Skocz do zawartości


Zdjęcie

MŚ WTF-Madryt 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: MŚ WTF-Madryt 2005
[quote name="budo_.][quote name="budo_rip_dorey"][quote name="budo_.][quote name="budo_rip_dorey"]
Natomiast jeśli chodzi o hogo to się nie dziwię, że budzi ona trwogę u osób, które nigdy nie miały doczynienia z kopnięciami. Mianowicie bez Hogo walki często by sie kończyły po jednym kopnięciu, a kiedy zawodnicy walczą po 6 walk jednego dnia, to po jednych zawodach mieliby narządy wew do wymiany :-) .[/quote]
jakoś w np. knockdownie walczą bez zbroi i zyja po walkach więc taki argument do mnie osoby nie trenujacej taekwondo nie przemawia[/quote]

No dobra no to wpadnij na trening najpierw kopne cie w hogo, jak przezyjesz to kopne cie bez, a jak bedziesz mogl, to powiesz mi jak bylo.
Przykro mi ale pewne sprawy trudno werbalnie wytlumaczyc.[/quote]
ja powtórze jeszcze raz...jest cała masa sztuk walki gdzie się kopie bez hogo i jakoś wszyscy żyją przed po i w trakcie treningu...pozatym podobnie możnaby powiedziec o kopaniu np. low kicków gdzie większośc trenuje z ochraniaczami ale nie wszyscy co dowodzi tego ze bez ochraniaczy też się da ,szczególnie na zawodach wysokiej rangi...sory ale jak widze "zawodowców" poubieranych w taką masę ochraniaczy jak np. na treningu karate dopiero zaczynające trening dzieciaki to mi sie smiac chce poprostu i tyle...a co do kopania mnie to wierz lub nie parę kopów przyjąłem w życiu (bez hogo) i jak widzisz przeżyłem.
pozdro[/quote]

Temat hogo jest rozwinięty w topicu o federacji WTF. Serdecznie zapraszam. Po co pisac dwa razy to samo :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024