Skocz do zawartości


Zdjęcie

ABS II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
Roznie, ale nigdy 2 dni z rzedu. Zazwyczaj co 2-3 dzien.

Mam pytanko z serii dziwne:
Bo zauwazylem ze prawa strona miesni prostych brzucha jest lekko przesunieta do gory wzgledem lewej, a do tego najnizsza partia miesni prostych lewa(3 'zeberko' od gory) jest mniejsze od prawej. A przeciez cwicze rownomiernie. Skosne sa takie same tylko proste sie jakos 'wykrzywiaja'. Moze byc to wynikem gry w siate?(chodzi o atak/servis) I jak to wyrownac?
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
niczego z tym nie zrobisz, genetyka :)
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
Powaznie :!: :?: :!: :?:
  • 0

budo_sulsa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
mam jeszcze pytanie jak robicie wypchniecie nog w lezeniu to przy ich "wypychaniu" podnoscie krzyż z ziemi dla mnie jest to konieczne zeby wysoko podnies nogi, czy moze poprostu podnosicie biodra tylko pare centymetrow?
to samo pytanie do Skłonow tułowia w leżeniu z uniesionymi nogami czy podnosice krzyż i jak wysoko do gory sie podnoscie?
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II

Powaznie :!: :?: :!: :?:


Tak.
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
Przy sklonach tlowia ja trzymam krzyz na glebie, zas przy wypchnieciach troche unosze tak zeby poczuc ze miesnie(dolne partie) sa mocno napiete.

> Paeł - cholera a ja chcialem byc kulturysta :)
  • 0

budo_czasami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
Tylko biodra pare centymetrow ja tak zawsze robilem i efekty sa ale jeszcze musze troszke pobiegac i bedzie zajebiscie pa
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II

Roznie, ale nigdy 2 dni z rzedu. Zazwyczaj co 2-3 dzien.

Mam pytanko z serii dziwne:
Bo zauwazylem ze prawa strona miesni prostych brzucha jest lekko przesunieta do gory wzgledem lewej, a do tego najnizsza partia miesni prostych lewa(3 'zeberko' od gory) jest mniejsze od prawej. A przeciez cwicze rownomiernie. Skosne sa takie same tylko proste sie jakos 'wykrzywiaja'. Moze byc to wynikem gry w siate?(chodzi o atak/servis) I jak to wyrownac?

obejrzyj sobie jakieś fotki z zawodów kulturystycznych
80% kolesi ma "przesuniete" mięśnie
normalka
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
mam male pytanko co do ABS-a poniewaz nie mam drazka (niestety) w systemie pisza by dodac dodatkowa serie wypychania i odrazu zaczac od 5 poziomu czy to madre posuniecie ?? dodam ze wczesniej troche cwiczylem miesnie brzucha ale raczej tak normalnie sklony itp wczoraj robilem sobie tak probnie poziom 2 i przeszedlem go lekko zmeczony jednak co do 5 juz sie obawaim co wy na to ? :?
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
a i jeszcze zapomnialem z tego co wyczytalem to poziom nalezy skonczyc kiedyczuje sie juz ze nie daje nic wiecej i wtedy nalezy zaczac od testu co ile mniej wiecej powinno to wypadac ?? bo tak caly czas testy robic to troche przesada :?
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
Ja tam wale caly ten program i np: wznosow nog robie tak jak w poziomie 3 bo wiecej nie daje rady ale pozostale techniki robie z poziomu 7 + ta z 9 ze skretami i robie 2 takie serie, w przerwie cwicze plecy i rozciagam brzuch.
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
A i dodaje jeszcze pare wlasnych cwiczonek, glownie na skosne bo jakos nie wiele ich w tym programie
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
nio ja w sumie tez sie zastanawiam czy nei zmienic troche tego ale to moze negatywnie wplynac na caly sens treningu i wprowadzic dyzproporcje dlatego prosil bym zeby jeszcze pare osob cos na ten temat powiedzialo najlepiej Ci ktorzy juz troche trenuja to
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
Nie wiem moze i tak, ale ja jestem z tych niecierpliwych. W kazdym razie sa efekty wiec jest git. :)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
W innym topicu już mówiłem, że do abs II dodałem kilka innych ćwiczonek i jak dla mnie zmiany te wyszły mi tylko na dobre. Oczywiście nie ujmujcie ćwiczeń z tego programu tylko dodajcie do tego wszystkiego swoje.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
ok dzieki a moze jeszcze ktos poweidzec co ile powinnem srednio robic sobie test by sprawdzic czy moge zaczac kolejny poziom (wiem ze to ukazdego wypada inaczej ale jakas maxymalnych granica kilku tygodni powinna byc)
  • 0

budo_sulsa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
Czy ktos z was probowal laczyc abs II z szostka weidera? Czy jest wogole sens laczenia cwiczeni silowych z aerobami skierowanymi na te same partie miesni. Czy lepiej najpierw zrobic silowke a potem aeroby?
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
a sa jakies osobne cwiczenia na najnizsze parte brzucha ?? tuż nad kutasem :P
bo powoli zaczyna sie robic szesciopak ale pod nim takie wybrzuszenie :?
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
Biorac pod uwage ze w tym systemie sami zauwazaja ze najpierw powinno sie zaczynac od dolnych parti to mysle ze wszystkie na drazku sa na te partie. Ale ciezko powiedziec.
Zas te a'la swieca to prawidziwa masakra na dolne partie. To ostatnio jedno z mojch ulubionych cwiczen. Bez zbednego gibania sie i kombinowania ruch 15cm a 25powtorzen i czlowiek ma juz dosc.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ABS II
wogole zadam pytanko gdyz w ABSie jest napisane by robic co drugi dzien cwiczenia ale czy np. przeszkadza jesli nastepnego dnia po cwiczeniu ABSem machne pare brzuszkow na treningu ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024