Skocz do zawartości


Zdjęcie

Młodzi Kozacy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
skrzywienie moze powodowac brak opieki nad takimi dziecmi , a wszczegonosci teraz jak mlodzi 10-11 latkowie chodza juz na krojenie malolatow pod szkole..wez tu czlowieku badz madry 8O
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Jak to co niespełnione ambicje wrustracja kompleksy IQ jak nr buta,na bilet niema,ruchać co niema bo pewnie brzydki i freda musi czepać.

Ale w jednym się musze z nim zgodzić zasady to podstawa i kiedyś to był priorytet mogłeś być cienki ale jak miałeś zasady i stosowałeś się do nich to byłeś gość.
Znam jeszcze paru takich z zasadami ale to powoli wymarły gatunek.
Teraz to takie pedalstwo że h.j strzela ostatnio słyszałem nawet takie stwierdzenie paru osiedlowych szczyli że solówki to już jest historia,nie praktyczne i ryzykowne.
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
To i ja pare groszy. Dzisiaj o godz między 8-9 rano jakieś gnojki chcieli mnie nożem zciukać. Wyszłem sobie do ksera a tu ni z gruchy ni z pietruchy wyskoczyl gnojekłysołepekdres i machnol mi nożem przez klatę. Zrobiłem unik i tylko mnie zarysował potem chciał zadac pchnięcie z góry które zblokowałem lewą ręką(czytaj mam teraz piękną sznytę)dałem gosciowi w oko i spierdolilem ile sie tylko dalo. Dodam że całość sie działa jakies 100m od mojej budy(pozdro dla ludzi z 2LO w Ostrołęce) ludzie nic a gnojkow bylo 4-5. Wnioski:
1. nie wyciągam noża tak szybko jak myślałem
2. Jak mnie coś goni to szybko biegam
3. gnojki śą bezczelne

Jakby to bulo malo zrozumiale to przepraszam ale jaestem tak jak kapral troche wyżej na znieczuleniu ogólnoustrojowym...
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
O rany... ja to jednak jestem w czepku urodzony - nikt mnie nigdy nie chciał zabić, ani nie rzucało się na mnie bez powodu menelstwo z butelkami (DAWAĆ ICH :twisted: ). Oczywiście lutowałem się nie raz nie dwa, ale takie "historie" mnie omijały jak dotąd...

PS. Możesz sobie teraz zmienić xywkę na "Ripped" :D
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Młody jeszcze jesteś jeszcze tak ze cztery latka i też cie bendą z nożami ganić jak wójka Rippa :)
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

skrzywienie moze powodowac brak opieki nad takimi dziecmi , a wszczegonosci teraz jak mlodzi 10-11 latkowie chodza juz na krojenie malolatow pod szkole..wez tu czlowieku badz madry 8O

Skrzywienie to przede wszystkim powoduje nasza kochana telewizja, która z wszelakiego gnojstwa tego typu (w sposób mam nadzieję, że niezamierzony) robi idoli dla smarkaterii :?
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Klepcie sie dalej po jajach.
Najczesciej glupoty piszecie a potem jeden po drugim powtarzacie. Ale jak sie wam powie jak jest naprawde to tez zle.
Wczoraj mnie leb bolal i przeczytalem kilka watkow. I teraz wiem czemu tak jest. Ja zle ocenilem ten dzial ulica. Myslalem, ze to takie chuliganskie forum i pomyslalem, ze skoro kiedys w tym troche siedzialem to podpowiem mlodziakom co i jak ale tu raczej nastroje pro-niebieskie i baardzo prawe.
Ale moze i lepiej, bo ja to jeszcze stare czasy pamietam a teraz sie wiele pozmienialo. Kiedys to byl uklad prosty. Dzielnicowy razem ze starszyzna ferajny pili i te same panny obracali tylko byl warunek, ze na dzielnicy ma byc cicho. A teraz cwele jakies wylazly i potrafia jak sie robi cieplo jeden na drugiego kapowac.
Nie zanudzam was juz wiecej tylko nie powtarzajcie do porzygania tych samych glupot, bo to az bardzo naiwne co piszecie.
  • 0

budo_mojoy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Myslalem, ze to takie chuliganskie forum i pomyslalem, ze skoro kiedys w tym troche siedzialem to podpowiem mlodziakom co i jak ale tu raczej nastroje pro-niebieskie i baardzo prawe.

wystarczy przeczytac ze zrozumieniem opis dzialu :D
i tu raczej nikt nie bedzie sie znizal do propagowania hooliganki !
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Dzielnicowy razem ze starszyzna ferajny pili i te same panny obracali tylko byl warunek, ze na dzielnicy ma byc cicho. A teraz cwele jakies wylazly i potrafia jak sie robi cieplo jeden na drugiego kapowac.

Tak tak słusznie waść prawisz. Dodaj jeszcze, że potem u tego samego syf-speca razem katarek chłopięcy leczyli który od owych panienek łapali :twisted: :twisted:
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Heheh przychodnia na ulicy Gruźińskiej się kłania.

