Skocz do zawartości


Zdjęcie

L-karnityna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_sulsa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

L-karnityna
Czy ktos z was uzywal? Czy rzeczywiscie pomoga w zrzuceniu kilku kilogramow? I czy poza zrzucaniem wagi ma jakies efekty uboczne np napomopowanie miesni itp?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna

Czy ktos z was uzywal? Czy rzeczywiscie pomoga w zrzuceniu kilku kilogramow? I czy poza zrzucaniem wagi ma jakies efekty uboczne np napomopowanie miesni itp?

1'wsza rada: jak chcesz schudnac nie jedz tyle :-)
2'ga rada: kup termala jakiegos.
3'cia rada: wiecej areobow.
4'ta rada: bylo juz pare razy.
  • 0

budo_sulsa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna

1'wsza rada: jak chcesz schudnac nie jedz tyle Smile


co ty nie powiesz :)
Wiesz ja jestem na takiej granicy ktorej nie moge przekroczyc(schudlem juz 7 kilo) teraz waze 79kg i nigdy jak sie odchudzalem nie udalo mi sie zejsc nizej , nawet w wakacje jak jadlem praktycznie 3 bulki dziennie i caly dzien jezdzilem na rowerze, wiec jak widzisz szukam jakiejs metody rzeby jakos zgubic te resztki.

2'ga rada: kup termala jakiegos.

jak bym chcial wpierdzielac takie wynalazki to bym kupil sobie 5g fety, wydal bym 3 razy mniej i schudnal bym w 2 tyg bez zadnego wysilku ;]

3'cia rada: wiecej areobow.

niestety, nie mam w miejscu gdzie sie ucze roweru, a od biegania po asfalcie bola mnie kolanka. Tylko nie polecaj mi A6W bo wlasnie robie ABS II, a bezsensu jest robic rownoczesnie na mase i rzezbe.

4'ta rada: bylo juz pare razy.

poszukam ;] . Narazie znalazlem same negatywne opinie.
  • 0

budo_maalpek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna
L karnityna to tylko chwyt reklamowy czlowiek ma L- karnityne w organizmie i nawet jak bedziesz ja suplementowal to i tak prawdopodobnie nic Ci to nie da To jest opinija nie tylko moja ale glownie lekarzy sportowych
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna
Obserwacje z uzytkowania L karnityny (1-3 miesiace, dawka 1000 mg) na 2 osobach (nie liczac mnie)

- poprawa kondycji
- ubytek cm
- waga bez zmian (nie zmieniajac diety)

Ja mialem duzy spadek masy, tyle ze mialem mordercza diete i treningi no i dawki l-karnityny mniejsze.
L-karnityna nie na kazdego dziala tak samo.
  • 0

budo_maalpek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna
HAst - masz racje nie na kazdego dziala ale mysle ze ty schudles dzieki Tereningowi bardziej niz dzieki L Karnitynie I prawdo podbnie karnityna tez troche pomogla lecz jesli juz na kogos wogole dziala to podwarunkiem ze stosuje sie ja cwiczac na min.70% mozliwosci organizmu.
  • 0

budo_kenku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna
ja sie odchudzalem bardzo dlugo i schudlem prawie 50 kg moja rada


rozpisz sobie diete L karnintyna to sciema
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna
Ja świetnie czuję się L-karnitynie- u mnie wyraźnie zwiększa się wytrzymałość organizmu, zwłaszcza gdy trenuje np. 3 h pod rząd (wtedy funduje sobie ampułke 1000 ml). Traktuję ją więc jako taki mały "koksik" :wink: . W trakcie tak dłuuuugiego treningu naprawde czuję jej działanie. Jeżeli chodzi o efekt spalania tkanki tłuszczowej to naprawde trudno mi stwierdzić jakie jest działanie l-karnityny, bo w moim przypadku wystarczy "przytrzymanie" diety i wszystko się w miare ładnie spala. :) I oczywiście koledzy maja racje- najlepsze na spalanie tłuszczu są aeroby. Cudów nie ma, od samego popijania suplemetów się nie chudnie :( ... niestety... :(
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna

Obserwacje z uzytkowania L karnityny (1-3 miesiace, dawka 1000 mg) na 2 osobach (nie liczac mnie)

- poprawa kondycji
- ubytek cm
- waga bez zmian (nie zmieniajac diety)

Ja mialem duzy spadek masy, tyle ze mialem mordercza diete i treningi no i dawki l-karnityny mniejsze.
L-karnityna nie na kazdego dziala tak samo.


Moje osobiste wyniki (1.5 miecha, l-karnityny w sumie 150 mg dziennie, a w tabsach sa jeszcze inne skladniki) to:

- poprawa kondycji
- ubytek wagi (okolo 5kg)
- cm prawie te same, moze minimalna roznica

trenuje tyle samo jak przed karnityna, roznica jest taka ze mam teraz wiecej energii wiec jestem w stanie trenowac dluzej z wieksza intesywnoscia (stad poprawa kondycji). Poza tym po treningu poce sie duzo bardziej (szybszy metabolizm???)

Diete mam niespecjalnie "odchudzeniowa" - jej duzo ryzu i makarony. Chleba i ziemniakow mniej.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna

...wtedy funduje sobie ampułke 1000 ml...


Fajna ampułka, jeden litr :)
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna
U siebie nie stwierdziłem absolutnie żadnego spadku masy po L-karnitynie, niestety :( .
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna

...wtedy funduje sobie ampułke 1000 ml...


Fajna ampułka, jeden litr :)


:) :) :) Jak szaleć to szaleć :wink:
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna
Witam

Wyszedl teraz niezly spalacz Olimpa Thermo Speed. Polecam wszystkim - naprawde niezle kopie ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024