Skocz do zawartości


Zdjęcie

Młodzi Kozacy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
ile masz lat, jak wygladasz i na kogo wygladasz?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

ile masz lat, jak wygladasz i na kogo wygladasz?


nie chodzi o przewagę psychiczną starszego nad młodszymi, tylko o taktykę ewentualnej walki - mailem nadzieję, że którys z naszych swiatłych forumowiczów poda cudowną :) receptę na pokonanie 8 przeciwników :) :) :)
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
nie wydaje mi sie ze ktos moglby pokanoac 8 hooliganow a nwet 16-17latkow(chyba ze byli by na wozkach :) )...
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

mailem nadzieję, że którys z naszych swiatłych forumowiczów poda cudowną :) receptę na pokonanie 8 przeciwników :) :) :)


szybko biegac 8)

nie zakladaj ze 15 letnie dzieciaki maja posture szkieleta. akurat moje statsy zgadzaja sie zgrubsza z tymi ktore podales dla goscia nabierajacego rozpedu Wink . inna sprawa ze wiekszosc moich znajomych to kurduple i chudziny.


nie mowie ze kazdy - ale w takiej grupce bedzie gora 1 czy 2 wiekszych - a reszta tak jak sam piszesz "to kurduple i chudziny".. w leb dajesz duzemu - potem jednemu malemu i jest pozamiatane.. ja sie kiedys rzucilem na grupke 4 kolesi ktora probowala skroic mojego kumpla (lezal juz na ziemi i byl u nich na butach).. po spacyfikowaniu "wodza" reszta zwiala.. mielismy wtedy po jakies 17 lat (oni tez tak na oko)
ale z wariatem nikt sie nie chce lac - a kto inny jak nie wariat rzuca sie sam na 4 gosci? ;)
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
8 przeciwników... To może minigun z odpowiedniej odległości... Albo miotacz ognia z bliska... :)
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

mailem nadzieję, że którys z naszych swiatłych forumowiczów poda cudowną receptę na pokonanie 8 przeciwników


to ja może powtórzę za Ricksonem Gracie zapytanym jaka jest jego technika walki/obrony z/przed kilkoma przeciwnikami na ulicy... Odpowiedział:
DESERT EAGLE KROPLA PIĘĆ ZERO :)
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

ile masz lat, jak wygladasz i na kogo wygladasz?


nie chodzi o przewagę psychiczną starszego nad młodszymi, tylko o taktykę ewentualnej walki - mailem nadzieję, że którys z naszych swiatłych forumowiczów poda cudowną :) receptę na pokonanie 8 przeciwników :) :) :)


nooo, tu opcji masz sporo :
a. nie wychodzic z domu
b. samemu chodzic w grupie
c. miec przy sobie zapalnik atomowy i w odpowiedniej chwili odpalic
d. jezeli wszystko w/w zawiedzie, pogodz sie z tym, ze dostaniesz, i sprobuj pobic choc jednego z nich. pozniej bedziesz mial satysfakcje, ze choc cie spacyfikowali, to i ty zrobiles krzywde jedemu z nich :D

tak jeszcze gwoli scislosci...15to latkowie postury szkieleta nie chodza na jakies zbiorowe walki, zawsze to jacys ludzie normalnej postury. nie da sie w pojedynke, nawet przy uzyciu jakichs "wspomagaczy", gazow itp. pokonac 8 czy tam nawet 6 przeciwnikow, bo nie da sie przewidziec kazdego przebiegu sytuacji...jesli nawet pokonasz "prekursora" to moze reszta sie bardziej wkurwi? nie ma na to recepty, takie cuda sie nie zdazaja, wszystko. w takim juz zyjemy spoleczenstwie, ze nie zawsze wszystko jest fair i tak, jak byc powinno.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

tak jeszcze gwoli scislosci...15to latkowie postury szkieleta nie chodza na jakies zbiorowe walki, zawsze to jacys ludzie normalnej postury.


widziales wielu 15latkow z klata, barami, sila i umiejetnosciami 2X latka? bo ja nie :)

nie da sie w pojedynke, nawet przy uzyciu jakichs "wspomagaczy", gazow itp. pokonac 8 czy tam nawet 6 przeciwnikow


pamietam jak kiedys dla zartu ktos rozpylil kiedys w LO gaz pieprzowy - ponad 50 osob z korytarza nie moglo oddychac.. a tym samym walczyc jesli przeniesc to na ulice :)
do tego doloz lepsza skutecznosc gazow - np takie Sabre 3in1 - i fakt ze nie czekasz na efekty - tylko pryskacz chmurke przed siebie i w dluga tak szybko jak sie da.. taki gaz starcza na ok 20 sekund ciaglego pryskania - nikt nie podejdzie..