Oj Rzoziu, na sentymenty i wspomnienia Cię chyba wzieło. Ale nie dziw się żeśmy "niebiescy i prawi" - skurwysynów za oknami przecież raczej nie brakuje, po co im fora skoro mają ławkę pod blokiem. Chcesz im prawić jak to kiedyś trawa zieleńszą była to wyjdź i opowiadaj, jeszcze się jacyś wdzięczni słuchacze przy Kondratowicza znajdą pewnie. Nie wiem tylko co zrobią jak im się pochwalisz ile zarabiasz... :wink:
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Myslalem, ze to takie chuliganskie forum i pomyslalem, ze skoro kiedys w tym troche siedzialem to podpowiem mlodziakom co i jak


Niestety pomyliłeś się - to forum nie jest dla chuliganów - służy raczej rozważaniom na temat używania MA w samoobronie w stanach realnego zagrożenia.

tu raczej nastroje pro-niebieskie i baardzo prawe.


Tak. Bo większość ludzi tutaj myśli, pracuje nad sobą i nie cierpi na tzw. syndrom HWDP, a policjantów uważają za normalnych ludzi. Nie wiem skąd się bierze taki ciąg do naskakiwania na policję... Bo co? Bo są? Bo pilnują żeby ktoś nie dostał kosą pod żebro (albo nie ożenił kosy komuś :? ), żeby ktoś komuś nie rozwalił mieszkania i wymordował rodziny? Fakt - aparat sprawiedliwości i porządkowy bywa czasami nie do końca skuteczny, ale gdyby go nie było to mielibyśmy drugą Ruandę albo gorzej.

A młodzi którzy się bujają na wszystkie strony byli i będą - u mnie na osiedlu można ostatnio zauważyć kolejną ciekawostkę - kozaczą dzieciaki które mają po 12-14 lat. Jak im coś nie pasuje (nie dasz szluga) - to obrzucają Cię kamieniami. W wykonaniu jednej osoby to nic, ale w wykonaniu 8-12 może być uciążliwe... Urocze, nie? :evil:
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
ehh..rzucaja u was 14to latkowie kamieniami? to jakies archaiczne sposoby maja, u nas to przychodzi 20 osob po 14-15 lat, wszyscy po 150cm (taak, te fajki od zerowki :D ) i gadaj z takimi? nic nie wytlumaczysz, zwlaszcza, ze jak typowe zwierzeta w stadzie sa nie przewidywalni.tego sie juz nie wykorzeni, pozostaje sie zabunkrowac i modlic sie, aby na nas nie padlo ;)
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Z tymi małolatami to niekoniecznie zawsze dobrze skończyć się musi. Mój kolega doświadczył czegoś takiego niestety. Gość ma koło 30 lat i zaręczam, że wie co z rękami robić należy. Został obskoczony przez taką kilkunastoosobową grupę małolatów, wylądował na ziemi potem to już tylko glany zbierał. Nawet Herkules dupa kiedy ludzi (małoaltów kupa). :wink:
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Z tymi małolatami to niekoniecznie zawsze dobrze skończyć się musi.

no i bardzo zadko sie dobrze konczy ;)
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Nawet Herkules dupa kiedy ludzi (małoaltów kupa). :wink:


granat przeciw-piechotny czyni cuda ;)
a tak serio - gazem po oczach a potem batonem przez plecy i centralnie biegiem przez srodek grupy zeby ich rozdzielic i przy okazji paru powywracac.. :twisted:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

Nawet Herkules dupa kiedy ludzi (małoaltów kupa). :wink:


granat przeciw-piechotny czyni cuda ;)
a tak serio - gazem po oczach a potem batonem przez plecy i centralnie biegiem przez srodek grupy zeby ich rozdzielic i przy okazji paru powywracac.. :twisted:


jeżeli nosisz gaz, batona a oni mają oczy na plecach :) :) :)

a grupę lepiej ominąć bo i samemu mozna sie wywrócić albo cóś...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
Po dobrym gazie wcale nie trzebe biegiem :)
Mozna jeszcze sobie portrety namalowac, albo zdjecia porobic :)
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy
jak sie ma powiedzmy 90kg wagi i ponad 180cm wzrostu + nabierze sie rozpedu to takie 15 letnie dzieciaki o posturze szkieleta beda mialy spore problemy z zatrzymaniem goscia ktory w dodatku rozdaje razy metalowa pala po glowie kazdemu kto sie zblizy.. :D
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

jak sie ma powiedzmy 90kg wagi i ponad 180cm wzrostu + nabierze sie rozpedu to takie 15 letnie dzieciaki o posturze szkieleta beda mialy spore problemy z zatrzymaniem goscia ktory w dodatku rozdaje razy metalowa pala po glowie kazdemu kto sie zblizy.. :D

nie zakladaj ze 15 letnie dzieciaki maja posture szkieleta. akurat moje statsy zgadzaja sie zgrubsza z tymi ktore podales dla goscia nabierajacego rozpedu ;) . inna sprawa ze wiekszosc moich znajomych to kurduple i chudziny.
ale wracajac do tematu: znam, co nie znaczy ze sie koleguje ;) , kilku gosci w moim wieku, ktorzy dla rozrywki lubia obic komus morde majac przewage liczebna. Wiem jedno - zadna, nawet najlepsza gadka ich nie powstrzyma.
Pozdrawiam
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Młodzi Kozacy

jak sie ma powiedzmy 90kg wagi i ponad 180cm wzrostu + nabierze sie rozpedu to takie 15 letnie dzieciaki o posturze szkieleta beda mialy spore problemy z zatrzymaniem goscia ktory w dodatku rozdaje razy metalowa pala po glowie kazdemu kto sie zblizy.. :D


problem taktyczny: mam 173cm, ważę 65kg, batona ani gazu nie noszę - jak wybrnąć z opisywanej sytuacji ( w stanie nieruszonym :) :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024