Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwie sprawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dwie sprawy
Dobra:
1. Od jakiegoś czasu, mniej więcej w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę, odczuwam dziwny ból coś jakby igiełki, co to jest od czego i jak się tego pozbyć? Najcześciej podczas robienia brzuszków ew. podczas zginania się(ale nie zawsze).
2. Na tych samych plecach :wink: pare cm pod łopatką do mniej więcej zakończenia żeber odczuwam dziwne mrowienie. Jakieś pół roku temu zarobiłem tam śru... powiedzmy że miałem tam dużą ilość drobnych płytkich ranek z tkwiącymi ciałami obcymi. To tak ma być, czy coś z tym da się zrobić ?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dwie sprawy

Dobra:
1. Od jakiegoś czasu, mniej więcej w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę, odczuwam dziwny ból coś jakby igiełki, co to jest od czego i jak się tego pozbyć? Najcześciej podczas robienia brzuszków ew. podczas zginania się(ale nie zawsze).

1. to moze byc od biegana, jak ci sie dolny odcinek kregoslupa obciaza.
2. od siedzenia ( pokrzywiony jak siedzisz to ci sie nacisk robi )
3. zapalenie korzonkow newowych ( jak mamy nie sluchales i w zimie z golymi plecami biegalec ).
4. jak robisz brzuchy nieproawidowo ( tez kregi sa scisniete ).
musisz sie zastanowic co zaczoles niedawno robic, czego nie robiles i to pewnie jest to ;)

2. Na tych samych plecach Wink pare cm pod łopatką do mniej więcej zakończenia żeber odczuwam dziwne mrowienie. Jakieś pół roku temu zarobiłem tam śru... powiedzmy że miałem tam dużą ilość drobnych płytkich ranek z tkwiącymi ciałami obcymi. To tak ma być, czy coś z tym da się zrobić ?

to nie od tego ( na 99% ).

napisz czy duzo siedzisz, jak czesto cwiczsz itd, bo malo informacji dales.
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dwie sprawy
1. Tu bardziej chodzi o mięśnie. Przy brzuszkach w momecie takiego przełamania to boli mniej więcej na wysokości miednicy. Cwicze codziennie(prawie) jakieś 45 minut dwie serie brzuszków po 45-50 razy potem przysiady i worek i ew hantel(kolejnośc różna)
2. Oj nie wiem, nie wiem to był .357 szczurzy śrut chwała bogu z dużej odległosci bo bym już pleców nie miał. Rana była płytka, ale rozległa(3 godziny dłubania, ale kumpel zrobił to fachowo prawie śladu nie ma). To był już mój 3 postrzał(raz rykoszet .22LR drugi śrut z wiatrówki w tyłku) ale po żadnym nie miałem takiego odczucia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024