Skocz do zawartości


Zdjęcie

>>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Kapitan Bomba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

>>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<
Siema wszystkim mam maly problem zastanawiam sie nad kupnem gainera wiem ze wiele osob bedzie pisac o tym ze najwazniejsza jest dieta to juz wiem od dawna hehe wiec przejdzmy odrazu do rzeczy chce wydac na gainera jakies 350zl nie mniej niestety na dokladna diete nie moge sobie pozwolic robie na same nocki w robocie nie mam mozliwosci zjesc wiecej niz jeden posilek dlatego chce w miedzy czasie pic masowke 2x dzinnie jedna po treningu no i druga w czasie pracy zastanawiam sie nad kupnem -> Universal Gaint Fast 3100 4,5 kg jedna nie wystarczy na dlugo dlatego chce odrazu kupic dwie co o tym myslicie spoko ta odzywka...?? czy moze zaproponujecie cos innego...?? No nic z gory dzieki za odp.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<
Jaki masz typ budowy ciała?
  • 0

Kapitan Bomba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<

Jaki masz typ budowy ciała?


ja jestem ektomorfik.....zawsze mialem problemy z nabieraniem wagi cwicze od prawie 1,5 roku na poczatku wazylem 65kg teraz waze 80 przy wzroscie 187 chce nabrac masy z 10kg jeszcze heh ;] niestety teraz mam taka robote ze no tak jak pisalem nie mam jak zjesc wuiecej niz 1 posilek a spie tak do 11 wiec w domu zdarze zjesc 3 posilki co 3 godzinki bo na 20 musze byc w robocie
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<
Gain Body machine man z ActivLaba (orzech włoski) - chyba jeden z nielicznych gainerow z dobrej jakosciami weglami i atrakcyjnej cenie
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<
Jak masz tyle kasy to bierz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :angry:
Czekolada chyba najlepszy smak, chociaż różne są gusta :angry:
  • 0

Kapitan Bomba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<

Gain Body machine man z ActivLaba (orzech włoski) - chyba jeden z nielicznych gainerow z dobrej jakosciami weglami i atrakcyjnej cenie



skad wiesz ze ma dobra jaksoc wegli brales ja kieys...?? ;] no widze ze tania jest moze sie skusze ale tak jak pisalem cena nie gra roli
  • 0

Kapitan Bomba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<

Jak masz tyle kasy to bierz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :angry:
Czekolada chyba najlepszy smak, chociaż różne są gusta :angry:


wlasnie powiem ci ze bralem tego mutanta moze to dziwne ale strasznie mnie po nim wysyfialo glownie na twarzy i dlatego chcialem zjesc teraz cos z innej beczki heh ;]
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<
probowałem smakowo i orzech włoski najlepszy , ale nigdy nie jadam gainerow bo nie ejstem ich zwolennikiem, wole wegle z diety dostarczyc, ale znam kilku gosci coo suplach wiedza naprawde sporo i podobno na rynku to gainbody ma jeszcze ogarniety skład,
  • 0

Kapitan Bomba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<

probowałem smakowo i orzech włoski najlepszy , ale nigdy nie jadam gainerow bo nie ejstem ich zwolennikiem, wole wegle z diety dostarczyc, ale znam kilku gosci coo suplach wiedza naprawde sporo i podobno na rynku to gainbody ma jeszcze ogarniety skład,


hmm...no nic jestem troche w kropce jedynie z czym mam problem to wlasnie z gainerem bo nie wiem jakiego wybrac hehe nie wiem nie chce tez przeplacic ten Gaint Fast wychodzi drogo bo 190zl za 4,5kg jednak udalo mi sie go znalesc za 165zł no nic jeszcze pomysle nad tym....a co myslisz o polaczeniu storma + schock therapy...?? ;]
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>Pytanie w sprawie Gainera<<<<
shock teraphy troche lipa, ale w połączeniu ze stormem daje rade, zreszta storm jest ekonomiczny, jak dorzucisz mono to bedziesz miał na 2 cykle
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024