu to u mnie ze szkoły bardzo ciężko wyjść a co dopiero wejść podczas lekcji, och pamientam jak przez okno sie wypierd****o i nad jezioro :D :D
  • 0

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
u nas było coś podobnego ale tylko z wspomnienia nauczycielki :roll:
  • 0

budo_arbuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.

a ja bym mu buchnoł pokemony,digimony, yu-gi coś tam cokolwiek bymiał :lol:



co to są "yu-gi" ?? o tym niesłyszałem... może zaczne zbietać??

tak szczerze wątpie żeby nauczyciele niezareagowali.... jakieś to naciągane mi sie wydaje... umnie w technikum to były kraty w oknach, kamery i ochrona wiec taka akcja by nieprzeszła...
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
jeżeli pisząc datę urodzenia nie machnąłeś sie o jakieś 10 lat i faktycznie jestes z 86 to rozumiem ze to sytuacja z LO? I tak ni z tego ni z owego wchodzi jakis dres do was do szkoły leje jakiegoś bolka i wychodzi? Patologia jakaś?
  • 0

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
No tak. Było to w liceum. Oczywiście nauczyciele zaaragowali nie tak jak mieli. Dyrek zawiózł kolesia do szpitala i na tym się skończyło...
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
uahahahahahahahah!!!!! :) :) :) :)


A tak na poważnie to tylko 997 stary. Policja. Chyba że kolo był sam sobie winien, np. długi itp, wiadomo jak jest.
Ale mimo wszystko szkoła to nie miejsce na załatwianie tych spraw. Więc jeżeli koniecznie chcesz pomóc to 997. Sam się nie stawiaj, bo to może później boleć.
  • 0

budo_arbuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.

No tak. Było to w liceum. Oczywiście nauczyciele zaaragowali nie tak jak mieli. Dyrek zawiózł kolesia do szpitala i na tym się skończyło...


Historia z życia... sytuacja miała miejsce jakiś miesiąc temu.


a na avatarze masz lat....
znaczy sie niebyło to u Ciebie w liceum?
no offenc.

swoją drogą to nauczyciele to są dziwne stworzenia (a przynajmniej wiekszosć tych któży mnie uczyli) w każdym bać razie na policje itak powinni zadzwonić... i wątpie żeby koleś tak zadarmo dostał... może sie przystawiał nie do tej panny co powinien... albo komyć soć zrobił/powiedział i ta osoba zadzwoniła po kolege/kuzyna/etc....
  • 0

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
No w moim liceum. Nawet jakby się przystawiał do nie tej panny co trzeba, to nie jest powód, żęby odrazu walić w morde. Może mu nie powiedziała, że ma faceta a jeśli to był facet jakiejś tak, to dziwie się jej troszke, bo typ ma nie poukładane w głowie. A swoją drogą to ta szkoła jest popierd****. Moje liceum zlikwidowali, bo rzekomo nie mieli z czego utrzymać a to oczywiście ch**a prawda. Siłą przenieśli nas do ZSZ a tam same czubki ogólnie. Ci którzy zostali przeniesieni do ZSZ praktynie nie miali głosu w tej szkole. Dyrektor był niedostępny dla tych uczniów. Dla niego wogóle się nie liczyli (mówie także o sobie). Dużo osób wyrzucił, bo np. wyszli sobie na papieroska, ale nie tylko. Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej odkąd sprawą zainteresowali się dziennikarze. Wszyscy wypowiadali się na temat tej szkoły na forum NTO. Może jeszcze jest tam coś o ile nie zostało usunięte, bo wiele wypowiedzi usuwał moderator. Tytuł: "PRYWATNA SZKOŁA MADCZAKA" czy coś takiego. Woj. opolskie, miasto Prudnik.
  • 0

budo_arbuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
o qrwa... wybacz... myślałem że coś krecisz z tom sytuacją i Twoim liceum... a jak spokżałem na avatar to przeczytałem że masz 30pare lat... a to była liczba postów...
ja już może pujde spać??

a swoją drogą... zdażają sie porypańcy (że tak delikatnie do ujme) wiem coś o tym bo chodziłem do ekonomika... 20 bab na 4 facetów... uwierz mi... laski mgą być powalone i nasyłać na kogoś kolegów za to że sie jej niepodpowiadało na sprawdzianie... a co dopiero mówić o podrywaniu??

sytuacje to w budzie macie nieciekawą...
  • 0

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
Masz rację. Niektóre laski są naprawde porypane. Koleś groził mi, że mnie złapie i najebie, bo gadałem z jego kobietą na gygy. No, ale kolo chyba zwątpił... Ostatnio jestem coraz pewniejszy siebie. Nie chciałbym sie chwalić, ale mi nikt za bardzo nie podskoczy. Ci co mnie znają, to wiedzą na co mnie stać... Pozatym czuję się coraz pewniej. Jestem coraz to lepszy w walkach (sparingach) no a trening na siłowni też robi swoje. Postępy widać... :twisted:
  • 0

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Brutalna sytuacja w szkole.
Tak jak myślałem. Prawie wszystkie wypowiedzi na temat tej szkoły zostały usunięte :? Nawet wypowiedzi kuratorów... a tych też nie brakowało.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024