jesli nawet pokonasz "prekursora" to moze reszta sie bardziej wkurwi? nie ma na to recepty, takie cuda sie nie zdazaja, wszystko. w takim juz zyjemy spoleczenstwie, ze nie zawsze wszystko jest fair i tak, jak byc powinno.


zawsze moze ktos wyciagnac noz i ci zasadzic w tylek.. moj kumpel, niezly zabijaka, wpadl kiedys na grupke 5 takich lebkow.. 2 czy 3 szybko sprowadzil na ziemie - ale potem dostal nozem z boku i to on za chwile lezal na ziemi.. coz - zycie.. ale przeciez z tego powodu nie zamkniemy sie w domach :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Dzey ja w wieku 15 latek bylem ciezszy niz teraz i regularnie cwiczacy :D
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

jesli nawet pokonasz "prekursora" to moze reszta sie bardziej wkurwi? nie ma na to recepty, takie cuda sie nie zdazaja, wszystko. w takim juz zyjemy spoleczenstwie, ze nie zawsze wszystko jest fair i tak, jak byc powinno.

no troche nie do konca. jak pokonasz prowodyra to w 99% przypadkow reszta da noge.
ten 1% to naprawde mozna pominac. problem w tym zeby pokonac tego prowodyra w taki sposob, zeby:
1. zrobic to szybko (zeby kumple nie zareagowali)
2. zrobic to tak zeby samemu nie dostac
3. zrobic to brutalnie

i wtedy morale grupy zazwyczaj spada. no moze z tym 99% przesadzilem ale w znacznej wiekszosci przypadkow to raczej zadziala.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Warhead - ty sie nie liczysz ;)
a tak serio - ilu miales kumpli ktorzy w wieku 15 lat byli dobrze zbudowani, silni i ktorzy by realnie mogli zagrozic 20paro latkowi na ulicy?

//zaraz ide na trening.. huhu.. :D
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Nie patrzac dalej ... w DoD na mokotowie gralo 2 pietnastolatkow teraz 17 latkow... stary ja przy 140 kg co kiedys mialem czulem sie maly przy nich. Obydwaj powyzej 195 i 120 kg wagi jednoczesnie cwiczacych :D ale oni to chyba ewenement :D
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Panowie... na mily Bog. Przeciez dresiarstwo chodzi po kilku i szuka dymu i ofiary tez minimum w dwoch. A pozniej sie ciesza, ze przechodzacy obok nich facet, ojciec dzieciom, mimo, ze wygladajacy na kawal byka, opuszcza leb ze strachu przed nimi.
Naprawde jak zyje, a zyje dosyc dlugo - jeszcze nikt nie startowal do mnie pojedynczo, a sredni gabarytami jestem.
K_P
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Ano K_P ma rację, standard to 25% odwagi na gościa, co oznacza że musi się zebrać 4 żeby mieli 100% i byli odważni na tyle żeby zacząć psoty. Oczywiście czasem obecność dam w takim towarzystwie nieco ich motywuje dodatkowo. Ale o ile miałem okazję się takiemu fenomenowi procentowej odwagi przyglądać to zawsze jest jakiś "frontmen" i kibice. Pytanie na ile skuteczne, szybkie i możliwie brutalne ostudzenie zapału pierwszego skrzypka odbierze entuzjazm całej orkiestrze?
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Szybko zgasić dyrygenta to orkiestre szlak trafi no może nie w 99% ale w 80%.
Bob sap gdy miał 15 lat ważył 120 kg,tego dyrygenta by było trudno zgasić :)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

nawet przy uzyciu jakichs "wspomagaczy", gazow itp. pokonac 8 czy tam nawet 6 przeciwnikow...


Sprawdzales kiedys dzialanie gazu ?
Ja ostatnio 2 testowalem :)
W dodatku nie na kims a na sobie ;P
TO naprawde dziala...
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
a ja miałem okazje raz użyć w sytuacji podbramkowej. podziałło z miernym efektem
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Moze nie taki gaz :P ?
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
hehehe
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Siema w niektórych postach widze teksty typu"Przyjdzie jak przytyjecie.." itp.. Czuje sie urazony:P:P Bo ja tez jestem szczupłej budowy...:P


Bez urazy :D ale jak widzę 14 latka (wątłego tak, ze wiatr go porywa) w bluzie Hooligan, Valetudo itp. i on jeszce buja się tak, że caly chodnik jego, to mam go ochote.......
na obiad zaprosić
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024