Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pan Lee...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Pan Lee...
Tiak, jestem ciekawy jakie jest wasze zdanie na temat "mistrza" Lee z Poznania. Moze jakies ciekawe doswiadczenia. Jak myslicie czy to nie jest dziwne, ze pan Lee najpierw robil kariere w US, potem w Niemczech, a teraz w Polsce, nastepnym krokiem moze bedzie Uganda? :)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...
Znam mistrza Lee od lat, a o doświadczeniach możnaby książkę napisać. Tyle że... hmm, szkoda chyba zakładać temat na wyrażanie negatywnych emocji, a sądzę, że głównie o takie pytasz, choć nie wiem, jakie Ty masz osobiście kłopoty z Lee (oprócz trenowania w "konkurencyjnym" klubie).

Koń jaki jest, każdy widzi... ;) Dobrze, że jego monopol np. na egzaminy mistrzowskie już się skończył.

Gizmo
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...

Koń jaki jest, każdy widzi... ;) Dobrze, że jego monopol np. na egzaminy mistrzowskie już się skończył.

Gizmo


opowiedz mi cos wiecej o tym braku monopolu na pasy, ja tylko wiem ze tam byly jakies zmiany w zwiazku i go przeniesli do warszawy i dlaczego utrzymywales z nim kontakt przez tak dlugi czas?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...
Monopol się skończył, bo już odbył się pierwszy egzamin na czarne pasy z mistrzem Kytu Dang 7 dan, a będą następne. Po raz pierwszy od lat zdali ci, co umieli, a nie ci, co umieli i mieli dobre układy (nie mówię o układach formalnych, tylko właśnie o nieformalnych), albo też mieli tylko układy.

Powiedziałem, że znam Lee od lat, niekoniecznie że utrzymywałem z nim kontakt. Kiedyś, jak byliśmy jeszcze trochę młodszym klubem, a naszych ludzi bawiły starty w WTF i robienie tam danów, był u nas parę razy na seminariach. Nasi zawodnicy zdawali też u niego egzaminy na dany - jak wiesz, był do niedawna jedynym egzaminatorem w Polsce.

Od pewnego czasu nasze kontakty ograniczają się do mówienia sobie "dzień dobry" i wymiany uprzejmości podczas rzadkich spotkań na zebraniach czy zawodach.

Gizmo
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...

Od pewnego czasu nasze kontakty ograniczają się do mówienia sobie "dzień dobry" i wymiany uprzejmości podczas rzadkich spotkań na zebraniach czy zawodach.

Gizmo


Heh, skad ja to znam... :)
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...

Monopol się skończył, bo już odbył się pierwszy egzamin na czarne pasy z mistrzem Kytu Dang 7 dan, a będą następne. Po raz pierwszy od lat zdali ci, co umieli, a nie ci, co umieli i mieli dobre układy (nie mówię o układach formalnych, tylko właśnie o nieformalnych), albo też mieli tylko układy.

Byłem tylko na jednym egzaminie z Kytu Dang i trzeba stwierdzić, że była to największa parodia jaką widziałem. Po kolei:
-zdali oczywiście wszyscy :) ( chociaz polowę bym oblał )
-jedyne co musieliśmy pokazac to trzy techniki ręczne, 3 techniki nożne to było na pasy tak od 8 - 5 kup (zero układów, zero siłowki, zero pytań)
-osoby zdające na czarne belki miały układy (nasi wypadli świetnie) było też parę osob z innych klubów ( jedna osoba się 3 razy pomyliła podczas jednego układu ) oczywiscie zdała.
-Po egzaminie Kytu wymienił jakieś 15 nazwisk i stwierdził "te osoby mogą zdawac o 2 stopnie musza tylko donieść odpowiednią dopłatę, daje wam kwadrans" a zaliczenie kolejnego stopnia polegało na kopaniu dollyo, w łapkę którą trzymal egzaminator.

Był to jedyny egzamin z którego wyszedłem z takim niedosytem, ze .......... :?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...

Byłem tylko na jednym egzaminie z Kytu Dang i trzeba stwierdzić, że była to największa parodia jaką widziałem.


Wow. A nie pomyliły Ci się aby nazwiska?

Gizmo
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...
No tak, nie spojrzałem na datę postu... ;)

Gizmo
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...
Sorry faktyczznie mi się pomylili ci koreanczycy :lol: :lol: .
Ten egzamin to był u Soo Kwang Lee :) (tyle tych nazwisk jak ich wszystkich spamiętać :) ) Sorry za wprowadzenie zamętu :)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...
Tak dla ścisłości, Kytu Dang jest Wietnamczykiem, a obywatelstwo ma duńskie...

Gizmo
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Lee...

Sorry faktyczznie mi się pomylili ci koreanczycy :lol: :lol: .
Ten egzamin to był u Soo Kwang Lee :) (tyle tych nazwisk jak ich wszystkich spamiętać :) ) Sorry za wprowadzenie zamętu :)


heh no wlasnie, a juz sie zaczalem martwic ze z tym wietnamczykiem jest cos nie tak lol, ale wszystkie drogi prowadza do pana Lee heh
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024